Online Ödeme Alma – Bayilik Veren Firmalara Özel

Bayilik veren firmaların yaşadığı en büyük sorunlardan bir tanesi de tahsilattır. Özellikle bayi teşkilatı bulunan firmalar ödeme/tahsilat kanallarında istenmeyen zorluklar ile karşı karşıya kalabilmektedirler. 

Bu sorunların arasında en önemlileri ise;

– Tahsilat yapabilmek için aşırı iş gücünün harcanması,

– Bayi ile ana firma arasında finansal problemlerin meydana gelmesi,

– Bayilerin cari hesapları üzerinde yaşanan sıkıntılar ve farklı ödeme kanallarının kullanılması sebebi ile sürekli telefon trafiğinin yaşanması,

– Ödemelerin zamanında toplanamaması, tahsilatların eksik yapılması,

–  Nakit akışının az olması sebebi ile ana firmada yaşanan problemlerdir.

Bayilik Veren Firmalara Özel Online Ödeme Alma Sistemi

Bayilik veren yani bayisi olan firmaların bu sıkıntıları yaşamaması için Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından online tahsilat sistemi Netahsilat geliştirilmiştir. Netahsilat online tahsilat sistemi bayilik veren firmaların; bayilerden, alt bayilerden, kurumsal müşterilerden ve tüketicilerden internetten online tahsilat yapılabilmesini sağlayan sağlayan bir yazılım paketidir.

bayilik-veren-firmalar

Netahsilat Sistemi Hakkında

Netahsilat sistemi online olarak çalışan ve bütün tahsilatlarınızı online kredi kartları üzerinden toplamanızı sağlayan bir yazılım alt yapısıdır. Yönetim paneli sayesinde yapılan her ödeme hakkında bilgi sahibi olunabilmekte, bayi raporları takip edilebilmekte, ve daha bir çok ayrıntı panel üzerinden takip edilebilmektedir. Netahsilat sistemini kullanan firmalara özel bir web sitesi kurulmaktadır. Bu site istenirse firma sitesinin içerisinde istenirse de alt alan adında olabilmektedir. Netahsilat referanslarından örnek vermek gerekirse;

http://odeme.yigitaku.com/

http://bayi.ekipgaz.com/

https://baymak.tahsilat.com.tr/

adresleri kontrol edilebilir.

Bayi – Alt Bayi Tahsilatı

Netahsilat sistemini kullanan firmaların bayileri, satış tahsilatlarını Netahsilat online ödeme sistemi üzerinden gerçekleştirebilmektedirler. Aynı zamanda bayilerine farklı ödeme seçenekleri ile birlikte satış avantajları sunabilmektedirler. Netahsilat e-tahsilat sistemini ERP/Muhasebe sisteminiz ile entegre bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Bu sayede bütün ödemelerinizi cari hesaplara online olarak aktarabilirsiniz. Müşterileriniz ise istedikleri zaman ekstrelerini kendi giriş sayfalarından görebilirler.

Bayiler Müşterilerinden Nasıl Tahsilat Yapar

He rbayiniz için özel bir kullanıcı adı ve şifre belirleyebilirsiniz. Bayileriniz sahip oldukları bu bilgilerle sisteme giriş yaparlar ve ardından mağazalarına gelen müşterilerinden yerinde ödeme alabilirler. Uzakta olan müşteriler dilerlerse sisteme üyeliksiz giriş yaparlar, dilerler ise de üye olarak kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yapabilmektedirler. Bu sayede fiziksel pos kullanmadan ödemeler alınabilmekte, uzakta olan müşteriler için tahsildar göndermek zorunda kalınmamakta ve eğer mağazada pos kullanılmıyorsa bu sistem sayesinde kredi kartı ile ödeme yapmak isteyenlere olumsuz cevaplar verilmemektedir.

sanal-pos-odeme-yazilimi

Netahsilat sistemlerini daha yakından tanımak isteyenler bu sistemin tanıtım sunusu, tanıtım videoları ve detaylı özelliklerin bulunduğu kurumsal e-tahsilat paketleri sayfasını ziyaret edebilirler.

Ücretsiz Bilgi ve Demo Talebi

Netahsilat online tahsilat sisteminin özelliklerini daha yakından öğrenebilmek için ücretsiz bir şekilde demo talebinde bulunabilirsiniz. E-tahsilat online tahsilat uzmanları ile yapacağınız telefon ve birebir görüşmeler sayesinde sistemin sahip olduğu özellikleri canlı bir şekilde görebilirsiniz. Ücretsiz bilgi talebi için sayfanın sağ kısmında bulunan Detaylı Bilgi Talebi butonuna tıklayabilir ve ardından sizden istenen kısa bilgileri doldurarak e-tahsilat uzmanlarımızın sizlerle temasa geçmesini sağlayabilirsiniz.

Bayilik veren firmalara özel online ödeme alma sistemi Netahsilat ile sizlerde tahsilatta yaşamış olduğunuz bütün sorunların üstesinden gelecek ve bütün tahsilatlarınızı tek bir çatı altında toplayarak nakit akışınızı düzene soka bileceksiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.