• 1666

Online Bayi Tahsilat Sistemi Kullanmak

Online bayi tahsilat sistemi bayilerinizden ve aynı zamanda onların müşterilerinden online tahsilat yapmanızı sağlayan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde bayilerinize online üyelikli ve üyeliksiz satış yaptırabilirsiniz. Bünyenizde bulunan bayilerin performanslarını sahip olacağınız yönetim paneli sayesinde karşılaştırabilirsiniz. Bayi tahsilat sisteminin kurulduğu e-tahsilat siteniz sayesinde müşterilerinizin sadece bir kaç saniye içerisinde size ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz. Bayi Tahsilat

Online bayi tahsilat sistemi bayilerinizden ve aynı zamanda onların müşterilerinden online tahsilat yapmanızı sağlayan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde bayilerinize online üyelikli ve üyeliksiz satış yaptırabilirsiniz. Bünyenizde bulunan bayilerin performanslarını sahip olacağınız yönetim paneli sayesinde karşılaştırabilirsiniz. Bayi tahsilat sisteminin kurulduğu e-tahsilat siteniz sayesinde müşterilerinizin sadece bir kaç saniye içerisinde size ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz.

Bayi Tahsilat Sistemi Kontrol Paneli

Size bayi tahsilat sistemi ile ödeme yapan herkesin ödemelerini anlık kontrol edebilir ya da geçmişte hangi kullanıcının ne kadar ödeme yaptığını yönetim paneliniz sayesinde görebilirsiniz. Dilediğiniz gibi yönetici yetkilendirmeleri yapabilir ve sizin dışınızda bütün bayilerinizi takip etmesini sağlayabilirsiniz. Bayi tahsilat sisteminin sağlamış olduğu raporlama özelliği ile günlük, haftalık, aylık ve dilediğiniz zaman aralıklarında yapılan ödemelerin işlem raporlarını çıkartabilirsiniz.

online bayi tahsilat sistemi

E-tahsilat yazılımı müşterilerin bayilerinize, bayilerin sizlere, sizin bayilere ya da bütün ödemelerin direk sizin hesabınıza yapılabildiği bir yazılım sistemidir. Aynı zamanda siz borçlu olan kurum ya da şahısların da sitenize üye olmasını sağlayarak ya da direk olarak üyeliksiz işlem yaparak ödemesini göndermesini sağlayabilirsiniz.

E-tahsilat Sistemlerinde Alınan Güvenlik Önlemleri

Bayi tahsilat sistemlerinde kullanılan uluslar arası güvenlik önlemleri sayesinde siteniz üzerinden yapılan her türlü ödemenin güvenli olduğunu kanıtlayabilir ve garantileyebilirsiniz. Ödeme sayfalarında kullanılan SSL şifreleme sistemleri ve sitenizin bulunduğu sunucu da kullanılmakta olan saldırı ve tehditlere karşı hazırlıklı olan IPS / IDS / Firewall sistemleri sayesinde gönül rahatlığı ile tahsilat yapabilirsiniz.

Bayi Tahsilat Sistemi Nasıl Kullanabilirsiniz ?

E-tahsilat sistemlerini kullanmanız için gerekli olan tel şey ise şirketinize ait bir sanal posa sahip olmanızdır. Bayi tahsilat sistemine sınırsız sayıda sanal pos entegrasyonu sağlanabilir. Yapılan her ödeme anlık olarak sanal pos hesabınıza aktarılmaktadır. Eğer yanlış miktarda ödeme yapılmış ise yönetici paneli özellikleriniz sayesinde bu ödemeyi iptal edebilir ya da müşterinize geri iade edebilirsiniz. Normalde saatlerinizi alabilecek bu işlemi sadece bir kaç saniye içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Muhasebe de tahsilat yaparken yaşadığınız sorunların da önüne geçen online tahsilat sistemlerinizin muhasebe programlarınıza entegrasyonunu sağlayabilirsiniz. Özetle anlatmak gerekirse ödeme de yaşanan her türlü sıkıntının önüne geçen bu sistemi kullanarak firmanızın rahat bir nefes almasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Demo Talebinde Bulunabilirsiniz

Her ne kadar bu sistemleri yazı ile anlatmaya çalışsak ta mutlaka eksik ya da atladığımız bazı konular olmuş olabilir. Bu sebeple bayi tahsilat sistemlerini ücretsiz bir şekilde deneyebileceğiniz demo versiyonları geliştirilmiştir. Hemen aşağıdaki bulunan alandan ücretsiz demo talebi göndererek bu sistemi canlı olarak deneyebilirsiniz.

demo talep resimleri

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.