• 1471
  • 0

Payu Ödeme Hizmetleri Nedir

Payu işletmelere sanal pos hizmetleri sunan bir firmadır. Payu sayesinde işyerleri ürünlerini, internette kredi kartı ile satışa sunabilmektedirler. İnternetten kredi kartına satış yapabilmek için farklı bankalardan sanal pos alınması gerekmektedir. Bu durum hem maliyetli hem de uzunca bir zaman alabilmektedir.

Payu sanal pos başvuru yapmanıza gerek kalmadan internetten kredi kartları ile online satış yapabileceğiniz bir ödeme sistemidir. Bu sistemler sayesinde sanal pos almanıza gerek kalmadan, sadece bir sözleşme ile 7 bankanın sanal posunu kullanma imkanınız bulunmaktadır. Bu bankalar Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, AsyaCard ve Paraf’dır.

Payu Ödeme Hizmetleri Nedir ?

Payu ödeme hizmetleri sayesinde işletmeniz için açacağınız e-ticaret siteniz üzerinden kredi kartı ile satış yapabilirsiniz. Sadece bir kez entegrasyon sağlayarak 7 bankanın sanal posunu sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Payu sistemleri tamamen güvenli olup uluslararası güvenlik önlemleri alınmaktadır. SSL şifreleme sistemleri ve McAfee güvenlik önlemleri ödeme sayfalarında kullanılmaktadır. Aynı zamanda özel olarak bir ekip sahtecilik izlemek için görevlendirilmişdir.

payu ödeme sistemi

Payu ödeme hizmetleri sayesinde tek bir sistem üzerinden bütün ödemeleri kontrolünü yapabilir ve aynı zamanda kredi kartı ile yapılan satışlarınızı takip edebilirsiniz. Yönetim paneliniz sayesinde anlık ya da aralık belirleyerek ürünlerinizin satış performanslarını takip edebilirsiniz.

Sanal Pos Komisyon Oranları

19.12.2013 tarihine ait sanal pos komisyon oranlarına aşağıdaki grafikten ulaşabilirsiniz. Sanal pos komisyon oranları zamansal olarak değişebilmektedir. Buraya tıklayarak güncel sanal pos komisyon oranlarını takip edebilirsiniz.

payu sanal pos komisyon oranları

Payu Başvuru Koşulları Nelerdir ?

Payu başvurunuzun hızlı bir şekilde uygulanabilmesi için payu ile uyumlu e-ticaret web sitesi sahibi olmanız gerekmektedir. Payu ile uyumlu e-ticaret sitesi nasıl açılır öğrenebilmek için tıklayınız.

E-ticaret sitelerinde gerekli olan sözleşmelerin (iptal, teslimat, iade sözleşmeleri ve koşulları) önceden hazırlanmış olması gerekmektedir. Bütün bu işlemler gerçekleştirildikten sonra payu üye iş yeri başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formunu için tıklayınız.

Başvuru Sonrası İstenen Belgeler

Başvurunuz onaylandıktan sonra sizlerden bazı belgeler istenecektir. Bu belgeler sırası ile aşağıda verilmiştir.

payu başvuru belgeleri

Payu ödeme hizmetleri nedir sorusuna daha detaylı bir cevap arıyor iseniz 0 212 256 60 00 ‘ı arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.