Online Tahsilat Sitesi Kurmak

Tahsilatlarınızı online bir şekilde internet üzerinden yapmanızı sağlayan sistemlere online tahsiat sitesi denir. 

Online tahsilat sitesi banka, telefon, fax, mail vb. uğraştıcı şeylerle zaman kaybetmenizin önüne geçen web tabanlı bir yazılımdır. Yani kendi web sayfanız üzerinden kredi kartlarından online tahsilat yapabilmenizi sağlayan bir etahsilat yazılımıdır. Bu sistem sayesinde dernek, okul, vakıf, ite, dershane gibi düzenli ödeme alan kurumlarda tahsilatlarını yapabilirler.

kredi kartı online tahsilat
 

Size kurlan bir sistem sayesinde artık ödeme almak çok kolay. Bu sistemi kısaca anlatmaya gelince. Etahsilat sistemini entegre edebilmek için sizlere bir internet sitesi açıyoruz. Açılan bu internet sitesi üzerinden tahsilatlarınızı yapabiliyorsunuz. Paketi aldığınızda size bir admin kullanıcı açılıyor. Bu kullanıcı bütün sistemden sorumlu. Her türü değişikliği yapabiliyor.

  1. Kullanıcı kayıtlı yada kullanıcı kaydı olmadan ödeme alabiliyor.
  2. Dilediği kadar kullanıcı açabiliyor.
  3. Kullanıcıların üyeliğini iptal edebiliyor.
  4. Kullanıcı yanlış bir ödeme yaptıysa online olarak bu ödemeyi iptal edebiliyor. Bankayı aramasına gerek yok.
  5. Günlük, haftalık, aylık olarak ödemelerini kontrol edebiliyor.
  6. Muhasebe programlarına entegrasyonu sağlayabiliyor.
  7. Grafiksel olarak raporlara bakabiliyor.
  8. Taksitli yada komisyonlu ödeme belirleyebiliyor.

Kullanıcılar yani müşteriler ise açılmış olan siteye giriyor. Ardından ödeme sayfasına tıklıyor. Ödeme sayfasına tıkladıktan sonra kredi kartı bilgilerini ekrandan giriyorlar. Taksitli yada tek çekim ödeme seçeneklerinden birini seçiyorlar. Ardından ödemelerini online bir şekilde yapabiliyorlar. İşlem bu kadar basit. Ödeme yapıldığı anda kurum ana mailine bir e-posta geliyor. Kimden ne kadar hangi açıklama ile ödeme yapıldığı ekranda çıkıyor. Kullanıcı dilerse her ay otomatik olarak bu ödemenin yapılmasını sağlayabiliyor.

Online tahsilat sitesine sahip olmak ise oldukça kolay. Sistemin kurulmasını istediğiniz günden itibaren 2 iş günü içerisinde bu yazılım sitenize entegre edilmekte ve anında ödeme almaya başlayabiliyorsunuz.

Bütün bu anlattıklarımızı bir de örnek üzerinden açıklayalım. Diyelim ki BBBA dershanesinin sahibisiniz ve 1000 tane öğrenciniz var. Bu öğrencilerden her ay ödeme almanız gerekiyor. Bu ödemeleri öğrenciler ya elden yaparlar, ya kredi kartları ile, ya havale ile yada diğer ödeme seçenekleri ile. Birden fazla ödeme seçeneği olduğundan hesapların tutulması oldukça zor olabilir. Ya da ödeme alabilmek için onlarca kez telefon etmek, banka ile görüşmek, yanlış yapılan havaleleri kontrol etmek gerekebilir. Yapılan ödemeler farklı yerlerden olduğu için bunları bir arada toplamak muhasebecilerinizin oldukça kafasını karıştırabilir. Bunların üzerine birde vadesi geçmiş ödemeler eklenince cirolarda da düşüşler olabilir.

Online tahsilat sitesi sayesinde tek bir sistem altında ödemelerinizi toplayacaksınız. Bu sistem ile her ay düzenli bir şekilde ödemelerinizi alacaksınız. Banka poslarınız bu sisteme entegre edilecek daha sonra bütün bankalardan teker teker yapılan ödemeleri site ekranınızdan görebileceksiniz.

Online tahsilat sitesi kurmakta kolay kullanmakta. Bilgi alabilmek için 0212 256 60 00 nolu telefonumuzu arayabilir ya da sistemi incelemek için demo talebinde bulunabilirsiniz. Demo talebi için sayfanın en üst kısmına kırmızı alana gidiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.