• 2223

Posa Gerek Kalmadan Cepten Tahsilat

TAHSİLAT CEBE TAŞINIYOR CEPTEN TAHSİLAT DÖNEMİ BAŞLIYOR Bankalardan pos almaya gerek duymadan bayilerinizden, alt bayilerinizden tahsilat mı yapmak istiyorsunuz? Bayilerinizin de müşterilerinden pos almasına gerek duymadan ödeme almalarını istiyorsunuz? Cepten tahsilat kolay bir şekilde zorlanmadan ödeme mi almak istiyorsunuz?O zaman şu anda doğru adrestesiniz. Tahsilat konusunda büyük sıkıntılar çekiyor ve yukarıdaki 3 istekte bulunuyorsanız yazımızı

TAHSİLAT CEBE TAŞINIYOR CEPTEN TAHSİLAT DÖNEMİ BAŞLIYOR

Bankalardan pos almaya gerek duymadan bayilerinizden, alt bayilerinizden tahsilat mı yapmak istiyorsunuz? Bayilerinizin de müşterilerinden pos almasına gerek duymadan ödeme almalarını istiyorsunuz? Cepten tahsilat kolay bir şekilde zorlanmadan ödeme mi almak istiyorsunuz?O zaman şu anda doğru adrestesiniz. Tahsilat konusunda büyük sıkıntılar çekiyor ve yukarıdaki 3 istekte bulunuyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

e-tahsilat

İlk olarak sizlere e-tahsilat sistemini anlatalım. E-tahsilat internet tabanlı bir siteden online tahsilat yapmanızı sağlayan bir yazılım sistemidir. Uluslararası özel güvenlik koşulları göz önüne tutularak açılmış olan internet sitenizden size ödeme yapması gereken kişi veya bayiden online bir şekilde kredi kartları ile ödeme alabiliyorsunuz. Ödeme alacağınız kişiye özel komisyon yada taksit seçenekleri belirleyebiliyorsunuz. Ana firma, alt bayiler ve müşteriler olmak üzere bu sistemi detaylı bir şekilde açıklayalım.

ANA FİRMA

Ana kurumsal firmasınız. Diyelim adınız ABC5 firması olsun. ABC5 firmasının 81 ilde 81 tane bayisi olsun. Bu bayilerden aylık olarak ödeme alması gereksin ki gerekende budur. Size bir e-tahsilat ödeme sitesi açılıyor. Siz bu 81 bayinize üyelikler veriyorsunuz. Ana yetkili ise sizsiniz. Daha sonra bayileriniz bu üyeliklerden sistemlerine giriyorlar ve online bir şekilde sizlere kredi kartları ile ödeme yapabiliyorlar. Aylık olarak periyodik bir şekilde yada taksitli seçenekleri seçebiliyorlar. Diyelim ki İstanbul bayilerine Niğde bayilerinizden daha fazla komisyon uygulamak istiyorsunuz. O zaman bunu kendi panelinizden ayarlayabiliyorsunuz. Bütün bunları yaparken herhangi bir sanal pos almanıza ya da banka ile uğraşmanıza gerek kalmıyor. Sizin için bütün ödeme işlemleri e-tahsilat yazılım sistemi yapıyor. Ayrıca bu sistem muhasebe programları ile entegre olarak çalışabiliyor. Ödeme aldığınız taktirde size bir mail geliyor ve kimin ne zaman ne kadar ödeme yaptığı ile ilgili detaylı bilgilere sahip olabiliyorsunuz. Dilediğiniz gibi işlem raporlarını çıkartabiliyor üyeleri yönetebiliyorsunuz.

ONLİNE TAHSİLAT SİSTEMİNİ DAHA DETAYLI BİR ŞEKİLDE ÖĞRENEBİLMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ VİDEOLARA GÖZ ATABİLİRSİNİZ
        ALT BAYİ

Müşterilerinizden kredi kartları ile ödeme alabiliyorsunuz. Kimi zaman sanal pos almak oldukça zordur ve bunun yanında bir çok alt bayiye aylık cirolarından dolayı sanal pos vermeyebilir bankalar. Ayrıca sanal pos aldığınızda herhangi bir sorunla karşılaştığınızda saatlerce o sorunu (ödeme olarak) çözmeniz gerekiyor. Kimi zaman bankalar sizlerden poslarınızı çekebiliyor. Bu kadar şeyle uğraşmaya hiç gerek yok. Müşteriniz ürün almaya bayinize geliyor. Kredi kartı bilgileri ile sizden ürününü alıyor. Size özel olarak açılmış olan panelinizden bu işlemi çok rahat ve hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz. Yada diyelim ki ürün teslimi için bayinizden bir kişinin ayrılması gerekiyor. B müşterisi sizden bir elektronik eşya istedi ve kredi kartı ile ödeme yapacağını söyledi. Her zaman çalışmayabilen onlarca posu müşteriye götürmek yerine internete giren bir cep telefonunuzun tahsilatçınızın yanında olması yetiyor. Ürünü teslim ediyor, alıcının kredi kartı bilgilerini kapıda cep telefonuna giriyor ve cepten tahsilat yapabiliyorsunuz. Tahsilat yapılır yapılmaz size, müşteriye ve ana firmaya mail ile bilgilendirme maili gönderiliyor. Aylık olarakta ana firmaya ödeme yapabiliyorsunuz. Bunun karşılığında anlaşmanıza göre ana bayiden dilerseniz paranızı dilerseniz de yeni ürünlerinizi alabiliyorsunuz. Daha hızlı ve pratik bir çözüm olduğu için tabi ki de satışlarınızda artışlar gözleniyor.

MÜŞTERİ

Bayiye geliyor. Kredi kartı bilgilerini ilgili ekrana yazıyor ve çok kısa bir sürede ödemesini gönül rahatlığı ile yapabiliyor.

ASIL CAN ALICI YERİ CEPTEN TAHSİLAT

Bu sistemin en keyifli yanı ise internete girebilen cep telefonunuz sayesinde dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman ödeme alabilmeniz. Mesela ana firmasınız ve alt bayilerinizden biri size ödeme yaptı yani müşterilerinden bir tanesine ürün sattı. Telefonunuza bunla ilgili bilgilendirme mesajı geliyor ve anlık olarak satışlarınızı takip edebiliyorsunuz. İşte cepten tahsilat bu kadar basit ve aynı zamanda eğlenceli.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.