• 1713

Online Satış Sistemi Kullanmak

Online satış sistemi ürünleri internet aracılığı ile müşterilerinizle buluşturmanızı sağlayan sistemlerdir. En çok kullanılan online satış sistemlerinden bir tanesi bayi e-tahsilat paketidir. Bu sistem sayesinde satmak istediğiniz herhangi bir ürünü online olarak bütün kredi kartlarına özel olarak satışa sunabilirsiniz. Bayi Tahsilat Sistemi Bayi tahsilat sistemini kullanmak için herhangi bir bankaya sanal pos başvurusunda bulunarak bu

Online satış sistemi ürünleri internet aracılığı ile müşterilerinizle buluşturmanızı sağlayan sistemlerdir. En çok kullanılan online satış sistemlerinden bir tanesi bayi e-tahsilat paketidir. Bu sistem sayesinde satmak istediğiniz herhangi bir ürünü online olarak bütün kredi kartlarına özel olarak satışa sunabilirsiniz.

Bayi Tahsilat Sistemi

Bayi tahsilat sistemini kullanmak için herhangi bir bankaya sanal pos başvurusunda bulunarak bu başvurunun sonuçlarını beklemenize gerek bulunmamaktadır. Ayrıca kullanacağınız sanal poslar için de ekstra bir ücret ödememektesiniz. Bayi tahsilat sistemi ile 7 bankanın sanal posunu ücretsiz bir şekilde kullana bilmektesiniz. Üstelik bu sanal posların bir çoğunun 12 taksitte bile komisyon oranı %0 ile %1 arasında değişmekte. Bayi tahsilat sistemini kullanmaya başladıktan sonra şirketinize özel olarak açılmış olan internet sitesinden online satış yapabilirsiniz.

online ödeme sistemleri

Bayi Tahsilat Sistemi Kurulumu

Bu sistemi kurabilmek için öncelikle sitenizin adını belirlemeniz gerekir. Diyelim ki Alfa Ticaret ABC adında bir şirketiniz olsun. Bayi tahsilat paketini satın aldığınız anda alfaticaretabc.com adında size özel bir internet sitesi açılıyor. Ardından biraz önce bahsettiğimiz paynet sanal posları bu sitenize entegre ediliyor. Müşterileriniz bu siteye giriş yaparak size ödeme yapabiliyor. Dilerseniz onlara 12 taksite kadar online ödeme seçeneği de sunabiliyorsunuz. Ödeme sistemleri arasında en avantajlı olan sistemlerden biri olan bayi tahsilat yazılımı sayesinde bayi ve alt bayilerinizden de periyodik olarak tahsilat yapabiliyorsunuz.

Bayi Tahsilat Sistemi Faydaları Neler ?

İlk olarak bu sistemi kurmak oldukça basit. Sadece ürün satışı yaptığınız bir şirketinizin olması yeterli oluyor. Bu şirket ile Arena üyeliği ve paynet üyelii alıyorsunuz. Ardından direk olarak tahsilat yapmaya başlayabiliyorsunuz. Sanal poslarınızda 3D secure kullanabiliyor aynı zamanda online bir şekilde ödeme iptali yapabiliyorsunuz. Bu online satış sistemi size özel raporlarda sunuyor. Kim ne zaman ne kadar kaç defa hangi aralıklarla size ödeme yapmış online bir şekilde görebiliyorsuz.

Cepten Tahsilat Özelliği

Yukarıda anlatılan bütün özellikleri siz, bayileriniz ve müşterileriniz internete bağlanabilen telefonlarından da gerçekleştirebiliyor. Diyelim ki televizyonda film izliyorsunuz ve o anda bir tahsilat yapıldığı söylendi. Saatlerce banka sistemlerine giriş yapmak yerine ve ardından bu ödemenin raporunu tutmak yerine e-tahsilat siteniz sizin için bütün bu işlemleri yapıyor. TV izlerken aynı anda cep elefonunuzdan tahsilat yapılıp yapılmadığına anında bakabiliyorsunuz. Dilerseniz tahsilat yapıldığı anda mail adresinize bütün bilgilerin düşmesini de sağlayabiliyorsunuz.

Bu sistemi kullanmakta oldukça kolay. Sizlere sistemin nasıl kullanılacağı hakkında bir günlük eğitim veriyor. Bu eğitim sonucunda rahat ve kolay bir şekilde tahsilatlarınızı yapabiliyor aynı zamanda size özel olarak tasarlanmış ve açılmış olan sitenizin kontrolünü elinize alabiliyorsunuz.

Eğer sizde bayi tahsilat sistemini kullanmak ve karmaşık olan o ödemelerinizden kurtulmak istiyorsanız 0212 256 60 00 aramanız yeterli. Dilerseniz bu sistemi demo talebi göndererek inceleyebiliyorsunuz. Demo talep formuna hemen sayfanın üst kısmında bulunan alandan ulaşabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.