Netahsilat Online Tahsilat Sistemi Başlıca Özellikler
  • 1701

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi Başlıca Özellikler

Online Tahsilat Sistemi Netahsilat’ın sunduğu üstün özellikler ile firmalara bayilerinden, alt bayilerinden ve müşterilerinden tahsilatlarını profesyonelce yapabilme imkanı sunmaktadır. Firmalar ödemelerini istediği gibi optimize edip takip edebilirler. Aldıkları ödemeler anında muhasebe programlarına yansır ve iş yükü de ortadan kalmış olur. 30’dan fazla sektörde 1900+ firma ve 400 bin bayinin aktif olarak kullandığı Netahsilat Online Tahsilat

Online Tahsilat Sistemi Netahsilat’ın sunduğu üstün özellikler ile firmalara bayilerinden, alt bayilerinden ve müşterilerinden tahsilatlarını profesyonelce yapabilme imkanı sunmaktadır. Firmalar ödemelerini istediği gibi optimize edip takip edebilirler. Aldıkları ödemeler anında muhasebe programlarına yansır ve iş yükü de ortadan kalmış olur. 30’dan fazla sektörde 1900+ firma ve 400 bin bayinin aktif olarak kullandığı Netahsilat Online Tahsilat Ekosisteminden 2020 yılında 37 Milyar TL tahsilat gerçekleşti. Erişilen bu rekor tahsilat hacmi, BKM verilerine göre 2020 yılında Türkiye geneli yapılan kartlı tahsilatın %15’ine denk geliyor.

Netahsilat Oline Tahsilat Sisteminin içerisinde barındırdığı başlıca özellikler şunlar:

Kredi Kartı ile Tek Çekim Tahsilat

Netahsilat sistemi ile bayi ve müşterilerinizden kredi kartları ile tek çekim tahsilat yapabilirsiniz. Tüm Visa, Master ve Amex kartların geçtiği tek çekim işleminde tek bir bankadan sanal pos almak yeterlidir.

Kredi Kartı ile Taksitli Tahsilatonline tahsilat

Netahsilat Online Tahsilat sistemi ile ödemelerinizi taksitli olarak alabilirsiniz. Türkiye‘de hizmet veren tüm bankalara yasa gereği kredi kartlarına 9 taksit yapılabilmektedir. Dilersiniz ek taksit ve taksit erteleme kampanyalarını Netahsilat aracılığıyla yapabilirsiniz. Taksitli işlemlerde bankaların uyguladığı komisyonlar dinamik olarak yönetilebilir, komisyonları bayi ya da müşteri bazında değiştirilebilirsiniz.

Taksitli tahsilat yapabilmek için taksit yapmak istediğiniz bankanın sanal posuna sahip olmanız gerekmektedir.

Bayilerden Tahsilat

Netahsilat Bayi Tahsilat Sistemi ile sizin sanal poslarınızı bayileriniz kullanabilirler. Sisteme tanımladığınız bayiler kendi müşterilerine yaptıkları satışların tahsilatlarını kredi kartı ile yapabilmekteler. Yapılan tahsilat bayinin cari hesabına kaydedilmektedir.

Bayilerin Alt Bayilerinden Tahsilat

Sisteme tanımlanan bayilerinizden yetki verdikleriniz, kendi alt bayilerini sisteme tanımlayabilirler. Buna ilave hem bayiler hem de alt bayiler kendi müşterilerini sisteme tamamlayabilmektedirler. Bu şekilde sistem zincir tahsilat şeklinde çalıştırabilir, hem bayilerinizden, hem onların alt bayilerinden, hemde müşterilerinden tahsilatlarını yönetebilirsiniz.

Mobil Uyum (Responsive)

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi Responsive (mobil uyumlu) olarak geliştirilmiştir ve tüm mobil cihaz ve tabletlerde kusursuz olarak çalışır. Kullanıcılarınız herhangi bir ek uygulamaya ihtiyaç duymadan direk mobil cihazlarından sayfaya girebilir ve sorunsuzca ödemelerini yapabilirler. Responsive mobilite ile ödeme ekranı kullanılan cihazın ekran çözünürlüğüne göre boyutlanabilmektedir.

Dövize Endeksli Tahsilat

Netahsilat Bayi Tahsilat Sistemi ile bayi veya müşterilerden dövize endeksli tahsilat yapılabilmektedir. Yani tutar ödeme ekranında döviz cinsiden yazılmakta, sistem ilgili rakamı TCMB döviz kuru veya manuel girilen kur ile çarparak TL ‘ye çevirmekte ve ödeme/tahsilat döviz karşılığı tutar kadar TL olarak gerçekleşmekte.

Dövizli Tahsilat

Bayi veya müşterilerden dövizli tahsilat yapılabilmektedir. Tutar ödeme ekranında döviz cinsiden yazılmakta ve tahsilat direkt döviz olarak yapılmaktadır. Bunun için bir adet döviz özellikli sanal pos almak gerekmektedir.

SMS ile Tahsilat

Netahsilat ile bayi ve müşterilere SMS göndererek tahsilat yapılabilir. SMS gönderimi tek tek yapılabileceği gibi topluca gönderim de yapılabilmektedir. Tahsil edilmek istenen tutar elle yazılabileceği gibi cari hesap ile entegre edilerek borç bakiye bilgisi ile de gönderim yapılabilmektedir.

E-Mail ile Tahsilat

Netahsilat ile bayi ve müşterilere e-mail göndererek tahsilat yapılabilir. E-mail gönderimi tek tek yapılabileceği gibi topluca gönderim de yapılabilmektedir. Tahsil edilmek istenen tutar elle yazılabileceği gibi cari hesap ile entegre edilerek borç bakiye bilgisi ile de gönderim yapılabilmektedir.

Farklı Ödeme Seçenekleri

Netahsilat ‘ta bayi ve müşterilere farklı ödeme koşulları sunulabilmektedir. Bir grup müşteriye 9 taksit yapıyor iken başka bir gruba 6 taksit uygulanabilir. Bir gruba banka komisyonları ekleniyor iken başka bir gruba komisyon eklenmeyebilir veya daha az ya da çok komisyon eklenebilir. Bazı müşterilere taksit yapıyor iken bazılarına sadece tek çekim açılabilir. Bu şekilde sınırsız adette ödeme şablonu oluşturularak müşterilere farklı uygulama yapılabilir.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.