• 1686

Online Ödeme Yazılımı

Netahsilat internetten online tahsilat yapabilmenizi sağlayan bir ödeme yazılım alt yapısıdır. Bankalardan firmanız adına alacağınız bütün sanal posları dakikalar içerisinde entegre edebileceğiniz, yönetim panelli ve bir çok fonksiyonel özelliğe sahip olan Netahsilat online tahsilat sistemi sayesinde tahsilat ve ödeme süreçlerinizi hızlandırarak nakit akışınızı düzene sokabilirsiniz. 

Netahsilat sadece sanal pos altyapısı olarak çalışmamakta aynı zamanda açılan yönetim paneli sayesinde bütün ödemelerinizin detaylı takibini yapabilmenizi sağlamaktadır. Alınan her ödeme detaylı bir şekilde incelene bilmekte, yanlış bir ödeme yapıldığı taktirde anında iptal iade işlemleri gerçekleştirilebilmekte hangi üye ne zaman, ne kadar ödeme yapmış istenilen tarihe göre çıkartıla bilmektedir.

Kredi kartlarından online ödeme alabilmeniz için ileri derece uluslararası güvenlik önlemleri ile donatılmış bir sisteme ihtiyacınız bulunmaktadır. Hem güvenlikli hem de bütün bankaların ve diğer online ödeme sistemlerinin entegre edilebildiği Netahsilat online tahsilat sistemi muhasebe (ERP) programları ile de entegre bir şekilde çalışabilmektedir.

bayilik-veren-firmalar

Netahsilat online tahsilat sistemini kullanan firmalar neler yapabilirler ?

– Kredi kartı tek çekim tahsilat ya da taksitli tahsilat yapılabilmektedir.

– Firmanın mevcut bayisi var ise bütün bayilerinin bu sistemi kullanarak online tahsilat yapmasını sağlayabilmektedir.

– Mobil arayüz sayesinde cep telefonları üzerinden mobil tahsilat gerçekleştirilebilmektedir.

– SMS, mail order, limitli ve tekrarlı tahsilatlar gerçekleştirilebilmektedir.

– 128 bit SSL şifreleme sistemi kullanılmakta aynı zamanda sitenin barındırıldığı sistemde 3D secure tahsilat gerçekleştirilebilmektedir.

– Ödeme yapacaklar isterlerse üye olarak isterlerse de sizin isteğinize bağlı üyeliksiz ödeme gerçekleştirilebilirler.

Netahsilat Online Tahsilat Sisteminin Fonksiyonları

Natahsilat online ödeme sistemi ile kurulan tahsilat sitenize istenilen özellik entegre edilebilmektedir. Sanal pos servisi, HPM entegrasyonu, telefon ile ödeme, kullanıcı yetkilendirme, bankalardan alınan ücretsiz sanal poslar ve daha bir çok özelliği sayesinde Netahsilat online tahsilat sistemi Türkiye’de 1000’in üzerinde firma tarafından sorunsuzca kullanılmaktadır.

online ödeme yazılımı

Netahsilatsilat Online Tahsilat Sistemi Hakkında

Netahsilat online tahsilat sistemi bir adet yönetim paneli ve bir adet ödeme yapılabilen internet sayfasından oluşmaktadır. Ödeme yapmak isteyenler kullanıcı adları ve şifreleri ile ya da firma izin verdiği taktirde üyeliksiz olarak tahsilat sayfası üzerinden ödeme yapabilmektedirler. Giriş yapıldıktan sonra ödeme sayfasına yönlendirilirler. Ödeme miktarını yazarlar (ödeme kalemi de oluşturulabilir) ve taksitli ya da tek çekim seçeneğine tıklarlar. İstenilen bilgiler girildikten sonra ödeme yap butonuna tıklarlar. Saniyeler içerisinde ödeme firmanın sanal pos hesabına geçer. Ödeme bilgileri hem ödeme yapan şahıs ya da firmaya hem de ana firmaya mail olarak gönderilir. Ödeme yapan şahıs ya da firma isterse sistem üzerinden ekstresini yazdırabilir. Yapılan ödemeler anlık olarak muhasebe programına işlenir.

Online Ödeme Yazılımı Ücretsiz Demo Talebi

Online ödeme yazılımı Netahsilat’ı ücretsiz olarak test etme şansınız bulunmaktadır. Sağ kısımda bulunan detaylı bilgi talebine tıkladıktan sonra sizlerden istenen kısa bilgileri doldurduğunuz takdirde e-tahsilat uzmanları sizlerle iletişime geçerek sistemi canlı bir şekilde test etmenizi sağlamaktadırlar.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.