• 1750

Online otomatik para toplama

Sürekli ödeme alması gereken firmalar, dernekler, kulüpler ve diğer kuruluşlar her ay ya da belirlenen süreler ile birlikte güvenli bir şekilde otomatik para toplama işlemlerini gerçekleştirebilirler. E-tahsilat tekrarlı ödeme seçeneği sayesinde kredi kartını tanımlayan müşterilerinizden ya da üyelerinizden online tahsilat yapabilirsiniz.

Sürekli ödeme alması gereken firmalar, dernekler, kulüpler ve diğer kuruluşlar her ay ya da belirlenen süreler ile birlikte güvenli bir şekilde otomatik para toplama işlemlerini gerçekleştirebilirler. E-tahsilat tekrarlı ödeme seçeneği sayesinde kredi kartını tanımlayan müşterilerinizden ya da üyelerinizden online tahsilat yapabilirsiniz.

E-tahsilat sistemi hakkında

E-tahsilat bütün bankaların sanal poslarının entegre olabildiği online bir ödeme altyapısıdır. Bu alt yapı sayesinde sahip olunan site üzerinden kredi kartları ile tek çekim, taksitli ya da tekrarlı ödemeler yapılabilmektedir. Her ay ödeme toplamanız gereken üye ya da müşterileriniz var ise e-tahsilat sistemlerini kullanarak sorunsuz ve rahat bir şekilde tamamen güvenli tahsilat siteniz üzerinden ödemelerinizi alabilirsiniz.

online para toplama

E-tahsilat sistemleri ile internetten ister müşterilerinizden ister üyelerinizden online kredi kartı tahsilatı yapabilirsiniz.

Kurulum nasıl gerçekleştirilmektedir

İlk yapılan işlem ödeme yapılacak olan alan adınızın alınmasıdır. Eğer internet siteniz var ise alt alan adı alınır (isteğinize bağlı). E-tahsilat online ödeme sistemleri bu alan adlarına entegre edilir. Ardından sanal poslarınız mevcut ise kurulumu yapılır mevcut değil ise bankalara sanal pos başvurusu yapılır. Sanal pos entegrasyonları tamamlandıktan sonra sisteminiz online ödemeye açılmış olur. Artık tüm üye ya da müşterilerinizden belirlediğiniz kriterlerde (taksitli, tek çekim, tekrarlı) ödeme alabilirsiniz.

Yönetim paneliniz mevcuttur

Ödeme sitenizin yanı sıra bu sitedeki tasarım, parametre, üyelik, yetkilendirme gibi site ile ilgili her şeyi yönetebileceğiniz özel bir panele sahip olursunuz. Yönetim paneli sizin istediğiniz zaman ve kritere göre yapılan ödemelerin kontrolünü sağlayabileceğiniz, yetkilendirmeler yaparak sistemi var alt bayilerinizin kullanabileceği, sitenize üye olarak ya da üye olmadan ödeme yapan kullanıcılarınızı görebilme gibi bütün detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz alandır. İster bilgisayarınız üzerinden isterseniz cep telefonlarınız ile isterseniz de tablet bilgisayarlarınız ile bu yönetim alanına ulaşabilme şansınız vardır. Yani siz İstanbul’da iken Ankara’daki bir üyeniz size cep telefonu ile ödeme yapabilir sizde tablet bilgisayarınız üzerinden bu ödemeyi kontrol edebilirsiniz.

Otomatik para toplama

Otomatik para toplama ise tekrarlı ödeme seçeneği ile gerçekleşmektedir. Uluslar arası güvenlik önlemleri ve sistem gereksinimleri kullanılarak üye ya da müşterilerinizden tekrarlı ödemeler gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle aidat toplaması gereken dernek, vakıf, spor kulüplerinin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Sistemi tam olarak anlayabilmeniz için bu makalenin yeterli olmadığını biliyoruz. Bu sebeple online demo talebinde bulunarak sistemin yönetim panelini ve kendisini detaylı bir şekilde inceleyebileceğiniz alanlar geliştirdik. Detaylı bilgi talebi sayfamıza giriş yaparak sizden istenen bilgileri doldurduğunuz taktirde sistemi online bir şekilde inceleyebilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.