Online Tahsilat Yazılımı İzmir Şubemiz Açıldı

Online Tahsilat Yazılımı İzmir Şubemiz Açıldı

Türkiye’nin online tahsilat yazılımı E-tahsilat’ın İzmir şubesi açıldı. İzmir’de bulunan e-tahsilat uzmanlarımız sayesinde sizlerde online tahsilat sistemlerini canlı bir şekilde test edebilirsiniz. İletişim bilgilerimiz aracılığı ile ya da ücretsiz demo talebi formumuzu doldurarak İzmir’de bulunan E-tahsilat uzmanlarımızın sizlerle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

ONLİNE TAHSİLAT SİSTEMİ NEDİR

Online tahsilat sistemi asıl adı ile E-tahsilat, internetten online kredi kartı tahsilatı yapabilmek için Türkiye’de ilk defa Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından geliştirilmiş bir yazılım alt yapısıdır. Türkiye’de 1000’in üzerinde firma tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Son yıllarda kredi kartı kullanım sayısının hızlı bir şekilde artması üzerine firmaların bu yönde alternatif çözüm ihtiyaçları ortaya çıkmıştır. E-tahsilat bu ihtiyaçları karşılayan ve tahsilat süreçlerini kolaylaştırarak nakit akışını düzene sokan bir sanal pos yazılım alt yapısıdır.

E-tahsilat sistemleri firmaların çeşitli ihtiyaç ve iş süreçlerine göre modellenebilmekte olan, bayilerden, alt bayilerden, kurumsal müşterilerden ve tüketicilerden internetten online kredi kartı tahsilatı yapılabilmesini sağlayan, üye ve abonelik yapısı olan kurumların periyodik ve düzenli ödemelerini otomatik olarak kredi kartlarından tahsil edebilen sistemlerdir. En büyük özelliği ise kesintisiz ve sorunsuz hizmet sunabilmesidir. Uluslararası PCI güvenlik standartlarına uygun olarak geliştirilmiştir.

E-TAHSİLAT SİSTEMİ NASIL KURULUR

E-tahsilat yani online tahsilat sisteminizi kurmak istediğinizde firmanıza özel bir alan adı alınır. Örnek olarak referanslarımız arasında yer alan odeme.inciaku.com ve www.aristonsanalpos.com’u verebiliriz. İlk alan adı firmanın alt alan adıdır. ikinci alan adı ise özel olarak alınmış bir alan adıdır (domain). Ardından online tahsilat yazılımı bu alan altına kurulur. Uluslararası güvenlik önlemleri alınır. Artık firma bankalara sanal pos başvurusu yaparak online tahsilat sistemlerini kullanmaya başlayabilirler ve diledikleri gibi geliştirme yapılmasını sağlayabilirler. Peki E-tahsilat sistemlerinin firmalara sunmuş olduğu ayrıcalıklar nelerdir ?

Türkiye’de bulunan 19 banka sanal posunu sorunsuz bir şekilde online ödeme sisteminizde kullanabilirsiniz. Bankalarda yapılacak olan herhangi bir güncelleme otomatik bir şekilde sistem uygulandığı için sanal poslarınızı kesintisiz bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Kredi kartlarından tek çekim, taksitli, periyodik, dövizli ve dövize endeksli tahsilat yapabilirsiniz.

Alınan ödemelerin otomatik bir şekilde kullanmış olduğunuz ERP/muhasebe programına aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Muhasebe cari ve ekstre entegrasyonları sayesinde alınan her ödemenin bayi ya da müşterinizin carisine işlenmesini ve aynı zamanda diledikleri zaman online platformda ödeme ekstrelerine ulaşabilirler.

SMS ve e-posta gönderimleri yaparak online tahsilat gerçekleştirebilirsiniz.

Alınan herhangi bir ödemede yanlış yapıldığı taktirde saniyeler içerisinde bu ödemeyi iptal/iade edebilirsiniz.

Yönetim paneliniz sayesinde alınan bütün ödemelerin istatistiksel ve grafiksel raporlarına ulaşabilirsiniz. Örnek olarak 1 yıl önce yapılmış olan bir ödemeye dahi saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.

B2B ve B2C sistemlerinizle ödeme tahsilat yazılımınızı entegre edebilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat sistemlerinin sahip olduğu diğer bütün özellik, fonksiyon ve ayrıcalıklar için hemen üst kısımda bulunan ürünler menümüzü ziyaret edebilir, daha detaylı bilgi alabilmek için 0212 256 60 00’ı arayabilir ya da ücretsiz demo talebinde bulunarak E-tahsilat uzmanlarımızın sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.