Netahsilat Online Ödeme Yöntemleri

E-tahsilat yazılımları firmaların bayilerinden, bayilerin müşterilerinden ve firmaların direk olarak bayilerinden online kredi kartı ile ödeme almalarını sağlayan sitelerin açılmasını sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler aracılığı ile internette en çok tercih edilen ve firmanıza ait olacak olan online ödeme sisteminize sahip olabilmektesinizdir.

Hangi online ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz

E-tahsilat sistemlerinde kullanılan online ödeme yöntemleri sırası ile; bayiden tahsilat, bayilerin müşterilerinden tahsilat, firmalardan tahsilat kısacası kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen herkesten yapılan tahsilatlardır. Bu sistem sayesinde kendinizin yöneteceği bir panel aracılığı ile bütün ödemeler online anlık takip edilebilmektedir. İptal – iade işlemleri gerçekleştirilemekte, özel raporlar çıkartılabilmektedir.

online ödeme yöntemleri

Netahsilat Online Ödeme Yöntemleri ile Tahsilatlarınızı Sorunsuz Bir Şekilde Yapın

Netahsilat sistemine nasıl sahip olunur 

Bu sistemi kullanabilmeniz için ilk gerekli şart bir şirket sahibi olmanızdır. Şirket sahibi iseniz sadece 1 iş günü içerisinde online ödeme sayfanızın kurulumu tamamlanır. Ardından yapılması gereken tek şey alacağınız sanal posların entegrasyonudur. Entegrasyon işlemleri kolay ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. Bütün bu işlemlerin ardından kendi sanal pos hesabınıza istediğiniz yerden, kredi kartı ile ödeme yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Netahsilat sistemi ile kurulan siteler

Netahsilat online tahsilat yazılımı ile kurulan siteler şık bir arayüze sahiptir. Bu arayüzde müşterileriniz ya da bayileriniz kısa bir sürede üye olarak ödeme gerçekleştirebilmektedir. Dilerseniz üye olunmadan da ödeme yapılmasını sağlayabilirsiniz. Örnek olarak referans sitelerimizi hemen üst bölümde bulunan “Referanslarımız” menüsünden kontrol edebilirsiniz.

Netahsilat yönetim paneli

Yönetim paneli kolay ve rahat kullanımız için profesyonel ekipler tarafından dizayn edilmiştir. Bu panel aracılığı ile sınırsız sayıda sanal pos tanımlaması yapabilirsiniz. Size ödeme yapan kullanıcıların takibini gerçekleştirebilirsiniz. Hangi bayinizin ne kadar ciro yaptığını cep telefonunuzdan dahi takip edebilirsiniz. Web tabanlı olan ve internete bağlanabilen her türlü cihaz üzerinden işlem gerçekleştirilebilen bu yazılımlar aracılığı ile müşterilerinizin taksitli ödeme yapmalarını da sağlayabilirsiniz.

Nasıl ödeme alacaksınız

Müşterilerinizden ister taksitli, ister komisyonlu, ister tek çekim, isterseniz de dövizli ödeme alabilirsiniz. Ödeme yapmak isteyen müşteriler e-tahsilat internet sitenize giriş yaparlar. Ardından ödeme sayfasına yönlendirilirler. Ödeme tutarını yazdıktan sonra kredi kart bilgilerini girerek güvenli bir şekilde ödemelerini tamamlarlar. E-tahsilat sistemleri güvenlidir çünkü ödeme sayfalarında uluslar arası geçerliliği olan SSL şifreleme sistemleri kullanılmaktadır. Bununla birlikte siteler son derece güvenlikli ve Turkcell altyapısını kullanan sunucularda barınmaktadır.

Online yönetim paneli demosu

Bu sistemi daha yakından tanıyabilmek ve daha hangi özelliklerine sahip olduğunu görebilmek istiyorsanız demo talebi göndermeniz yeterlidir. Göndermiş olduğunuz talebe en kısa sürede dönüş yapılmakta ve sistemi inceleyebilmeniz için gerekli olan demo yönetim paneli ve demo site bilgileri sizlere iletilmektedir.

demo talep resimleri

İnternette kredi kartı ile ödeme almakta sorun yaşıyorsanız bu sistemler bütün sorunlarınızı ortadan kaldıracak şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda muhasebe entegrasyonları sayesinde finans departmanınızın da rahat bir nefes almasını sağlamaktadır.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.