• Kurumsal 1
 • Kurumsal 2
 • Kurumsal 3
 

Kurumsal 1

12.000 TL

Kurumsal 2

16.000 TL

Kurumsal 3

20.000 TL

logo

Netahsilat sistemi ile bayi ve müşterilerinizden kredi kartları ile tek çekim tahsilat yapabilirsiniz. Tüm Visa, Master ve Amex kartların geçtiği tek çekim işleminde tek bir bankadan sanal pos almak yeterlidir.

Kredi Kartı Tek Çekim Tahsilat

logo

Netahsilat ile kredi kartlarından taksitli tahsilat ta yapılabilmektedir. Yasal mevzuat çerçevesinde Türkiye ‘de hizmet veren tüm bankaların kredi kartlarına 9 taksitli işlem yapılabilmektedir. +Taksit, taksit erteleme kampanyaları vb. uygulamalar Netahsilat sisteminde kullanılabilmektedir. Taksitli işlemlerde bankaların uyguladığı komisyonlar dinamik olarak yönetilebilmektedir. Komisyonlar bayi ya da müşteri bazında değiştirilebilmektedir. Taksitli tahsilat için ilgili bankaların sanal poslarından birer adet almak gerekmektedir.

Kredi Kartı Taksitli Tahsilat

logo

Sisteme bayiler tanımlanabilmekte ve bayiler kendi müşterilerine yaptıkları satışların tahsilatlarını kredi kartı ile yapabilmekteler. Yapılan tahsilat bayinin cari hesabına kaydedilmektedir. Eğer yetki verilirse bayiler de kendi müşterilerini tanımlayabilmekte ve müşteriler de ödeme yapabilmekteler.

Bayilerden Tahsilat

logo

Sisteme tanımlanan bayiler, eğer yetki verilirse kendi alt bayilerini tanımlayabilirler. Buna ilave hem bayiler hem de alt bayiler kendi müşterilerini sisteme tanımlayabilmekteler. Bu şekilde sistem zincir tahsilat şeklinde çalıştırılabilmektedir.

Bayilerin Alt Bayilerinden Tahsilat

logo

Yeni nesil Responsive teknolojisi sayesinde sistem mobil cihazlarda çalışmaktadır. Responsive teknolojisi tarayıcılarda çalışmakta ve herhangi bir uygulama indirmeden direkt akıllı cihazlar ile ödeme/tahsilat yapılabilmektedir. Responsive mobilite ile ödeme ekranı kullanılan cihazın ekran çözünürlüğüne göre boyutlanabilmektedir.

Mobil Cihazlarla Uyumluluk

logo

Bayi veya müşterilerden dövize endeksli tahsilat yapılabilmektedir. Yani tutar ödeme ekranında döviz cinsiden yazılmakta, sistem ilgili rakamı TCMB döviz kuru veya manuel girilen kur ile çarparak TL ‘ye çevirmekte ve ödeme/tahsilat döviz karşılığı tutar kadar TL olarak gerçekleşmekte.

Dövize Endeksli Tahsilat

logo

Bayi veya müşterilerden dövizli tahsilat yapılabilmektedir. Tutar ödeme ekranında döviz cinsiden yazılmakta ve tahsilat direkt döviz olarak yapılmaktadır. Bunun için bir adet döviz özellikli sanal pos almak gerekmektedir.

Dövizli Tahsilat (TRY,USD,EURO, POUND,RİYAL)

Opsiyonel
logo

Netahsilat ile bayi ve müşterilere SMS göndererek tahsilat yapılabilir. SMS gönderimi tek tek yapılabileceği gibi topluca gönderim de yapılabilmektedir. Tahsil edilmek istenen tutar elle yazılabileceği gibi cari hesap ile entegre edilerek borç bakiye bilgisi ile de gönderim yapılabilmektedir.

Sms ile Tahsilat

logo

Netahsilat ile bayi ve müşterilere e-mail göndererek tahsilat yapılabilir. E-mail gönderimi tek tek yapılabileceği gibi topluca gönderim de yapılabilmektedir. Tahsil edilmek istenen tutar elle yazılabileceği gibi cari hesap ile entegre edilerek borç bakiye bilgisi ile de gönderim yapılabilmektedir.

E-Mail ile Tahsilat

logo

Netahsilat programlarının ödeme sayfası ve yönetici paneli Türkçe ‘nin yanı sıra farklı dillerde ve çok dilli olarak çalışabilmektedir. Müşteri tek tuşla dil değişimi yapabilmektedir.

Farklı Dil Seçenekleri (TR,EN,DE,RU)

Opsiyonel
Opsiyonel
logo

Netahsilat ‘ta bayi ve müşterilere farklı ödeme koşulları sunulabilmektedir. Bir grup müşteriye 9 taksit yapıyor iken başka bir gruba 6 taksit uygulanabilir. Bir gruba banka komisyonları ekleniyor iken başka bir gruba komisyon eklenmeyebilir veya daha az ya da çok komisyon eklenebilir. Bazı müşterilere taksit yapıyor iken bazılarına sadece tek çekim açılabilir. Bu şekilde sınırsız adette ödeme şablonu oluşturularak müşterilere farklı uygulama yapılabilir.

Farklı Ödeme Seçenekleri

logo

Netahsilat sistemleri 3D secure uyumludur. 3D secure fonksiyonu ile ödeme yapan kişinin cep telefonuna banka tarafından tek kullanımlık onay kodu gönderilir. Müşteri kodu ekrana girerek ödemeyi tamamlar. Böylelikle kart sahibinin haricindeki kişilerin işlem yapmasının önüne geçilerek itiraz ve iade riskleri ortadan kaldırılmış olur.

3D Secure

Online İptal/İade

Dinamik Ödeme Ekranı

Periyodik Tahsilat

Opsiyonel
logo

Sanal pos ve fiziki poslarınızla yaptığınız tahsilatlarınızın banka hesap hareketlerini Netahsilat panelinde görüntüleyebilir ve muhasebenize online entegre edebilirsiniz.

Muhasebe Banka Entegrasyonu

Opsiyonel
Opsiyonel
Opsiyonel

Muhasebe Ödeme Cari Entegrasyonu

Opsiyonel
Opsiyonel
Opsiyonel

Muhasebe Ekstre Entegrasyonu

Opsiyonel
Opsiyonel
Opsiyonel

B2B, B2C Entegrasyonu

Opsiyonel

Bayi-Alt Bayi Sayısı

250
500
500

ÖZELLİKLER

 
 
 

İşlem Raporları

Liste Raporlar

Standart
Gelişmiş
Gelişmiş

Grafik Raporlar

Rapor Export

Kullanıcı Sayısı

Sınırsız
Sınırsız
Sınırsız

Kullanıcı Yetkilendirme

Sanal Pos Sayısı

Sınırsız
Sınırsız
Sınırsız

256 Bit SSL

Sunucu Barındırma Hizmetleri

Ücretsiz Kurulum

Ücretsiz Sınıf Eğitimi

OPSİYONLAR

  • Muhasebe Banka Entegrasyonu (Sanal Pos ve Fiziki Posları Kapsar)5.200 TL
  • Banka Entegrasyon Web Servis Hizmeti (1 Banka)900 TL
· Bir yıllık web servis hizmeti veya
· 12.000 (onikibin) işlem kapasitesi
 • Muhasebe Ödeme Cari Entegrasyonu4.000 TL
 • Muhasebe Ekstre Entegrasyonu 4.000 TL
 • Dövizli Tahsilat (TRY, USD, EUR0, POUND, RİYAL)2.400 TL
 • Çok Dillilik (TR, EN, DE, RU)25%
 • Periyodik Tahsilat Modülü3.000 TL
 • B2B, B2C Entegrasyon Modülü4.600 TL

İLAVE BAYİ

 • İlave 100 Bayi - Alt Bayi500 TL
 • İlave 250 Bayi - Alt Bayi1.000 TL
 • İlave 500 Bayi - Alt Bayi1.500 TL
 • İlave 1000 Bayi - Alt Bayi2.500 TL

 

 

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.