• 1545

Online Tahsilat Sitesi Alt Bayi Ödemeleri

Online Tahsilat Sitesi Nedir? Online tahsilat sitesi tahsilat yapacağınız kurum kuruluş yada alt bayilerden tahsilat yapmanızı sağlayan bir sistemdir. Size ödeme yapacak olan kişiler kredi kartlarını kullanarak online bir şekilde internet sitesi üzerinden ödemelerini yapabilmektedirler. Sizin belirlemiş olduğunuz kriterlerden faydalanabilirler. Bu kriterler taksitli çekim, tek çekim, farklı banka poslarından faydalanma gibi sizin belirlemiş olduğunuz ayrıcalıklardır.

Online Tahsilat Sitesi Nedir?

Online tahsilat sitesi tahsilat yapacağınız kurum kuruluş yada alt bayilerden tahsilat yapmanızı sağlayan bir sistemdir. Size ödeme yapacak olan kişiler kredi kartlarını kullanarak online bir şekilde internet sitesi üzerinden ödemelerini yapabilmektedirler. Sizin belirlemiş olduğunuz kriterlerden faydalanabilirler. Bu kriterler taksitli çekim, tek çekim, farklı banka poslarından faydalanma gibi sizin belirlemiş olduğunuz ayrıcalıklardır.

e tahsilat paketi

İnternet ve aynı zamanda kredi kartlarının oldukça fazla kullanımı sonucu ödemeler genelde internet üzerinden yapılmaya başlanmıştır. Kredi kartları ile yapılan online ödemeler hem zaman kaybından kurtarmakta hemde müşteriler için oldukça fazla kolaylık sağlamaktadır. Bu yüzden Eçözüm tarafından online tahsilat sitesi yazılımı geliştirilmiştir.

Online Tahsilat Sitesi Ne İşe Yarar?

Online tahsilat sitesi sizin siteniz olarak çalışmaktadır. Yani baştan size bir site yapılmaktadır. Bu site üzerinden size bir admin paneli açılır. Bu admin paneli sayesinde alt bayileriize üyelik açabilirsiniz. Açtığınız üyelikler sayesinde alt bayilerinizi sizlere internet üzerinden kredi kartı ile ödeme yapabilmektedirler. Ayrıca alt bayilerinize gelen müşterileriniz de online bir şekilde kredi kartları ile ödeme yapabilmektedirler.

Online Tahsilat Sitesi Faydaları Nelerdir?

Online tahsilat sitesi sayesinde cironuzu kısa bir sürede arttırabilirsiniz. Zamandan tasarruf sağlayabilir ve tahsilat için ayırmış olduğunuz iş gücünüzü azaltabilirsiniz. Ayrıca mobil tahsilat arayüzünü kullanabilir ve cep telefonunuzdan dilediğinizden yerden tahsilat yapabilir yada kim ne zaman ne kadar ödeme yapmış anlık bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Online Tahsilat Sitesi

Online tahsilat sitesi sayesinde bayilerinize farklı ödeme profilleri de sunabilmektesiniz. Kimi bayinize tahsilat imkanı sunarken kimi bayinize de taksitlendirme gibi yada komisyon oranını az tutma gibi ayrıcalıklarda bulunabilirsiniz. Kimi bayinize az komisyon yansıtırken kimi bayinize de komisyon oranını fazla tutabilirsiniz. Alt bayilerinizden dilediklerinize 6 taksit, 9 taksit, 12 taksit gibi ödeme imkanları sunabilirsiniz.

e bayi online tahsilat

Paynet Bayi E-Tahsilat Paketi

Online Tahsilat Sitesi Ödeme Nasıl Yapılır?

Online tahsilat sitesini kullandığınız zaman bayilerinize birer adet kullanıcı paneli açmaktasınız. Bu kullanıcı paneli içerisinde bayileriniz ödeme sayfasına girerek sizlere para gönderebilmektedirler. Mesela bayilerinizden bir tanesi size 500 TL ödeme yapmak istiyor. Ödeme ekranına 500 TL yazıyor. Karşısına taksitli yada tek çekim seçenekleri çıkıyor (Eğer taksitli ödeme imkanı verdiyseniz). Tek çekimle ödeme yapılacağı zaman bayi kart bilgilerini girerek anında sizlere ödeme yapabilir. Taksitli ödeme seçeneğini seçer ise belirlenmiş olan banka, taksit imkanları ve komisyon oranlarından bir tanesini seçer ve ödemesini yapar.

Online tahsilat sitesi hakkında daha detaylı bilgiyi telefon numaralarımızdan bizleri arayarak ya da demo talebinde bulnarak alabilirsiniz.
online-tahsilat-demo

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.