SMS ve Email İle Tahsilat Sistemi
  • 2327

SMS ve Email İle Tahsilat Sistemi

SMS ile Tahsilat ve Email ile Tahsilat Sistemi Netahsilat Online Tahsilat Sistemlerinin sunduğu zengin özelliklerden bir tanesi de online olarak sms ve email ile tahsilat yapılabilmesidir. İşletmeler, Netahsilat ile müşterilerine sms veya email ile ödeme linki gönderip tek tıkla cepten kredi kartı tahsilatı yapabilme imkanı sunabilirler.  Pandemi döneminde firmaların en çok ihtiyaç duyduğu ödeme sistemi link

SMS ile Tahsilat ve Email ile Tahsilat Sistemi

Netahsilat Online Tahsilat Sistemlerinin sunduğu zengin özelliklerden bir tanesi de online olarak sms ve email ile tahsilat yapılabilmesidir. İşletmeler, Netahsilat ile müşterilerine sms veya email ile ödeme linki gönderip tek tıkla cepten kredi kartı tahsilatı yapabilme imkanı sunabilirler. 

Pandemi döneminde firmaların en çok ihtiyaç duyduğu ödeme sistemi link ile ödeme sistemi. Firmalar teması azaltmak ve nakit akışlarını düzenleyebilmek için sms ile tahsilat veya email ile tahsilat özelliğiyle müşterilerine ödeme linki gönderip tahsilatlarını online olarak alıyorlar.

Uzaktaki bayilerinden veya müşterilerinden online olarak kredi kartıyla ödeme almak isteyen işletme ve kurumlar, Netahsilat sms veya email ile tahsilat sistemini kullanarak tahsilat süreçlerini kolaylaştırmaktadırlar. Üstelik 3D Secure özelliğiyle güvenli bir ödeme altyapısı sunan Netahsilat Online Tahsilat Sistemi 1 günde kullanıma hazır hale getirilmektedir.

TL’nin yanı sıra dövizli tahsilat özelliği ile USD ve EURO tahsilatı da yapılabilen Netahsilat sistemi aynı zamanda çok dilli çalışabilmektedir. Bu sayede otel, tatil, rent a car, rezervasyon ve benzeri alanlarda faaliyet gösteren işletmeler hizmet sunduğu müşterilerinden kolaylıkla tahsilat yapabilmektedirler.

sms ile tahsilat

Sms ve email ile tahsilat sayesinde son derece güvensiz olan mail order sistemine gerek kalmıyor ve ödemeler güvenli bir şekilde anında gerçekleşiyor. Ödemeyi yapan bayi veya müşteri kredi kart bilgilerini kimseyle paylaşmak zorunda kalmadan, online olarak erişebileceği kredi kartı ile ödeme sayfasından ödemesini güvenli bir şekilde gerçekleştiriyor. Ödeme gerçekleştikten sonra hem müşteriye, hem firmaya ödeme yapıldığına dair bilgilendirme mesajı geliyor. Ayrıca ERP sistemlerine entegre olabilme özelliği ile muhasebelerde yaşanan aşırı iş yükü de ortadan kalkmış oluyor.

Sms ve Email ile Tahsilat Detaylı Bilgi Talebi

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi SMS ve Email ile tahsilat özelliği hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.