• 2016

Online Tahsilat Sistemi

Online Tahsilat Sistemi Online tahsilat sistemi günümüzde en çok kullanılan ödeme yöntemidir. Firmalar tahsilatlarını online olarak gerçekleştirerek zamandan tasarruf edip ve iş yükünü ortadan kaldırmaktadırlar. Online tahsilat ile fiziki poslar ile yapılan tahsilatların muhasebe kayıtları, mail order ile tahsilatlarda ki evrak arşivleri gibi bir çok işe gerek kalmıyor, işlemler anlık olarak gerçekleşiyor ve muhasebe sistemlerine

Online Tahsilat Sistemi

Online tahsilat sistemi günümüzde en çok kullanılan ödeme yöntemidir. Firmalar tahsilatlarını online olarak gerçekleştirerek zamandan tasarruf edip ve iş yükünü ortadan kaldırmaktadırlar. Online tahsilat ile fiziki poslar ile yapılan tahsilatların muhasebe kayıtları, mail order ile tahsilatlarda ki evrak arşivleri gibi bir çok işe gerek kalmıyor, işlemler anlık olarak gerçekleşiyor ve muhasebe sistemlerine işleniyor.

Online Tahsilat Sistemi Nasıl Çalışır

Online tahsilat sistemi size özel bir alan adı üzerine kurulan sistemlerdir. 7-24 siz veya bayileriniz, müşterileriniz bu sisteme online olarak erişebilir. Ödemelerinizi online olarak alabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız sanal poslarınızı bankalardan veya özel sanal pos firmalarından aldıktan sonra, online tahsilat sisteminize entegre ederek sistem kullanıma hazır hale getiriliyor.

Bu aşamadan sonra online kredi kartı tahsilatınızı başaltabilrisiniz. Ödemeleriniz anıdna sizin hesaplarınıza geçerken, ödeme detaylarınız ERP- muhasebe sistemlerinize anında aktarılır. Netahsilat online ödeme sistemi tüm erp sistemlerine anında entegre olabilir.

Sistem Özellikleri

online tahsilat sistemiNetahsilat online tahsilat sisteminin başlıca özellikleri  şöyle;

 Kredi Kartı ile Online Tahsilat (Taksitli veya tek çekim)

 Bayi / Alt Bayi Tahsilatı

 Sms veya Email ile Tahsilat

 Cep Telefonu ile Sahada Tahsilat (Fiziki POS kullanmadan)

 Kredi Kartı ile Dövizli Tahsilat

 Üye / Abone Tahsilatı

 Tüm Bankaların Hazır Sanal POS Entegrasyonu

Ücretsiz Test Edin

Sistemi ücretsiz incelemek için demo talep formu doldurabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. (0212 256 60 00)

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.