Online Tahsilat Nedir?
  • 2358

Online Tahsilat Nedir?

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi firmaların bayilerinden, alt bayilerinden veya müşterilerinden tahsilatlarını online olarak yapmalarına olanak sağlayan bir sistemidir. Sistem bankalardan veya sanal pos hizmeti sunan firmalardan alınan sanal posları entegre ederek kullanılabilen, online erişim sağlanan bir arayüz üzerinden çalışmaktadır. Netahsilat Online Tahsilat Sistemi ile size özel açılacak olan arayüzde tüm sanal poslarınızı tek ekranda toplamış

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi firmaların bayilerinden, alt bayilerinden veya müşterilerinden tahsilatlarını online olarak yapmalarına olanak sağlayan bir sistemidir. Sistem bankalardan veya sanal pos hizmeti sunan firmalardan alınan sanal posları entegre ederek kullanılabilen, online erişim sağlanan bir arayüz üzerinden çalışmaktadır.

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi ile size özel açılacak olan arayüzde tüm sanal poslarınızı tek ekranda toplamış olacaksınız. Bu arayüz üzerinden size sunulan tahsilat seçeneklerinden sizin için en uygun olan yöntem ile tahsilatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Diğer taraftan aldığınız ödemelere ilişkin kayıtlarınız anında erp – muhasebe sistemlerinize entegre olacaktır.

Online Tahsilat Sistemi Avantajları

online tahsilat nedir

online tahsilat sistemi netahsilat

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi ile uzaktaki müşterilerinize, üyelerinize, abonelerinize sms veya email ile ödeme linki gönderip tahsilatlarınızı hızlıca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.  Yabancı veya farklı para birimlerinde ödeme yapmak isteyen müşterilerinizden dövizli tahsilat yapabilirsiniz. Netahsilat ile sahadaki tahsildarlarınız pos cihazı taşımalarına gerek kalmadan, mobil cihazları üzerinden tahsilatlarınızı kolayca gerçekleştirebilirler.

Sanal posların entegre edilerek kullanıldığı Netahsilat sistemleri Türkiye’deki tüm bankaların sanal poslarına anında entegre olabilmektedir.

e-tahsilat sistemi online kart tahsilat sistemiÖdeme Nasıl Yapılır?

Ödeme yapmak isteyen kullanıcı ödeme ekranına geldiğinde ödeyeceği tutarı, ödemesini nasıl yapmak istediğini (tek çekim veya taksitli) seştikten sonra kredi kartı bilgilerini girerek 3d secure özelliğiyle güvenli bir şekilde ödemesini gerçekleştirebilir.

Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra her iki tarafa da ödemenin başarılı bir şekilde gerçekleştiğine dair bildirim sistem üzerinden otomatik olarak gönderilmektedir.

Detaylı Bilgi talebi

Online Tahsilat Sistemi hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. (212) 256 60 00 Dilerseniz talep formu doldurup müşteri temsilcilerimizin sizi aramasını ve e-tahsilat sistemleri hakkında sizi bilgilendirmesini sağlayabilir siniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.