• 2088

Online Tahsilat

Online tahsilat internette bütün kredi kartlarından tahsilat yapmanızı sağlayan sistemlere verilen isimdir. Bu sistem ile birlikte işletmeler müşterilerinin kredi kartı ile onlara ödeme yapmasını sağlayabilmektedirler. Online tahsilat sistemi kullanan firmalar için özel bir alan adı alınır. Firmanın alan adı mevcut ise bu alan adına alt alan adı açılır. Online Tahsilat Sistemleri Nasıl Kurulur Alınan alan

Online tahsilat internette bütün kredi kartlarından tahsilat yapmanızı sağlayan sistemlere verilen isimdir. Bu sistem ile birlikte işletmeler müşterilerinin kredi kartı ile onlara ödeme yapmasını sağlayabilmektedirler. Online tahsilat sistemi kullanan firmalar için özel bir alan adı alınır. Firmanın alan adı mevcut ise bu alan adına alt alan adı açılır.
Online Tahsilat Sistemleri Nasıl Kurulur
Alınan alan adına tüm bankaların sanal posları ile birlikte sıkıntısız bir şekilde çalışılabilen ve online kredi kartı ödemesi alabilen e-tahsilat sistemi kurulur. Açılan web sitesinde istenilen bütün değişiklikler yapılabilmektedir. Bütün parametreler kolay ve rahat anlaşılacak şekilde işletme sahibine özel eğitimler sonucu anlatılır. Anasayfa da bulunan logo, site, rengi, ödeme sayfası alanı ve diğer parametreler yönetim paneli üzerinden değiştirilebilmektedir.

bayi firma tahsilatı

Müşterilerinizden ve Bayilerinizden Online Tahsilat Yapabilirsiniz
Sadece müşterilerin online kredi kartları ile ödeme yapması değil aynı zamanda firmanın sahip olduğu bayilerinde bu sistemi kullanması sağlanmaktadır. Eğer bayi ve alt bayileriniz mevcut ise onların da bu sisteme kullanarak sanal poslarınıza müşterilerinden ödeme yapmalarını sağlayabilir ve tek bir çatı altında bütün ödemeleri toplayabilirsiniz. Ödeme yapacak olan kişiler dilerlerse kullanıcı adı ve şifre alarak dilerlerse direk olarak ödeme sayfalarınıza yönlendirilerek ödemelerini yapabilirler. Bu durumu belirlemek sizlere kalmıştır.
Mobil Cep Telefonlarından ve Tablet Bilgisayarlardan Tahsilat
Sistemin en can alıcı taraflarından bir tanesi sadece masaüstü bilgisayar ya da notebooklardan değil aynı zamanda internete bağlanabilen bütün cihazlar üzerinden de çalışabilmesidir. Mobil ve tablet uyumlu olan online tahsilat sistemlerinizi yolda yürürkern, çayınızı yudumlarken ya da tatildeyken de yönetebilir işlem raporları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu özellik sayesinde sahada çalışmak zorunda olan ekibinizin pos taşımasının önüne geçebilir ve akıllı bir cep telefonu üzerinden sisteme girerek tahsilat yapmasını sağlayabilirsiniz.
Özetle E-tahsilat Nedir ?
Özetlemek gerekirse; size ödeme yapması gereken ya da ürünn satışı gerçekleştirdiğiniz bütün müşteri ve bayilerinizden kredi kartı ile tahsilat yapabileceğiniz sistemlere e-tahsilat sistemleri adı verilmektedir. Tek yapmanız gereken şey bankalara firmanız adına sanal pos başvurusunda bulunmanızdır.
Örnekle Anlatmak Gerekirse
Bir firma olduğunuzu ve bir çok sayıda alt bayiniz olduğunu düşünelim. Genellikle küçük semtlerde bulunan bayileriniz kredi kartı ile tahsilat yapabilmek için pos almamaktadırlar. Ancak teknolojinin ilerlemesi ile birlikte şu anda bilgisayarı olan ya da akıllı telefon kullanan mağaza sahibi neredeyse yoktur. Bu sistemi kurarak o bayilerinize gelen ve kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen müşterilerinizi kazanabilirsiniz. Bayiniz, sizin belirlemiş olduğumuz kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapar. Mağazaya gelen kullanıcı kredi kart bilgilerini bu sitenize üzerinden girerek ödemesini tamamlar. Ödeme yapıldığı anda sizin sisteminize bildirim düşmektedir. Hangi bayinizin hangi ürünü ne kadara sattığını online olarak görebilirsiniz.

online tahsilat programı

Hangi ayrıcalıklara sahip olursunuz ?
Bu sistemi kullanarak birbirinden farklı ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz. Kredi kartlarından tek, taksitli ve dövizli çekim yapabilirsiniz. Taksitli çekimlerde komisyon oranlarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Yapılan ödemeler iptal edilmek istendiğinde anında siteniz üzerinden ödemeyi iptal edebilir ve geri iade de bulunabilirsiniz. Yapılan her işlemin raporunu online olarak görebilir ve dilerseniz bu raporların çıktısını alabilirsiniz. Muhasebe programlarınız ile bu sistemi entegre edebilirsiniz. Kısacası e-tahsilat sistemleri sizin yapmanız gereken her şeyi siteniz üzerinden gerçekleştirir.
Online Demo Talebi
Bu sistemi satın almadan önce deneyebilirsiniz. Denedikten sonra kesinlikle satın alma zorunluluğunuz yoktur. E-tahsilat sistemlerini ücretsiz demo talabinde bulunarak nasıl bir yönetici paneli ve siteye sahip olacağınızı online deneyebilmeniz için demo sitesi talebinde bulunabilirsiniz. Hemen alt kısımda bulunan demo talep butonuna tıklayarak çok kısa bir süre içerisinde sizden istenen bilgileri doldurmanız yeterlidir. Aynı gün içerisinde müşteri temsilcilerimiz sizlere geri dönüş yapacaklardır.

demo talep resimleri

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.