• 2287

Online kredi kartı ödeme sistemi

Türkiye'de milyonlarca kredi kartları ile alışverişlerini yapıyorlar. Ödemelerini yine kredi kartları aracılığı ile gerçekleştiriyorlar. Durum böyle olunca firmalar kredi kartlarına odaklı bir şekilde çalışmak istiyorlar. Ancak bayi ve alt bayi sayısı ve ödeme yapan müşteri, kurum, birey sayısı arttıkça fiziksel poslar ile alınan ödemelerde zorluklar yaşanabiliyor. Özellikle işlem raporlarının kayıtlarının tutulması ve faturalandırma işlemlerinin yanlış yapılması gibi sorunlar ile karşı karşıya kalınabiliyor.

Türkiye’de milyonlarca kredi kartları ile alışverişlerini yapıyorlar. Ödemelerini yine kredi kartları aracılığı ile gerçekleştiriyorlar. Durum böyle olunca firmalar kredi kartlarına odaklı bir şekilde çalışmak istiyorlar. Ancak bayi ve alt bayi sayısı ve ödeme yapan müşteri, kurum, birey sayısı arttıkça fiziksel poslar ile alınan ödemelerde zorluklar yaşanabiliyor. Özellikle işlem raporlarının kayıtlarının tutulması ve faturalandırma işlemlerinin yanlış yapılması gibi sorunlar ile karşı karşıya kalınabiliyor.

Kredi kartı ödeme sistemi

E-tahsilat ise başta kurumsal firmalar ve KOBİ’ler olmak üzere bütün işletmelere özel olarak geliştirilmiş bir kredi kartı ödeme sistemi. Bu sistem kullanılarak işletmeler & firmalar kendi online ödeme siteleri üzerinden tahsilatlarını gerçekleştirebiliyor. Firma & işletmenin almış olduğu sanal pos özel olarak güvenlik altına alınmış e-tahsilat sitesine kuruluyor. Ardından kredi kartlarına tek çekim, taksitli, dövizli ya da istenirse tekrarlı çekimler gerçekleştirilebiliyor.

kredi kartı ödeme sistemleri

Kredi kartı ödeme sistemi kontrol paneli

E-tahsilat sistemlerini kullananlar bir ödeme sayfasına bir de yönetim paneline sahip oluyor. Ödeme sayfası sayesinde alacaklılar ödemelerini online olarak gerçekleştirebiliyor. Yönetim paneli sayesinde ise yetkili kişi yapılan bütün ödemelerin takibini gerçekleştirebiliyor. İşlem raporlarını görebiliyor ve bilgisayarına istediği formatta indirebiliyor. Yanlışlık yapılan bir ödemenin iptali online olarak gerçekleştirilebiliyor. Ya da anında iade edilebiliyor. Sınırsız sayıda sanal pos entegrasyonu sağlanabiliyor. Sistem Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal pos altyapısını destekliyor.

Yapılan işlemler grafikler ve raporlar halinde çıkartılabiliyor. İstenilirse raporlar export edilebiliyor. Kullanıcı yetkilendirmeleri yapılarak kullanılmakta olan sanal poslar üzerinden bayilerinde tahsilat yapabilmesi sağlanıyor. Oluşturulan firma – bayi tahsilat zinciri sayesinde tek bir noktada sorunsuz bir şekilde ödemeler toplanabiliyor.

Kredi kartı ödeme sistemi E-tahsilat’ın avantajları

Bu sistem kullanıldığı taktirde muhasebe ve finans departmanında yaşanan hatalar aşırı iş gücü ve zaman kayıpları ortadan kaldırılıyor. Netahsilat’ın yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde ücretsiz bir şekilde Garanti Bankası, Akbank, Finansbank ve Türkiye Finans sanal poslarını kullanma imkanına sahip olabiliyorsunuz. 128bit SSL şifreleme sistemleri ile korunan ödeme sayfalarında güvenli bir şekilde tahsilatlarınızı yapabiliyorsunuz. Ödeme raporlarını isterseniz cep telefonlarınız, isterseniz tablet bilgisayarlarınız isterseniz notebook & masaüstü bilgisayarlarınız üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Müşterileriniz ya da kurumlarda sizlere kendi cep telefonları üzerinden ödeme gerçekleştirebiliyorlar.

Kimler bu sistemi kullanıyor ?

Kredi kartı ödeme sistemi E-tahsilat şu anda 1000’in üzerinde firma tarafından güvenli bir şekilde kullanılmaktadır. Referans firmalara “Referanslarımız” sayfasından bakabilirsiniz. Sistemi online test edebilmek için ise ücretsiz demo talebinde bulunmanız yeterlidir.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.