• 1410

Oto – araç takip sistemi için ödeme yazılımı

Filo hizmeti veriyor ve ödemelerini daha düzenli bir şekilde internetten online olarak toplamak mı istiyorsunuz ? O halde bilmeniz gereken bir konu var. Kiraya verdiğiniz araç ve otoların ödemelerini kendi siteniz üzerinden, müşterilerinizin kredi kartları ile yapmalarını sağlayabilirsiniz. Nasıl mı ? İleri teknoloji e-tahsilat sistemleri ile. Dilerseniz 1000'in üzerinde firmanın kullandığı, Türkiye'de ilk ve tek olan e-tahsilat sistemleri hakkında detaylı bilgiler verelim.

Filo hizmeti veriyor ve ödemelerini daha düzenli bir şekilde internetten online olarak toplamak mı istiyorsunuz ? O halde bilmeniz gereken bir konu var. Kiraya verdiğiniz araç ve otoların ödemelerini kendi siteniz üzerinden, müşterilerinizin kredi kartları ile yapmalarını sağlayabilirsiniz. Nasıl mı ? İleri teknoloji e-tahsilat sistemleri ile. Dilerseniz 1000’in üzerinde firmanın kullandığı, Türkiye’de ilk ve tek olan e-tahsilat sistemleri hakkında detaylı bilgiler verelim.

E-tahsilat Nasıl Bir Sistem ?

E-tahsilat online ödeme sistemleri otomobil ya da araç kiralayan müşterilerinizin kredi kartlarını kullanarak cep telefonları, tablet bilgisayarları ya da laptopları ile sizlere ödeme yapabilecekleri bir sitedir. İşletmenize özel bir alan adı (internette sahip olacağınız isim) alınır. Daha sonra bu alan adı ileri derece güvenlik önlemleri ile donatılmış sunucularda barındırılmaya başlanır. Online ödeme sistemi e-tahsilat açılan sitenize kurulur. Bankalardan alacağınız ya da daha önceden sahip olduğunuz sanal posların kurulumu bu siteye gerçekleştirilir. Sitenizin ödeme sayfası sayesinde ister taksitli, ister tek çekim isterseniz de komisyonlu tahsilat yapabilirsiniz. Eğer alan adınız mevcut ise; örneğin aaafilokiralam.com alan adınız var ise bir alt alan adı açılarak ödemeler bu alandan alınabilmektedir. Örnek olarak: odeme.aaafilokiralama.com

online-oto-odeme-yazilimi

Referans Siteler ve Ücretsiz Demo Talebi

E-tahsilat sistemleri referans siteleri inceleyebilmek için https://www.e-tahsilat.com.tr/referanslarimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi talebi alabilmek ve e-tahsilat uzmanlarımız ile online olarak sistemi test edebilmek için buraya tıklayarak ücretsiz demo talebi gönderebilirsiniz.

Online Ödeme Siteniz İle Neler Yapabilirsiniz ?

E-tahsilat sistemleri bir ödeme sayfası birde sizin yönetiminizde bulunan bir yönetim panelinden oluşmaktadır. Yönetim paneli üzerinden sizlere yapılan bütün ödemelerin takibini yapabilirsiniz. İşlem raporlarını anlık olarak çıkartabilir, yanlış yapılmış olan herhangi bir ödemeyi yönetim paneliniz üzerinden iptal ya da iade edebilirsiniz. Rapolarınızı grafiksel olarak karşılaştırabilir hangi bankanıza ne kadar ödeme yapılmış görebilirsiniz.

Bayileriniz mevcut ise onlara özel paneller açarak bayilerinizin galerilerine gelen müşterilerinden online kredi kartı ödemesi almasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda araba kiralayan müşterileriniz kendi cep telefonları ve tablet bilgisayarları sayesinde ödemelerini yapabilmektedirler.

Araba kiralayan müşteriler sms ya da mail yolu ile toplu ya da tek tek bilgilendirilebilir. 3D secure ile ileri derece güvenlik önlemleri ile donatılmış ödeme sayfası üzerinden tahsilat yapılmaktadır. Ödeme yapmak isteyen müşterinizin tek yapması gereken şey sitenize kayıt olması ve ardından ödeme sayfasına girerek sizlerin istemiş olduğunuz bilgiler ile kredi kart bilgilerini girmesi ve ardından ödeme yap butonuna basmaktır. Dilerseniz üyeliksiz bir şekilde de ödeme yapılmasını sağlayabilirsiniz.

E-tahsilat Online ödeme sistemleri ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz 0 212 256 60 00‘ı arayabilir ve isteklerinize özel olarak geliştirilebilen e-tahsilat sistemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.