• 1621

Online Bayi Olunabilinen E-tahsilat Sitesi

Kurumsal e-tahsilat paketleri sayesinde kurumsal firmalar, işletmeler bayilerinden ya da alt bayilerinden online internet sitesi üzerinden kredi kartlarından tahsilat yapabilirler. Tek tek her bayiyi aramak ya da ilgili yere tahsilatçı göndermeden ödeme yapmalarını sağlayabilirler. Ayrıca alt bayilerde dükkanlarına gelen müşterilerden online bir şekilde kredi kartı ile ürün satışı yapabilmektedirler.  Online Bayi Sahibi Olun Bu konuyu

Kurumsal e-tahsilat paketleri sayesinde kurumsal firmalar, işletmeler bayilerinden ya da alt bayilerinden online internet sitesi üzerinden kredi kartlarından tahsilat yapabilirler. Tek tek her bayiyi aramak ya da ilgili yere tahsilatçı göndermeden ödeme yapmalarını sağlayabilirler. Ayrıca alt bayilerde dükkanlarına gelen müşterilerden online bir şekilde kredi kartı ile ürün satışı yapabilmektedirler. 

Online Bayi Sahibi Olun

Bu konuyu uzunca bir örnek vererek açıklayalım. Şu anda bu yazıyı okuyan sizi elektronik eşyalar satan bir firma olarak düşünelim. Türkiye genelinde toplamda 50 bayiniz ve 150 alt bayiniz olsun. Bu rakamlar tamamen hayal ürünüdür. Her ay bayi ve alt bayilerinizden ödeme almanız gerekir. Aynı zamanda alt bayileriniz de ilgili işletmelerine gelen müşterilerinden ödeme almaları gerekmektedir. Bütün yapılacak olan bu ödemeleri tek bir çatı altında toplamayı hiç düşündünüz mü? Düşünmüş olabilirsiniz ancak böyle bir şeyin imkansız olacağını düşünerek bu zamana kadar araştırmasını yapmamışsınızdır. Eçözüm tarafından ödemelerinizi tek bir site altında toplayabildiğiniz ve bütün kredi kartlarından taksitli ya da tek çekim olarak ödeme alabildiğiniz bir e-tahsilat sistemi geliştirildi. Dilerseniz önce e-tahsilat yazılımı hakkında biraz bilgi verelim.

online bayilik

E-tahsilat Yazılımı Nedir?

E-tahsilat yazılımları sizlerin internet üzerinden online olarak bütün kredi kartlarından ödeme almanızı sağlayan bir internet sitesidir. Sizlere şirketiniz adına bir site açılır. Bu siteye sahip olduğunuz sanal poslar entegre edilir. Ardından e-tahsilat sitenizin yönetimi size anlatılır. Ve hiç bir şey yapmanıza gerek kalmadan bütün bayileriniz, alt bayileriniz ve onların müşterilerinden kredi kartları ile ödeme alabilirsiniz. İstediğiniz bayinize istediğiniz komisyon oranlarını belirleyebilirsiniz. Örnek vererek anlatmaya devam edersek; diyelim ki 5 bayiniz ve 15 alt bayiniz var. Hepsine müşteriler geliyor ve hepsi sizlere ödeme yapıyor. Aylık olarak sadece kendi hesabınıza bütün ödemeleri toplayabilirsiniz. Diyelim ki a bayinizden 10.000 TL ödeme sizin hesabınıza geçti. Bu 10.000 TL’den sizin almanız gereken komisyon 2.000 TL.  Siz ay sonunda a bayinize 8.000 TL ödeme yaparsınız. Bayileriniz online bayi ödeme sistemlerinizi kullanarak tahsilatlarınızı kolaylaştırsınlar.

E-tahsilat Yazılımlarının Avantajları Nelerdir?

Eski usul tahsilat sistemleri ile karşılaştırıldığında oldukça fazla avantajı bulunmaktadır. Mesela can alıcı bir şey ile başlayalım. Eğer cep telefonunuz var ise ve internete bağlanabiliyorsa cepten tahsilat yapabilir ya da ödemelerinizi kontrol edebilirsiniz. E-tahsilat sistemlerinin mobil ödeme entegrasyonu bulunmaktadır.

Taksitli ya da tek çekim ödeme yapabilirsiniz. Hatta dövizli tahsilat bile yapabilmektesiniz. Bayi alt bayi zincir tahsilat sistemi ile yaşamış olduğunuz telefon, fax, mail trafiğini ve fazla iş gücü ile birlikte zaman kaybını ortadan kaldırabilirsiniz. Online bir şekilde ödemede yanlış yapan olursa ya da ödeme iadesi isteyen olursa yapılan tahsilatı iptal edebilir ve sahibine iade edebilirsiniz.

Muhasebe kayıtlarında sorun çekiyorsanız e-tahsilat sistemi muhasebe programları ile de entegre edilebilir. Yapılan her türlü işlemin garfiklerini ve çıktılarını alabilir zamana göre aratma yaparak kim ne zaman ne kadar nereden ödeme yapmış öğrenebilirsiniz.

Sizde e-tahsilat sistemleri ile tanışmak ve hayatınızı kolaylaştırmak istiyorsanız 0 212 256 60 00‘ ı arayabilirsiniz. Eğer sistemi canlı bir şekilde görmek istiyorsanız yukarıdaki demo talebi gönder kısmından demo sitenize ulaşabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.