• 1608

Netahsilat Sorunsuz Otomatik Tahsilat

Firmaların muhasebe ve finans departmanlarında yaşanan en büyük sorunlardan bir tanesi tahsilattır. Toplanması gereken tahsilat miktarı ile toplanan arasında büyük farklılıklar gözlenmektedir. Aradaki fark firmanın hem maddi hem de manevi sıkıntılar ile karşı karşıya kalmasına sebep olmaktadır. 

Firmaların muhasebe ve finans departmanlarında yaşanan en büyük sorunlardan bir tanesi tahsilattır. Toplanması gereken tahsilat miktarı ile toplanan arasında büyük farklılıklar gözlenmektedir. Aradaki fark firmanın hem maddi hem de manevi sıkıntılar ile karşı karşıya kalmasına sebep olmaktadır. 

Alınması gereken ödemelerin toplanamamasının en büyük sebepleri; tahsilat yapılacak kurum veya kuruluşa ulaşılamaması, ilgili yerin ödeme seçeneklerini aktif olarak kullanamaması, firmaların yaşadıkları meşguliyetten dolayı yapacakları tahsilatları ödemeyi unutmasıdır. Kimi zamanda ödeme zamanı bilinmesine rağmen, sunulamayan fırsatlardan dolayı firmalar-bireyler yapmaları gereken ödemelerini geciktirebilmektedirler.

Yaşanan Tahsilat Sorunlarına Online Çözüm

Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından 2007 yılında geliştirilen ve 7 yıl boyunca teknolojinin getirmiş olduğu yenilikler ile geliştirilmeye devam eden Netahsilat e-tahsilat paketleri ile birlikte kendi internet siteniz üzerinden online kredi kartı tahsilatı yapabilirsiniz. Kendi internet siteniz içerisine ya da açılacak olan internet sitenize online tahsilat sistemini kurabilir ve ardından bütün bayi, müşteri ve kurumlardan taksitli, çek çekim ya da dövizli tahsilat yapabilirsiniz.

Netahsilat Nedir ?

Netahsilat hem işletmelerin hem de kurumların kullanabildiği, farklı iş süreçlerine göre modellenebilen, bayilerden, alt bayilerden, kurumsal müşterilerden ve tüketicilerden internetten online tahsilat yapılabilmesini sağlayan, okul, site, dernek, apartman, sanayi sitesi, dershane, kolej, üniversite, spor kulübü, vakıf, mali müşavir, muhasebe, residence gibi kurumların periyodik ve düzenli ödemelerini otomatik olarak kredi kartlarından tahsil edebilen sistemdir. Tamamen web tabanlı olan Netahsilat yazılımları ERP sistemleri ile de entegre olabilmektedir.

Netahsilat Sorunsuz Otomatik Tahsilat

 

Netahsilat E-tahsilat Paketlerinin Fonksiyonları

– Kredi kartlarından tek çekim, taksitli, dövizli ve periyodik olarak online tahsilat yapılabilmektedir.

– Bayilerden, alt bayilerden ve bayilerinde müşterilerinden çoklu ekran seçenekleri ile birlikte taksit yapabilmesi sağlanabilmektedir. Bu sayede firma adına alınacak olan sanal pos aynı zamanda bayiler tarafından kullanılabilir.

– SMS ve E-mail gönderilerek online tahsilat yapılabilir. Cepten tahsilat özelliği sayesinde müşterileriniz isterlerse cep telefonları üzerinden, isterlerse de ipad ve benzeri internete bağlanabilen cihazlarından bulundukları yerde ödemelerini gerçekleştirebilirler.

– Üye olma koşulu ortadan kaldırılarak tahsilat yapılabildiği gibi, istenirse her üye için yönetim paneli üzerinden ya da üyelere belirtilerek kayıt oluşturulabilir ve bu şekilde tahsilata devam edilebilir.

online-oto-odeme-yazilimi

– Yapılan ödemelerde bir hata olduğu düşünüldüğünde ya da iade istendiğinde, yönetim paneli içerisinde bulunan online iptal/iade eklentisi sayesinde hatalı ödemelerin anında iptali ya da iadesi gerçekleştirilebilir.

– Ödeme sayfaları 128bit SSL şifreleme sistemleri ile güvenlik altına alınmaktadır. 3D secure özelliği sorunsuz bir şekilde eklenebilmektedir. Ayrıca sitelerin barındırılacağı sunucularda saldırı ve tehditlere karşı önceden önlem alan Firewall, IPS ve IDS güvenlik sistemleri kullanılmaktadır.

– Periyodik ödeme tanımlanabilmektedir. Bu sayede dernek, vakıf, apartman yöneticileri, spor kulüpleri ve benzeri aidat toplaması gereken kurumlar ödemeleri düzenli bir şekilde kartın tanımlanması sayesinde alabilmektedirler.

– Muhasebe programları ile birlikte cari ve ekstre entegrasyonu sağlanabilmektedir. Bu sayede alınan her ödemenin kaydı anında tutulmuş olur ve muhasebe departmanı sorunsuz bir şekilde ödemelerin takibini yapabilir.

Detaylı Bilgi Talebi İçin

Netahsilat online kredi kartı tahsilat sistemlerinin özellikleri yukarıda anlatılanlar ile kısıtlı değildir. Özellikle yönetim paneli üzerinden gerçekleştirebileceğiniz değişiklikler, rapor takibi, grafiksel işlemler ve diğer ayrıcalıkların anlatımı yazılı bir şekilde akratabilmek oldukça fazla zaman alacaktır. Bu sebeple detaylı bilgi talebi alabileceğiniz ve -tahsilat uzmanlarımıza istediğiniz soruları sorabileceğiniz Detaylı Bilgi Talebi butonu geliştirilmiştir.

Hemen sayfanın sağ kısmında bulunan Detaylı Bilgi Talebi butonuna tıkladıktan sonra sizden istenen kısa bilgileri doldurduğunuz taktirde en kısa sürede e-tahsilat uzmanlarımız sizlerle iletişime geçerek online tahsilat sistemi Netahsilat hakkında detaylı bilgilendirme yapacaklardır.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.