Online Tahsilat Sistemi’nin Özellikleri

Eski Tahsilat Sistemleri

Eski tahsilat sistemlerinin kullanımı oldukça zordu çünkü bütün işlemler bilgisayar üzerinden yapılmak zorunda olduğu için sadece mesai saatleri içerisinde işlem yapılabilmekte bunun dışındaki zamanlarda ise aynı işlemleri yapabilmek için oldukça uğraşılmaktaydı. Yani tahsilat bir nevi eziyetti. Hala bu eziyeti çekmekte olan muhasebeciler, tahsilatçılar, kurumlar, kuruluşlar ve vakıflar bulunmakta. Hatta bu sorun tahsilat yapmakta olan bir çok yerde de devam etmekte. Peki yok mudur bunun bir çaresi?

Elbetteki var. Yeni nesil online tahsilat sistemi ile bütün tahsilat sorunlarınız ortadan kalkacak ve boşuna geçen zamanlarınızda işlerinize daha fazla odaklanabileceksiniz. Hem zamandan tasarruf edecek hemde ödemeleriniz vadeleri geçmeden yapıldıkları için cironuzda katlanmalar oluşacak. Şimdi hemen yeni nesil online tahsilat sistemi hakkında sizlere bilgiler verelim. Bu kadar yazıyı okumak oldukça zordur

Yeni Nesil Online Tahsilat Sistemi

Daha önce tahsilat işlemleri ve raporları sürekli bilgisayar tabanlı programlar ile yapılmakta idi. Bankalarla sürekli telefon alışverişi vardı. Ödeme yapan bir kişinin bilgilerine ulaşmak ve ne zaman ödeme yaptığını öğrenmek için uzun zamanlar harcanırdı. Yeni nesil tahsilat sistemi ile bütün bu sorunlar ortadan kalkıyor.

e-tahsilat-sistemleri

Yeni Nesil İnternetten Tahsilat Yapabilmenizi Sağlayan Netahsilat Yazılımı

Ne Demek Online Tahsilat Sistemi?

İnternette online olunabilen her yerden ödemelerinizi sadece bir kaç tık ile yapabilirsiniz. Bunun yanında kredi kartı kullanan müşterilerinizden ödeme alabilir ve aynı zamanda tahsilatlarınızı bu sistem sayesinde yapabilirsiniz.

Online Tahsilat Sistemi Kimler Tarafından Kullanılabilir?

Kurumsal firmalar, holdingler, kamu kuruluşları, yardım köy dernekleri, ilaç firmaları, özel sektör, üniversiteler, apartman site spor merkezleri kısacası tahsilat yapmak zorunda kalan bütün yerler online tahsilat sistemini gönül rahatlığı ile kullanabilir. Normalde bu paraları tahsil etmeniz için bir hesap açmanız, müşterinin yanına gitmeniz, müşterinin size elden vermesi gibi bir çok yola başvurulur. Ancak başvurulan bu yolların bir çoğunda karışıklıklar meydana gelir. Kimi zaman tahsilatçı gönderemezsiniz, kimi zaman müşteri ödemesini yapmayı unutur, kimi onlarca biriken dosyaların yeri kaybolur. Ve bunlar gibi onlarca sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu kadar zahmet vermeye ve zaman harcamaya ne var ki. Online tahsilat sistemi sayesinde hepsinden kurtuluyorsunuz. Ve en güzel tarafı da şu. İnternetin olduğu her yerde bu sistemi kullanabiliyorsunuz. Yani eğer cep telefonunuzda yada ipadiniz yada netbook unuzda internet varsa açın bakın ne tahsilatı yapılmış, hangi ödemeler gelmiş kontrol edin.

Online Tahsilat Sistemi Kullanacağım da Ne Olacak ?

Eğer bu cümleyi kullandıysanız hemen açıklamasını yapalım sizlere. Dilerseniz maddeler halinde yazalım ki anlaması daha kolay ve yerinde olsun aynı zamanda aklınıza takılan soruların cevaplarını da vermiş olalım.

  1. Müşterilerinizin kredi kartları ile ödeme yapmalarını internet üzerinden sağlayın. üstelik kredi kartı tek çekim olarak veya taksitli olarak.
  2. Mobil ara yüzünüz olsun dilediğiniz zaman ödeme ve tahsilatları telefonunuz üzerinden kontrol edin.
  3. Farklı tahsilat seçeneklerine sahip olun. Dövizli tahsilat ve limitli tahsilat gibi.
  4. Size ödeme yapacak olan müşterileriniz üyelik zorunluluğu olmadan ödeme yapabilsinler.
  5. Muhasebe cari ve muhasebe ekstre entegrasyonlarını dilediğiniz gibi yapabilin.
  6. Raporları anında çıkartın, nereden ne zaman hangi saatte kaç kere ödeme gelmiş öğrenin.

Yukarıda online tahsilat sisteminin sadece bir kaç özelliğinden bahsedilmiştir. Bizlerle iletişime geçtiğiniz taktirde gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Online Tahsilat Sistemi Derken?

Size özel bir site açılacak ve bu site üzerinden tahsilat yapabilecek, müşterilerinizden rahatlıkla ödeme alabileceksiniz. Aşağıdaki resme biraz göz atmanızı tavsiye bulunmaktadır. Online tahsilat sistemi hakkında kısa bir bilgi sahibi olmanıza sebebiyet verecektir.

e bayi online tahsilat

Paynet Bayi E-Tahsilat Paketi

 

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.