• 1676

Online Tahsilat Tanıtım Sunusu

Daha önceki makalelerimizin bir çoğunda online tahsilat sistemleri hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Bugünkü makalemizde ise daha önce yapılmış olan açıklamaları hem word hem pdf hem de video formatında daha iyi bir şekilde anlayabilmeniz için eklemelerde bulunuyoruz. Alt kısımda bulunan dosyalardan online tahsilat sisteminin sunusuna ulaşabilirsiniz. Online tahsilat Word formatı indirmek için : online-tahsilat Online tahsilat

Daha önceki makalelerimizin bir çoğunda online tahsilat sistemleri hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Bugünkü makalemizde ise daha önce yapılmış olan açıklamaları hem word hem pdf hem de video formatında daha iyi bir şekilde anlayabilmeniz için eklemelerde bulunuyoruz. Alt kısımda bulunan dosyalardan online tahsilat sisteminin sunusuna ulaşabilirsiniz.

Online tahsilat Word formatı indirmek için : online-tahsilat

Online tahsilat PDF formatı görüntülemek için : online-tahsilat

Online tahsilat: Bu sistemler internette kredi kartlarından tahsilat yapmanızı sağlamaktadırlar. Firma için bir ödeme sayfası yani internet sitesi açılır. Bu siteye firmanın alacağı sanal pos entegrasyonu sağlanır. Kredi kartı ile alınacak olan bütün ödemeler bu ödeme sayfasına girilerek gerçekleştirilir.

Online tahsilat sistemi nerelerde kullanılır: Online tahsilat sistemlerini kurumlar, firmalar, dernekler, site yöneticiler, sanayi kuruluşları, üniversiteler kısacası internetten kredi kartı ile tahsilat yapmak isteyen herkes kullanabilmektedir.

Örnek online tahsilat ödeme sayfası: Aşağıdaki resimde tahsilat sayfalarınızın nasıl olacağını görebilirsiniz.

online tahsilat ödeme sayfası

Online Tahsilat Sistemleri Ödeme Sayfası

Online tahsilat sistemlerinin kurulumu: Online tahsilat sistemleri e-tahsilat paketleri alındığı taktirde aynı gün içerisinde kurulumu yapılabilmektedir. Kurulum yapıldıktan sonra kısa bir eğitimin ardından bu sistemin nasıl kullanılacağına dair eğitimler verilir. Kolay ve rahat kullanıma sahip ara yüzü sayesinde hiç bir internet bilgisi olmayanlar dahi sistemi uzman bir şekilde kullanabilmektedir.

E-TAHSİLAT YÖNETİCİ PANELİNİN ÖZELLİKLERİ

E-tahsilat yönetici panelleri sayesinde yapılan bütün tahsilatların takibi gerçekleştirilebilmektedir. Kim ne kadar, ne zaman ödeme yapmış takip edebilir yanlış yapılan ödemeleri anlık olarak iptal edebilir ya da iade edebilirsiniz. Bu sisteme sadece bilgisayarlarınız üzerinden değil aynı zamanda internete bağlanabilen akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar aracılığı da girebilirsiniz.

Düzenli ve periyodik şekillerde müşterilerinizden ödeme alabilir ve aynı zamanda bu programı muhasebe programlarınızla entegre edebilir. Kurumsal bayi tahsilat sistemlerinin nasıl kullanıldığına dair tanıtım videosu hemen alttadır.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.