• 5212

Payu Ödeme Hizmetleri Nedir

PayU ödeme sistemi ile  işletmeler kolayca sanal pos hizmeti alabilirler. Payu sayesinde firmalar sanal pos almak için ayrıca bankalara başvurmalarına gerek kalmaz. Sadece PayU ile yapılan mutabakat neticesinde, tüm anlaşmalı bankaların sanal poslarını alabilir, taksitli ve taksitsiz olmak üzere tahsilatlarınızı online olarak alabilirsiniz. Payu Ödeme Hizmetleri Başlıca Özellikler 1-) PayU ortak ödeme sayfası üzerinden ödeme

PayU ödeme sistemi ile  işletmeler kolayca sanal pos hizmeti alabilirler. Payu sayesinde firmalar sanal pos almak için ayrıca bankalara başvurmalarına gerek kalmaz. Sadece PayU ile yapılan mutabakat neticesinde, tüm anlaşmalı bankaların sanal poslarını alabilir, taksitli ve taksitsiz olmak üzere tahsilatlarınızı online olarak alabilirsiniz.

Payu Ödeme Hizmetleri Başlıca Özellikler

1-) PayU ortak ödeme sayfası üzerinden ödeme alabileceğiniz gibi kendi websitesinize özel ödeme arayüzünü yaratabilirsiniz.

2-) Anlaşmalı 7 bankanın sadakat programına (Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf, Advantage) ait kredi kartlarına taksit yapabilirsiniz, banka kartıyla da ödeme alabilirsiniz.

3-) PCI DSS sertifikalı ödeme sayfası, 150’den fazla gelişmiş güvenlik (fraud) filtresi ile muhtemel zararlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

4-) PayU Yönetim Paneli sayesinde anlık olarak finansal ve yönetimsel raporlarınıza ulaşabilir; satış, ürün ve promosyon performanslarını izleyebilirsiniz.

5-) Kredi ve banka kartıyla ödeme alabilirsiniz.

6-) Çalıştığınız tüm bankalar için tek formatta bir mutabakat dosyası alırsınız, böylece tüm bankalar için ayrı formatta, farklı alanlardan oluşan raporlar üzerinde çalışmak zorunda kalmazsınız.

 

 

payu ödeme sistemi

Netahsilat PayU Entegrasyonu

Netahsilat online kredi kartı tahsilat sistemidir. Netahsilat Online Tahsilat Sistemi PayU ve Türkiye’de hizmet sunan tüm bankaların sanal poslarına anında entegre olabilmektedir. Ayrıca PayU Netahsilat müşterilerine özel oranlar sunmaktadır. Sisteme PayU sanal poslarını anında entegre edip bayilerinizden ve müşterilerinizden tahsilatlarınızı profesyonelce gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi Talebi

PayU, Netahsilat özel oranları hakkında bilgi almak için 0 212 256 60 00‘ı arayabilir ya da ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizlerle iletişime geçerek sistemi canlı bir şekilde test etmenizi ve aynı zamanda aklınıza takılan bütün soruların cevaplandırılmasını sağlayacaklardır.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.