• 1452

Tüm Sektörler İçin Özelleştirilebilen Online Ödeme Sistemi

E-tahsilat online tahsilat sistemleri bütün sektörler için özelleştirilebilen bir online ödeme alt yapısıdır. Türkiye'de bulunan bütün bankalar ile birlikte PayNet, PayU, İpara ve BKM Ekspress entegrasyonları da sorunsuz bir şekilde yapılabilmektedir. İleri teknoloji güvenlik önlemleri ile donatılan ödeme sayfalarında 128bit SSL şifreleme sistemleri kullanılarak kredi kart güvenliği sağlanmaktadır.

E-tahsilat online tahsilat sistemleri bütün sektörler için özelleştirilebilen bir online ödeme alt yapısıdır. Türkiye’de bulunan bütün bankalar ile birlikte PayNet, PayU, İpara ve BKM Ekspress entegrasyonları da sorunsuz bir şekilde yapılabilmektedir. İleri teknoloji güvenlik önlemleri ile donatılan ödeme sayfalarında 128bit SSL şifreleme sistemleri kullanılarak kredi kart güvenliği sağlanmaktadır.

ONLİNE ÖDEME SİSTEMİ E-TAHSİLAT’IN ÖZELLİKLERİ

online ödeme sistemleri

Bayisi Olan Firmalar

Bayisi olan firmalar, sahip oldukları sanal posların, bayi ve alt bayileri tarafından kullanılmasını sağlayabilirler. Bayilerine özel yetkilendirmeler vererek, onların mağazasına gelen müşterilerinden online kredi kartı tahsilatı yapmasını sağlayabilirler. Bayiler müşterilerine, firmaların vermiş olduğu bütün ayrıcalıkları sunabilirler. Tek çekim, taksitli çekim ve dövizli tahsilat seçenekleri sayesinde fiziksel pos kullanılmadan ödeme alınabilmektedir.

Üyesi Olan Kurum ve Kuruluşlar

Üyelerinden aidat toplaması gereken dernekler, sanayi kuruluşları, spor kulüpleri, apartman yöneticileri, online ödeme sistemi E-tahsilat’ı kullanarak üyelerinden aidatlarını online olarak tahsil edebilmektedirler. Ödeme yapacak üye dilerse ödeme zamanlarında dilerse de tek bir kez kredi kart tanımlaması yaparak ödemesini gerçekleştirebilir.

Cepten ve Tablet Bilgisayarlardan Ödeme

Müşteriler, üyeler ödemelerini cep telefonları ya da tablet bilgisayarları aracılığı ile gerçekleştirebilirler. Firma, kurum ya da işletme sahibi müşterilerine online olarak SMS ve mail gönderimi yapabilir ve anlık ödeme yapmalarını sağlayarak ödemelerini unutanlar için hatırlatmalar yapabilir.

Kimler Kullanıyor ?

Türkiye’de 1000’in üzerinde büyük ve küçük ölçekli firma ödemelerini alırken e-tahsilat sistemlerini kullanmaktadırlar. Sizlerde bu firmalar arasında yer alarak teknolojinin sunmuş olduğu ayrıcalıklardan faydalanmak isterseniz ücretsiz demo talebinde bulunabilir ve e-tahsilat sistemlerini online olarak inceleyebilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.