Online Çek Senet Nakit Tahsilat

Çek, senet ve nakit tahsilatların yapılması ve ve bu tahsilatların doğru ve eksiksiz bir şekilde muhasebe programlarına işlenmesi oldukça zordur. Çekin karşılıksız çıkması, senet ödemesinin zamanında yapılamaması, nakit ödemelerin faturalara yanlış işlenmesi, tarihlerin unutulması ve daha bir çok hata ile karşılaşılması mümkündür. 

online-cek-senet-moduluNetahsilat ile bu sorunun önüne online kredi kartı tahsilat sistemleri ile geçilmiştir. Netahsilat sistemleri bayi, alt bayi ve bayilerin mağazalarına gelen müşterilerinin yanı sıra ana firmanızın müşterilerinden sanal poslar aracılığı ile online kredi kartı tahsilatı yapmanızı sağlayan yazılım alt yapısıdır. Yönetim panelleri aracılığı ile alınan bütün ödemelerin anlık takibi, grafiksel raporları, iptal iade işlemleri, taksitlendirme ve komisyon ekleme gibi bir çok ayrıcalığı bulunmaktadır.

Netahsilat sistemleri ile bütün ödemeler tek bir kasada toplanmakta ve bu sayede nakit akışı düzene sokulmaktadır. Muhasebe programları entegrasyon sayesinde alınan her ödemenin işlemesi ERP programlarına yapılmaktadır. Ödeme yapan kullanıcılar ya da ana firma istedikleri zaman ödeme bilgilerini kontrol edebilmektedirler. Bununla birlikte yıllar önce alınmış bir ödemenin dahi direk olarak fatura bilgileri, ödeme bilgileri ve kullanıcı bilgileri çıkartılmaktadır. Kısaca Netahsilat e-tahsilat sistemini anlatmak gerekirse; yaşanan aşırı iş gücü, zaman kaybı ve yapılan hatalar ortadan kaldırılmakta, nakit akışı düzene sokularak ciroların artması sağlanmaktadır.

Netahsilat Online Çek Senet Nakit Tahsilat

Netahsilat online tahsilat sistemlerinde son yapılan güncellemelerden sonra online olarak çek, senet ve nakit tahsilatlarında takibinin yapılabilmesi için özel parametreler geliştirilmiştir. Bu sayede kredi kartı dışında ödeme yapacak olan ya da yapan kullanıcılar, ödemelerini online olarak bildirmekte ve firma tarafından onaylandığı taktirde direk olarak otomatik bir şekilde muhasebe programlarına aktarılabilmektedir. Üstelik ödeme bildirimi bütün cihazlar üzerinden de yapılabilmektedir. Tahsilat sorunları yaşayan 1000’in üzerinde firma şu anda ödemelerini Netahsilat e-tahsilat sistemleri ile almaktadırlar.

Netahsilat E-tahsilat Sistemlerinin Özellikleri Nelerdir

Netahsilat e-tahsilat sistemleri istenildiği gibi projelendirilebilmektedir. Kredi kartlarından tek çekim, taksitli, limitli, SMS ve e-mail ile ve tekrarlı tahsilatlar yapılabilir. Netahsilat e-tahsilat sistemlerinin özelliklerini tek tek saymak gerekir ise;

✔ Kredi kartı çek çekim ve kredi kartı taksitli tahsilat yapılabilir.

✔ Bayi ve alt bayilerden, aynı zamanda bayilerin de müşterilerinden kredi kartı tahsilatı yapması sağlanabilir.

✔ Mobil arayüz ve cepten tahsilat özelliği sayesinde, internete bağlanılabilen bütün cihazlar üzerinden ödeme yapılabilmektedir.

✔ Dövize endeksli, limitli, SMS ile, e-mail ile online tahsilat yapılabilir.

✔ Farklı ödeme seti ya da ödeme kalemi tanımlanabilir.

✔ Üyeliksiz tahsilat yapılabilir, ödemeler istenildiği zaman iptal/iade edilebilir ve 3D Secure güvenlikli bir sistem oluşturulabilir.

✔ Muhasebe/ERP programları ile tam entegre çalışabilmekte cari ve ekstre entegrasyonları yapılabilmektedir.

✔ B2B ve B2C entegrasyonu yapılabilir.

✔ Yapılan bütün ödemelerin işlem raporları çıkartılabilmekte, grafiksel raporları takip edilebilmekte, yönetim paneli sayesinde kullanıcıların bütün işlemleri görülebilmektedir.

Uluslar Arası Güvenlik Önlemleri

Netahsilat e-tahsilat sistemleri, uluslararası güvenlik önlemleri ile korunmaktadır. Ödeme sayfalarında 256bit SSL şifreleme sistemleri kullanılmakta, sunucularda ise Firewall, IPS, IDS ve Raid5 önlemleri ile koruma altına alınmaktadır. 3D Secvure ödeme sistemi tanımlanabilmektedir.

Ücretsiz Bilgi ve Demo Talebi

0 212 256 60 00’ı arayarak ya da ücretsiz bilgi talebinde bulunarak Netahsilat e-tahsilat uzmanlarımızın sizlerle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.