• 1708

Kurumların İşletmelerin Kullanabileceği Online Tahsilat Sistemleri

Türkiye’de kredi kartı kullanımı her geçen gün hızlı bir şekilde artmaktadır. Kredi kartlarının kullanımının artması işletme ve kurumları bu konu hakkında çözümler aramasına sebep olmuştur.  İşletme ve kurumların ödemelerini alırken kredi kartı ile ödeme sistemi yöntemine geçişi il defa 2007 yılında Eçözüm tarafından geliştirilen yazılımlar sayesinde yapılmıştır. Netahsilat online tahsilat sistemlerini yaklaşık olarak 500 orta

Türkiye’de kredi kartı kullanımı her geçen gün hızlı bir şekilde artmaktadır. Kredi kartlarının kullanımının artması işletme ve kurumları bu konu hakkında çözümler aramasına sebep olmuştur. 

İşletme ve kurumların ödemelerini alırken kredi kartı ile ödeme sistemi yöntemine geçişi il defa 2007 yılında Eçözüm tarafından geliştirilen yazılımlar sayesinde yapılmıştır. Netahsilat online tahsilat sistemlerini yaklaşık olarak 500 orta ve küçük ölçekte işletme kullanmaktadır. Bu işletmeler tahsilatlarını daha kolay ve hızlı bir şekilde zaman ve iş gücü harcamadan gerçekleştirmektedirler.

online-tahsilat-sitesi

Netahsilat online tahsilat sistemi ile firma ve işletmeler, bayilerinden, alt bayilerinden ve müşterilerinden online bir şekilde kredi kartı ile para tahsilatı yapabilmektedirler. Okul, site, dernek, apartman, sanayi sitesi, dershane, kolej, üniversite, spor kulübü, vakıf gibi kurum ya da kuruluşlar periyodik olarak ödemelerini tahsil edebilmektedirler. Yapılan ödemeler oldukça süre almakta ve uluslararası güvenlik standartlarına uygun internet siteleri üzerinden yapılmaktadır. Tahsilatların kayıtları sağ

lıklı bir şekilde tutulmakta ve özel olarak geliştirilen yöntemler sayesinde ERP sistemleri ile de entegrasyonları yapılabilmektedir. Bu sayede sizler teker teker kayıt girmenize gerek kalmadan e-tahsilat siteniz sizler için işlem raporlarını tutmaktadır.  Peki e-tahsilat sistemi nasıl işler?

Bu sistemi kullanabilmeniz için öncelikle sizlere bir e-tahsilat sitesi açılır. Örnek olarak referanslarımızdan http://www.tdmtahsilat.com/ sitesini inceleyebilirsiniz. Bu siteye sahip olduğunuz veya alacağınız sanal poslar güvenli bir şekilde entegre edilir. Sitenin tek yöneticisi siz olursunuz. Müşterileriniz, bayileriniz, alt bayileriniz ödeme yapacakları zaman bu sisteme giriş yaparlar. Dilerseniz kayıt olarak girmelerini ya da üyelik istemeden de ödeme sayfasına ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

E-tahsilat Online Tahsilat Sistemi Nasıl Kullanılır?

Ödeme sayfasına gelindiği zaman müşterilerinizin karşısına bir tutar girme alanı gelir. Bu alana ödeme yapılacak olan tutar girilir. Ardından onlardan sizin istediğiniz bilgileri girebilecekleri alan gelir. Son olarak kredi kartı bilgilerini yazmaları istenir. Bütün bilgiler doldurulduktan sonra ödeme yap butonuna basarlar. Ve kredi kartlarından yazılan tutar tahsil edilmiş olur. Online tahsilat sisteminin size verdiği yönetim sayfası sayesinde sisteme giriş yaparak kim ne kadar ne zaman ödeme yapmış görebilirsiniz. Ödemelerinizi online olarak kontrol edebilir hatta internete bağlanabilen cep  telefonları ipad gibi cihazlardan da tahsilat yapabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.