• 1662

Otobüs Firmasıyım Online Bilet Satmak İstiyorum

Genel olarak otobüs firmalarının en çok sıkıntı çektiği nokta online bilet satışlarıdır. Müşterilerin çoğu otobüs biletleri için ödemelerini kredi kartı ile internetten yapmak ister. Otobüs firmasına gitmek yerine kendi evinden, bilgisayar ya da telefonlarını kullanarak online bilet almak istemektedirler. Özellikle kış mevsiminde bu istek ileri seviyelerdedir.  Ancak hala bir çok otobüs firmasının online bilet satış

Genel olarak otobüs firmalarının en çok sıkıntı çektiği nokta online bilet satışlarıdır. Müşterilerin çoğu otobüs biletleri için ödemelerini kredi kartı ile internetten yapmak ister. Otobüs firmasına gitmek yerine kendi evinden, bilgisayar ya da telefonlarını kullanarak online bilet almak istemektedirler. Özellikle kış mevsiminde bu istek ileri seviyelerdedir. 

Ancak hala bir çok otobüs firmasının online bilet satış sistemi bulunmamakta. Bunun belki de en büyük sebebi bu sistemlerin oldukça zahmetli kurulumu ve aynı zamanda pahalı olması. E-tahsilat online tahsilat sistemleri bu sıkıntınızı görerek çok kısa bir sürede ne zaman kaybı ne de fazla maliyet ödemenize gerek bırakmadan online bilet satışı gerçekleştirmenizi sağlıyor.

otobüs bileti

Otobüs Firmaları Nasıl Online Bilet Satabilir

E-tahsilat sistemleri sayesinde size özelbir tahsilat sitesi açılıyor. Bu tahsilat sitesi aynı zamanda bilet satışı gerçekleştireceğiniz sistem oluyor. Firma sitenize giriş yapan kullanıcılar bilet al kısmına tıkladıklarında ödeme sayfalarına yönlendiriliyorlar. Bu yönlendirme de bilet ücreti direk karşılarına çıkıyor. Sadece kredi kartı bilgilerini yazıp ödeme yapmaları yeterli oluyor. Bilet alındığı taktirde firmanızın sitesinde o biletin alındığı ve hangi numara için ödeme yapıldığı anlık olarak görülebiliyor. Bu sayede tek bir sistem üzerinden kolayca bilet satışı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Pahalı Sistemlere Alternatif Çözüm

Onbinlerce TL ödemek yerine oldukça uygun fiyata bu sistem kurulabiliyor. Yönetici paneliniz sayesinde anlık işlem raporları kontrol edilebiliyor. Kimelr bilet almış ne zaman ödeme yapılmış hangi sanal posunuzda ne kadar para birikmiş görebiliyorsunuz. Sizlerin tek yapması gereken şey ise online bilet satışı yapmak istiyorum ve bunu en uygun fiyata getirmek istiyorum demeniz.

Sanal Pos

Online bilet satışı yapabilmeniz için sanal pos başvurusu yapmanız gerekiyor. Turizm firması olduğunuz için oldukça uygun komisyon oranları ile bankalar sizlere sanal pos verebiliyor. Alacağınız sanal pos ve e-tahsilat sistemleri sayesinde isterseniz müşterlerinize taksitli ödeme imkanları sunabiliyorsunuz. Taksitli çekimlerde yönetim panelinizden onlara komisyon oranları belirleyebiliyor hatta dilerseniz dövizli ödeme yapmalarını dahi sağlayabiliyorsunuz. Online bilet satış sitenize sınırsız sayıda sanal pos tanımlayabiliyorsunuz.

Şirketinize Özel Tasarım

Eğer firmanızın sitesi ile ilgili sıkıntılarınız var ise ya da sitenizde değişiklikler yapmak istiyorsanız, özel grafik ekibimiz sizler için ileri derece teknolojilerin ve özel grafiklerin kullanıldığı tasarımınızı ortaya çıkartıyor. Sizlerin sadece hayal etmesi yeterli oluyor. Firmanızın sitesinin nasıl olmasını isterseniz o şekilde dizayn ediliyor.

E-tahsilat online bilet satış sistemleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için bizleri arayabilirsiniz. 0 212 256 60 00 Online bilet satmak istiyorsanız e-tahsilat sizlere özel çözümler sunar.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.