• 1656

Ödeme Alamama Derdine Online Programlarla Son Verin

Hemen hemen her firmada, işletmede, bayide, ya da benzeri diğer kurumlarda ödeme alamamak en büyük sıkıntıdır. Firma alt bayisinden, dernek üyelerinden, siteler apartman sakinlerinden, üniversiteler veya dershaneler öğrencilerden ödeme alamamaktadır. Bunun iki büyük nedeni vardır. Birincisi sağlıklı bir hizmet verilememesinden (yani ödeme yollarının yanlış tercihinden), diğeri ise ödeme yapacak olan kişi, kurum ya da şahısların

Hemen hemen her firmada, işletmede, bayide, ya da benzeri diğer kurumlarda ödeme alamamak en büyük sıkıntıdır. Firma alt bayisinden, dernek üyelerinden, siteler apartman sakinlerinden, üniversiteler veya dershaneler öğrencilerden ödeme alamamaktadır. Bunun iki büyük nedeni vardır. Birincisi sağlıklı bir hizmet verilememesinden (yani ödeme yollarının yanlış tercihinden), diğeri ise ödeme yapacak olan kişi, kurum ya da şahısların ilgisizliğinden.

NE ALACAKLI NE DE VERECEKLİ HAKSIZ

Ancak ödemelerin alınamamasında haksız bir taraf yoktur. Ödeme yapacak kişi tarafından bakarsak; ödeme yapacak olan kişinin saatlerce bankada beklemesi, iş yoğunluğunda ödeme yapacağa yere gitmesi, verilen hesaplara yapılan havalelerin yapılmadığının söylenmesidir. Tahsilat yapacak kişi tarafından bakarsak ta; tahsilat zamanlarında aşırı yoğunluğun olması, gelen tahsilatların işlem raporlarının alınamaması, insanlık hali yanlış kontrollerin yapılması, ödeme yapacak kişilerin uzakta olması gibi sebeplerdir. İki tarafta haklıdır ancak niye tahsilat yapmak hala sorun olmaktan başka hiç bir şey değildir ? Bunu bir çözümü yok mudur ?

ÖDEME ALAMAMA DERDİNE SON VEREN E-TAHSİLAT PROGRAMI

Yukarıda anlattığımız örnekte ne alacaklı ne de verecekli haksızdır. Bu sorununuzun devam etmemesi için özel yazılımlar geliştiren ancak bu yazılımları sizlere tam anlamı ile tanıtamayan e-tahsilat.com.tr haksızdır. Şu anda bir çok firma tahsilat sorununa çözüm olan e-tahsilat online tahsilat programlarını kullanmaktadırlar. Tahsilat günlerinde hiç bir sıkıntı yaşamadan hatta çaylarını yudumlarken bile keyifli bir şekilde kontroller yaparak ödeme almakta ve tahsilat trafiğini incelemektedirler. Nasıl mı ? İsterseniz öncelikle bir e-tahsilat tanıtım videosunu hep beraber inceleyelim.

Evet yanlış duymadınız internetten artık kolay ve rahat bir şekilde tahsilat yapabilirsiniz. Kredi kartı ya da banka kartı bulunan bütün müşterilerinizden, bayilerinizden, firmalardan, yani alacaklılarınızı tahsilat sitenize yönlendirerek online tahsilat gerçekleştirebilirsiniz. Bunlara ek olarak mobil tahsilat özelliği sayesinde internete giriş yapabilen cep telefonlarından da kontrol sağlayabilirsiniz.

ÖDEME ALMA PROGRAMININ ÖZELLİKLERİ

Kullanacağınız bu program ile ilk olarak bir tahsilat sitesine sahip olursunuz. Bu site tamamen size ait olur. Ödeme yapacak olanlar sitenize giriş yapar. Ödeme sayfasına giriş yaparlar. Ardından kredi ya da banka kartları ile sitenize üzerinden güvenli bir şekilde ödemelerini tamamlarlar. Siz yönetici olursunuz ve site üzerinden yapılan bütün işlemleri online olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu sistem hakkında daha detaylı bilgi alabilmek ve aynı zamanda canlı bir şekilde inceleyebilmek için demo talebinde bulunabilirsiniz

demo talep resimleri

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.