• 1413

Online Tahsilat ile Tüm Banka Posları Cep’te

Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş 2001 yılında kurulmuş ve e-ticaret firmalarının öncü bir firması olmayı başarabilmiştir. E-ticaret’in yanında online tahsilat sistemlerini de 2007 yılından günümüze kadar geliştirmeye devam etmektedir. Netahsilat online tahsilat sistemleri ile işletme ve kurumlar tahsilatlarını kolay bir şekilde yapabilmekteler. Eçözüm tarafından geliştirilen e-tahsilat sistemleri sayesinde cep telefonları ile tahsilat yapma imkanınız bulunmakta. Kurum

Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş 2001 yılında kurulmuş ve e-ticaret firmalarının öncü bir firması olmayı başarabilmiştir. E-ticaret’in yanında online tahsilat sistemlerini de 2007 yılından günümüze kadar geliştirmeye devam etmektedir.

Netahsilat online tahsilat sistemleri ile işletme ve kurumlar tahsilatlarını kolay bir şekilde yapabilmekteler. Eçözüm tarafından geliştirilen e-tahsilat sistemleri sayesinde cep telefonları ile tahsilat yapma imkanınız bulunmakta. Kurum ve işletmeler yanlarında pos cihazı taşımalarına gerek kalmadan müşterilerinden, bayilerinden ya da alt kurumlarından cep telefonları ile tahsilat yapabilmekteler.

cep telefonu sanal pos

400’den fazla kurumsal firmanın kullanmakta olduğu Netahsilat e-tahsilat sistemlerinin cep telefonlarında kullanılabilmesinin yanı sıra bir çok avantajı da bulunmakta. Taksitli tahsilat, dövizli tahsilat, bayi alt bayi tahsilatı, muhasebe cari hesap entegrasyonu, 3D secure, komisyon oranları belirlemek gibi bir çok artı avantaja sahip.

Responsive Web Design teknolojisi geliştirilerek mobil uyumluluğu sağlanan e-tahsilat yazılımları aynı zamanda ipad, iphone, akıllı telefon gibi internete bağlanabilen her türlü cihazda kullanılabilmektedir.

E-tahsilat sistemlerini kısaca anlatmak gerekirse de şöyle özetleyebiliriz. İnternet tabanlı bir web site üzerinden (Eçözüm sizler için açar ve sanal poslarınızı bu siteye entegre eder) müşteri, bayi ya da alt kurumlarınızdan aidat toplayabilir ve tahsilat yapabilirsiniz.  Tahsilat yapacağınız kişi kurum ya da bayilerin kredi kartının olması yeterlidir. İster taksitli ödeme isterseniz de dövizli ya da tek çekim ödeme alabilirsiniz.

Online ödeme iptalini sadece bir kaç saniye içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Hangi bankanıza ne kadar ödeme yapılmış, kimden hangi saatte ne kadar tahsilat yapılmış öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda bütün bu bilgilere internete bağlanabilen bir cep telefonunuzdan da ulaşabilirsiniz.

İşletmeler için oldukça kullanışlı olan ve sahada tahsilatçıların en büyük kurtarıcısı olan e-tahsilat online tahsilat sistemleri ile artık tahsilatlarınızı daha rahat yapacak ve ödemelerin vadesi geçecek mi diye korkmayacaksınız.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.