POS ve Sanal POS Raporlama Sistemi
  • 1483

POS ve Sanal POS Raporlama Sistemi

Posrapor işletme ve kurumların fiziki ve sanal poslarıyla yaptıkları tahsilat işlemlerine ait banka hareketlerini otomatik olarak ERP sistemlerinde görebilmeleri için geliştirilmiş bir entegrasyon servis altyapısıdır. Posrapor Nasıl Çalışır? Posrapor banka hesaplarınızla entegreli olarak çalışır. Yaptığınız tahsilat işlemlerinin tutar, taksit, komisyon, valör ve diğer verilerini banka veri tabanından anlık olarak alır ve ERP sistemlerinize aktarır. Kredi

Posrapor işletme ve kurumların fiziki ve sanal poslarıyla yaptıkları tahsilat işlemlerine ait banka hareketlerini otomatik olarak ERP sistemlerinde görebilmeleri için geliştirilmiş bir entegrasyon servis altyapısıdır.

Posrapor Nasıl Çalışır?

Posrapor banka hesaplarınızla entegreli olarak çalışır. Yaptığınız tahsilat işlemlerinin tutar, taksit, komisyon, valör ve diğer verilerini banka veri tabanından anlık olarak alır ve ERP sistemlerinize aktarır.

Kredi kartı ile yapılan tahsilat işlemlerinin takibi, raporlaması, muhasebe sistemlerine kaydı ve denetimi çeşitli zorluklar içermektedir. Özellikle birden fazla banka ve aynı anda pos ve sanal pos kullanan işletmeler için zorluklar daha fazladır. Posrapor ile bu zorlukların tamamını ortadan kaldırır. Kredi kartı tahsilatlarının tutar, taksit sayısı, komisyon oranı, net tutar, komisyon tutarı, valörü (hesaba geçiş tarihi) ve diğer bilgileriyle birlikte muhasebe sistemine otomatik olarak aktarılmasını sağlayan bir çözümdür.

Raporlama ile tüm pos ve sanal pos işlemlerinin tek ekrandan takip edilebilmektedir. Otomatik olarak ERP/muhasebe sistemine aktarıldığı Posrapor ile yönetim ve denetim kolaylığının yanı sıra hata olasılığı da ortadan kalkmaktadır.

Posrapor POS ve Sanal POS raporlama sistemini incelemek için tıklayınız.


Detaylı Bilgi Talebi

Sistemlerimiz hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmak için 0 212 256 60 00’ı arayabilir ya da ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizlerle iletişime geçerek ve gerekli bilgilendirmeyi yapacaklardır.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.