• 1609
  • 0

Payu Ödeme Hizmetleri Nedir

Payu işletmelere sanal pos hizmetleri sunan bir firmadır. Payu sayesinde işyerleri ürünlerini, internette kredi kartı ile satışa sunabilmektedirler. İnternetten kredi kartına satış yapabilmek için farklı bankalardan sanal pos alınması gerekmektedir. Bu durum hem maliyetli hem de uzunca bir zaman alabilmektedir.

Payu sanal pos başvuru yapmanıza gerek kalmadan internetten kredi kartları ile online satış yapabileceğiniz bir ödeme sistemidir. Bu sistemler sayesinde sanal pos almanıza gerek kalmadan, sadece bir sözleşme ile tüm bankaların sanal poslarına sahip olabilirsiniz.

Payu Ödeme Hizmetleri Başlıca Özellikler

– 1,50*+BSMV’den başlayan oranlar.
– Tek bir sözleşme ve kurulum ile bankaların sanal poslarına sahip olun.
– Kredi kartlarına taksitli satış yapın.
– Kredi kartı, banka kartı ve BKM Express ile ödeme alın.

Yıllık sabit ücret ve %1,5’tan başlayan komisyon oranlarıyla çalışabilir, beklenmedik ek maliyetlerle karşılaşmazsınız. Yıllık sabit hizmet bedeli tüm vergiler dahil 630 TL’dir. Dilerseniz bu bedeli PayU’nun banka hesabına havale yapabileceğiniz gibi, kredi kartı, banka kartı veya BKM Express ile peşin fiyatına 12 taksit avantajından faydalanabilirsiniz.

PayU sisteminde ödemeler her hafta Cuma günü yapılır. Eğer Cuma günü iş günü değilse, takip eden ilk iş gününde ödemeleriniz tanımlı banka hesabınıza aktarılır.

payu ödeme sistemi

Netahsilat PayU Entegrasyonu

Netahsilat online kredi kartı tahsilat sistemidir. Netahsilat Online Tahsilat Sistemi PayU ve Türkiye’de hizmet sunan tüm bankaların sanal polarına anında entegre olabilmektedir. Ayrıca PayU Netahsilat müşterilerine özel oranlar sunmaktadır. Sisteme PayU sanal poslarını anında entegre edip bayilerinizden ve müşterilerinizden tahsilatlarınızı profesyonelce gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi Talebi

E-tahsilat sistemleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için 0 212 256 60 00‘ı arayabilir ya da ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. E-tahsilat uzmanlarımız en kısa sürede sizlerle iletişime geçerek sistemi canlı bir şekilde test etmenizi ve aynı zamanda aklınıza takılan bütün soruların cevaplandırılmasını sağlayacaklardır.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.