• 1699

Netahsilat Online Ödeme Yöntemleri

E-tahsilat yazılımları ile firmalar bayilerinden, bayilerin müşterilerinden online olarak kredi kartı ile ödeme almalarını olanak sunar. Hangi Online Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirsiniz E-tahsilat sistemlerinde kullanılan online ödeme yöntemleri sırası ile; bayilerden, alt bayilerden ve müşterilerden tahsilat şeklinde sıralanabilir. Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen herkesten kolayca tahsilat yapılabilmektedir. Bu sistem sayesinde firmanın yöneteceği bir panel aracılığı ile

E-tahsilat yazılımları ile firmalar bayilerinden, bayilerin müşterilerinden online olarak kredi kartı ile ödeme almalarını olanak sunar.

Hangi Online Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirsiniz

E-tahsilat sistemlerinde kullanılan online ödeme yöntemleri sırası ile; bayilerden, alt bayilerden ve müşterilerden tahsilat şeklinde sıralanabilir. Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen herkesten kolayca tahsilat yapılabilmektedir. Bu sistem sayesinde firmanın yöneteceği bir panel aracılığı ile bütün ödemeler online olarak anlık takip edilebilmektedir. İptal – iade işlemleri gerçekleştirilip, özel raporlar çıkartılabilmektedir.

online ödeme yöntemleri

Netahsilat Online Ödeme Yöntemleri ile Tahsilatlarınızı Sorunsuz Bir Şekilde Yapın

Netahsilat Sistemine Nasıl Sahip Olunur 

Bu sistemi kullanabilmeniz için ilk gerekli şart bir şirket sahibi olmanızdır. Şirket sahibi iseniz sadece 1 iş günü içerisinde online ödeme sayfanızın kurulumu tamamlanır. Ardından yapılması gereken tek şey alacağınız sanal posların entegrasyonudur. Entegrasyon işlemleri kolay ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. Bütün bu işlemlerin ardından kendi sanal pos hesabınıza istediğiniz yerden, kredi kartı ile ödeme yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi

Netahsilat online olarak erişebileceğiniz bir domain üzerine kurulup hizmetinize sunulmaktadır. Online olarak erişebileceğiniz bu arayüz aracılığıyla ödemelerinizi kısa süre içerisinde online olarak tahsil etmeye başlayabilir siniz.

Yönetim Paneli

Yönetim paneli kolay ve rahat kullanımız için profesyonel ekipler tarafından dizayn edilmiştir. Bu panel aracılığı ile sınırsız sayıda sanal pos tanımlaması yapabilirsiniz. Size ödeme yapan kullanıcıların takibini gerçekleştirebilirsiniz. Hangi bayinizin ne kadar ciro yaptığını cep telefonunuzdan dahi takip edebilirsiniz.

Nasıl Ödeme Alınır?

Müşterilerinizden ister taksitli, ister komisyonlu, ister tek çekim, isterseniz de dövizli ödeme alabilirsiniz. Ödeme yapmak isteyen müşteriler e-tahsilat internet sitenize giriş yaparlar. Ardından ödeme sayfasına yönlendirilirler. Ödeme tutarını yazdıktan sonra kredi kart bilgilerini girerek güvenli bir şekilde ödemelerini tamamlarlar. E-tahsilat sistemleri güvenlidir çünkü ödeme sayfalarında uluslar arası geçerliliği olan SSL şifreleme sistemleri kullanılmaktadır.

Demo Panelini İnceleyin

demo talep resimleriBu sistemi daha yakından tanıyabilmek ve daha hangi özelliklerine sahip olduğunu görebilmek istiyorsanız demo talebi göndermeniz yeterlidir. Göndermiş olduğunuz talebe en kısa sürede dönüş yapılmakta ve sistemi inceleyebilmeniz için gerekli olan demo yönetim paneli ve demo site bilgileri sizlere iletilmektedir.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.