• 1543

Nette Para Tahsilat Teknolojisi

Genel olarak klasik yöntemler ile yapılan para tahsilatı, bu yöntemlerin tam olarak uygulanamaması sebebi hem hatalara hemde şirket ve firmaları etkileyecek zararlara sebebiyet verebilmektedir. İlk sorun tahsilatların zamanında yapılamamasıdır. İkinci sorun birden fazla tahsilat mercinin kullanılmasıdır. Üçüncü sorun ise tahsilat yapabilmek için hem fazla iş gücü hemde fazla zaman ayrılmasıdır. Nette para tahsilatı teknolojisi ise

Genel olarak klasik yöntemler ile yapılan para tahsilatı, bu yöntemlerin tam olarak uygulanamaması sebebi hem hatalara hemde şirket ve firmaları etkileyecek zararlara sebebiyet verebilmektedir. İlk sorun tahsilatların zamanında yapılamamasıdır. İkinci sorun birden fazla tahsilat mercinin kullanılmasıdır. Üçüncü sorun ise tahsilat yapabilmek için hem fazla iş gücü hemde fazla zaman ayrılmasıdır. Nette para tahsilatı teknolojisi ise bu üç sorunun önüne geçerek rahat ve kolay bir şekilde tek bir yerde tahsilatlarınızın toplanmasını sağlamaktadır.

online tahsilat programları

Netten para tahsilatı hakkında

Nette para tahsilatının bir diğer adı e-tahsilat’dır. Uzun adı ile elektronik tahsilat olarak adlandırılmaktadır. Bu sistem sayesinde müşteriler online tahsilat yapabilmektedirler. Şirketiniz için özel bir e-tahsilat sitesi açılır. Bu site Türkiye’de bulunan bütün sanal posların kullanılabilmesi için özel bir alt yapıya sahiptir. Bu site ayrıcalıklı bir yönetim paneline sahiptir. Tasarımı firma logosu ve genel bilgisine göre hazırlanır. Sanal pos entegrasyonları sağlandıktan sonra müşterilerin ödeme yapabilecek hale getirilmesi sağlanır.

Nette para tahsilatı nasıl yapılır

Tahsilat yapabilmeniz için müşterilerinizin kredi kartı ya da banka kartı sahibi olması yeterlidir. Şirketinize ait olan bu e-tahsilat sitesi içerisinde bir adet ödeme sayfası bulunmaktadır. Müşterileriniz bu ödeme sayfasına girerek, ödeme yapacakları para tutarı ile birlikte kredi kartı bilgilerini ve sizn istemiş olduğunuz bilgilerin girişini yaparlar. gerekli bilgiler doldurulduktan sonra ödeme yap butonuna basıldığı anda tahsilatınız hesabınıza geçer.

E-tahsilat tanıtım videosu

E-tahsilat tanıtım videosu sayesinde netten nasıl tahsilat yapacağınıza dair detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Eğer bu sistemleri online bir şekilde görmek istiyorsanız referanslarımız sayfasından bu sistemi kullanmakta olan firmaların bir kısmına ulaşabilirsiniz. Yönetici paneli ile birlikte nette para tahsilat teknolojisi ile tanışmak istiyorsanız hemen sayfanın en üst kısmında bulunan demo talebine tıklayarak ücretsiz bir e-tahsilat sistemlerini test edebilir ve online tahsilat kolaylığı ile tanışabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.