Online Ticaret Yapın Tahsilatlarınızı Toplayın

Online ticaret yazılımları  internette online ürün satışı gerçekleştirebileceğiniz sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde internette sergilediğiniz ürünleri online ödeme sistemlerini kullanarak pazarlayabilirsiniz. Ürün siparişi verildikten sonra ise kullanılan tahsilat sistemleri sayesinde ödemelerinizi alabilirsiniz.

online ticaret

E-ticaret sistemlerinde kullanılan tahsilat sistemleri

E-ticaret peketleri ile yapılan elektronik ticaret sistemlerinde tahsilat yapabilmek için kullanılan ödeme yöntemleri; kredi kartı ile tahsilat, banka havalesi ile tahsilat, mobil tahsilat ve kargo ile tahsilat ödeme yöntemleridir. Bu sistemler e-ticaret yazılımları içerisinde kullanılan özel alanlar sayesinde çok kısa bir süre içerisinde kurulabilmektedirler.

Online ticaretin avantajları

Diğer bir adı elektronik ticaret olarak bilinen online e-ticaret sistemi sayesinde sadece mağazanıza gelen müşterilere ulaşmak yerine tüm Türkiye’ye hatta tüm Dünya’ya ürün pazarlayabilirsiniz. Sitenize satacağınız ürünleri özel fotoğrafları, açıklamaları, detayları ve fiyatları ile birlikte ekledikten sonra, siteye trafik sağlayan çalışmaları yapabilir ve online olarak satış gerçekleştirebilirsiniz.

E-ticaret yönetim panelleri

E ticaret siteleri sahip oldukları yönetim paneli ile bir sanal mağaza da olması gereken her türlü özelliği kullanmanıza izin vermektedir. Online olarak hem ürün ekleme çıkarma, gönderilen ürünlerin nerde olduğunu gösteren kargo takibi, hangi müşterinin hangi ödeme yöntemi ile sipariş verdiği, kategori sayfa ve aynı zamanda tasarımın değiştirilebileceği bir yönetim paneline sahip olabilirsiniz. Bu yönetim paneli sayesinde online olarak sitenize üye olan müşterilerine toplu bir şekilde mail gönderebilirsiniz.

Online ticarette kullanılan trafik sağlayıcılar

Online ticaret sitenize kullanıcı çekebilmek için bazı çalışmalar yapmanız gerekmektedir. Bu çalışmaların başında arama motoru optimizasyonu yani seo çalışmaları gelmektedir. Yapılan seo çalışmaları ile arama motorlarından ücretsiz bir şekilde trafik sağlayabilirsiniz. Sitenize trafik sağlayabileceğiniz ikinci alan ise vermiş olduğunuz reklamlardır. Google adwords, blog sitelerine verilen reklamlar, sosyal paylaşım sitelerinden alınan reklamlar sayesinde sitenizdeki ürünlerin tanıtımını sanal ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda mail marketing sektörünü kullanarak dakikalar içerisinde yüz binlere sitenizin tanıtım maillerini gönderebilirsiniz.

E-ticaret sitesi açmak için ne kadar bilgi gerekli

Hiç bir bilgi sahibi olmasanız dahi internette ticaret yapabilirsiniz. E-ticaret paketleri ile birlikte sizler açılacak olan e-ticaret sitelerinin eksiksiz bir şekilde sizlere teslimatı yapılmaktadır. Daha sonra verilen eğitimler ile birlikte sistemi nasıl kullanabileceğiniz sizlere öğretilmektedir. Ardından özel olarak verilen SEO / SEM / Sosyal medya kursları ile birlikte tam anlamı ile internette ticaret yapmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede internette mağazanızda bulunan ürünlerin pazarlamasını yapabilirsiniz.

Elektronik ticaret sitelerinde güvenlik nasıl sağlanmaktadır

Online tahsilat sayısının zamanla arttığı e-ticaret sistemlerinde ileri derece de güvenlik önlemlerinin alınması gerekmektedir. Alınacak olan güvenlik önlemleri sayesinde hem sizlerin hem de müşterilerinizin bilgileri güvenlik altına alınmış olunmakta hem de sitenize gelecek olan saldırı ve tehditlere karşı önlem alan sistemler kurulmaktadır.

Sistemi denemek ister misiniz ?

Online ticaret yapabileceğiniz eticaret sistemlerini demo talebi göndererek deneyebilirsiniz. Nasıl bir yönetici paneline sahip olacağınıza ve bu yönetim panelinizden e-ticaret siteleriniz de hangi değişiklikleri gerçekleştirebileceğini öğrenebilirsiniz. Demo talebi gönderebilmek için ise hemen alt kısımda bulunan butona tıkladıktan sonra karşınıza çıkan formu doldurmanız yeterlidir.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.