• 1672

Otobüsler İçin Online Bilet Satış Sistemi

Genel olarak kırsal kesimlerde bulunan otobüs firmaları online bilet satış sistemini kullanamamaktadır. Ancak son yıllarda kredi kart kullanımının çoğalması insanları online internetten kredi kartı ile bilet almaya itmektedir. Yazhane ya da otobüs firmasının ana binasına gitmek istemeyenler, internetten kredi kartlarını kullanarak bilet satın almak istemektedirler. Online Bilet Satış Sistemi İle Neler Yapılabilir Online bilet satış

Genel olarak kırsal kesimlerde bulunan otobüs firmaları online bilet satış sistemini kullanamamaktadır. Ancak son yıllarda kredi kart kullanımının çoğalması insanları online internetten kredi kartı ile bilet almaya itmektedir. Yazhane ya da otobüs firmasının ana binasına gitmek istemeyenler, internetten kredi kartlarını kullanarak bilet satın almak istemektedirler.

Online Bilet Satış Sistemi İle Neler Yapılabilir

Online bilet satış sistemleri sayesinde, açılan bir internet sitesi üzerinden bilet satışı yapılabilmektedir. İnsanlar siteye girmekte, ardından sefer sorgulamakta ve otobüslerde alacakları yeri seçerek biletlerini almaktadırlar. Eçözüm tarafından geliştirilen e-tahsilat sistemleri aracılığı ile online bilet satış sistemi kurulabilmektedir. Bu sistem sayesinde sitenizden kimler bilet almış görebilir, hangi koltukların dolu olduğunu yani satın alındığını takip edebilir, bunlarla birlikte yapılan herhangi bir yanlış ödemeyi online olarak iptal ya da iade edebilirsiniz.

otobüs bileti satışı

Online Otobüs Bileti Satış Sistemleri

Online Bilet Satış Sistemi İle Teknolojiyi Yakından Takip Edin

Yazhane ve ana firma arasında yaşanan anlaşmazlıklardan dolayı aynı bilet birden fazla kişiye satılabilmekte ve bu durumda hem otobüs firması hem de yolcular zarar görmektedirler. Bunun önüne geçebilmek için online bilet satış sistemi kullanabilirsiniz. İnternetten tahsilat sistemleri konusunda uzun yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde e-tahsilat bilet satışlarınız da teknolojiyi yakından takip etmenizi sağlıyor.

Online Bilet Satış Sistemi Nasıl Kurulur ?

Firmanızı internet sitesi var ise bu sitenin bir alt domaininde ya da internet sitesi yok ise bir web sitesi açılarak bu site içerisinde online bilet satış sistemi kurulmaktadır. Sizlerin bir adet yönetici paneli bulunmakta ve bu panel sayesinde siteniz üzerinden yapılan bütün işlemlerin kontrolü sağlanabilmektedir. Bankalardan alacağınız sanal poslar online bilet satış sitenize kurulur. Kurulum tamamlandıktan sonra bütün müşterilerinizin internetten bilet satın alma ayrıcalığına sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

Online Bilet Satmak İstiyorum Ancak Program Fiyatları Çok Yüksek

Online bilet satış programlarınının fiyatlarından şikayetçi iseniz ve en uygun fiyata bir bilet satış sistemine sahip olmak istiyorsanız 0 212 256 60 00 numaralı telefonu arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Online tahsilat sistemleri geliştiren Eçözüm ile birlikte sizde bilet ücretlerinizi internetten tahsil edebilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.