• 1725

Online satış sitesi nasıl kurulur

Online satış sitesi nasıl kurulur sorusu teknoloji ile ilgilenen bir çok işletmenin cevabını aradığı sorulardan bir tanesidir. Ürünleri sadece mağazasında değil aynı anda online satış sitesinden de satmak isteyenler bulunmaktadır. Bu istekte olanlar e-ticaret paketlerini kullanarak profesyonel sanal mağazalarını açar ve internette bulunan kullanıcılara ürün satışlarını gerçekleştirirler. Online satış sitesi nasıl kurulur Online satış sitesi

Online satış sitesi nasıl kurulur sorusu teknoloji ile ilgilenen bir çok işletmenin cevabını aradığı sorulardan bir tanesidir. Ürünleri sadece mağazasında değil aynı anda online satış sitesinden de satmak isteyenler bulunmaktadır. Bu istekte olanlar e-ticaret paketlerini kullanarak profesyonel sanal mağazalarını açar ve internette bulunan kullanıcılara ürün satışlarını gerçekleştirirler.

Online satış sitesi nasıl kurulur

Online satış sitesi kurmadan önce ilk sahip olmanız gereken şey şirkettir. Kanunlar gereği ancak şirketi olanlar ve sattıkları ürünlerin vergi beyanını devlete yapanlar e-ticaret sitesi açabilir. Şahıs, anonim ya da limited şirket fark etmez. Şirket sahibi olan herkes internette online ticaret yapabilmektedir.

Neticaret e-ticaret paketleri

Şirketiniz ve pzarlayabileceğiniz ürünleriniz var ise ya da tedarikçi firmalar aracılığı ile şirketini üzerinden ürün satmak istiyorsanız profesyonel nitelikte geliştirilmiş olan e-ticaret paketlerini kullanmanız yeterli olacaktır. Neticaret 12 yıllık tecrübesi ile online ticaret yapabilmeniz için ihtiyacınız olan domain, hosting, yazılım, tasarım ve diğer bütün hizmetleri tek bir paket içerisinde birleştirmiştir.

e-ticaret firmaları

Hiç bir bilginiz olmadan online alışveriş sitesi yönetebilirsiniz

Online alışveriş sitesi açarak bu site üzerinden ürün pazarlaması yapabilmeniz için yazılım ya da donanım bilgisine sahip olmanıza gerek yoktur. E-ticaret siteniz bütün özellikleri kurulu bir şekilde sizlere teslim edilir. Aynı zamanda yönetim panelini kullanabilmeniz için, e-ticaret uzmanları tarafından eğitimler verilmektedir. Eğitimler genel olarak e-ticaret yönetim paneli üzerinedir. Sitenizi nasıl yöneteceğiniz, e-ticarette daha sağlıklı yer almanız için neler yapmanız gerektiği sizlere aktarılmaktadır. Yönetici panelinizin kullanımı oldukça basit, arayüzü ise profesyonel tasarımlar bir araya getirilerek oluşturulmuştur.

NETİCARET E-TİCARET PAKETLERİNİN ÖZELLİKLERİ

İşletmenize uygun e-ticaret paketini seçebilmektesinizdir. Özel olarak geliştirilmiş dört farklı e-ticaret sisteminden herhangi bir tanesini kullanabilirsiniz. Bütün sitelerde 128bit SSL şifreleme sistemi kullanılmaktadır. Bu sayede ödeme sayfaları güvenli hale getirilmiş ve müşterilerinizin tereddütsüz bir şekilde alışveriş yapmaları sağlanmıştır. Aynı zamanda uluslar arası güvenlik önlemleri ile donatılmış sunucularda e-ticaret siteleri barındırılmaktadır. Yedekleme, saldırı engelleme ve tehdit tespit – yok etem için Raid5, Firewall, Ips-Ids sistemleri kullanılmaktadır.

Toplu Mail Gönderimi

E-ticaret siteniz aracılığı ile müşterilerinize toplu mail gönderimi yapabilirsiniz. Bu özellik sayesinde ürünlerinizin tanıtımını yapabilir, yeni tedarik etmiş olduğunuz ürünler ve kampanyalarınız hakkında müşterilerinizin bilgi sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz.

Tasarımınızı Geliştirebilirsiniz

Neticaret e-ticaret paketleri ile 500’ün üzerinde hazır e-ticaret tasarımına sahip olmaktasınızdır. Ancak dilediğiniz zaman kendi geliştirmiş olduğunuz ya da tasarımcılar aracılığı ile geliştirilen temalarınızı sitenize entegre edebilirsiniz. Bu sayede gelişen teknoloji ve yenilikleri takip etme şansını yakalamaktasınızdır.

Xml Ürün Entegrasyonu

Neticaret e-ticaret paketleri tedarikçi firmaların ürünleri ile entegre bir şekilde çalışan yazılım geliştirmiştir. Bu yazılım sayesinde tedarikçi firmalarınızın ürünleri aynı sok bilgisi, özellikleri, görselleri ve fiyatları ile birlikte sitenize entegre edilebilmektedir. Bu sayede binlerce ürün sadece dakikalar içerisinde sitenize entegre edilebilir.

Ödeme Sistemlerinin Sorunsuz Kurulumu

Şu anda kullanılmakta olan bütün online ödeme sistemlerinin sitenize entegrasyonu sağlanabilmektedir. Sorunsuz bir şekilde 3D sanal pos kurulumu yapılabilir, alternatif ödeme sistemlerinin (payu, paynet, ipara, bkm ekspress, paypal) kurulumu dakikalar içerisinde sitenizde gerçekleştirilebilmektedir.

SEO – SEM Eğitimleri

E-ticaret sitelerinin en çok ihtiyacı olacak olan ve satışlarınızın büyük bir kısmını belirleyen arama motoru optimizasyonu ve arama motoru reklamcılığı konularında sizlere özel eğitimler verilmektedir. Bu sayede arama motorlarında daha üst sıralarda yer alabilmeniz ve reklamlarınızı daha sağlıklı barındırabilmeniz için bütün püf noktalar sizlere aktarılmaktadır.

Yukarıda anlatılanlar e-ticaret paketlerinin özelliklerinden sadece bir kaçıdır. Diğer bütün özellikler ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız http://www.neticaret.com.tr/e-ticaret-paketleri adresini ziyaret edebilirsiniz. Üst kısımda bulunan detaylı karşılaştırma tablosu ile sahip olacağınız bütün ayrıcalıkları inceleme şansınız bulunmaktadır. Neticaret Türkiye’nin e-ticaret sağlayıcısıdır. 2000’in üzerinde referansı ile işletmeler  profesyonel e-ticaret çözümleri sunmaktadır.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.