• 1862

Profesyonel E ticaret Sitesi Yapımı

Profesyonel e ticaret sitesi yapımı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu makalemizi detaylı ve dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Makalede sırası ile yer alacak konular;  E-ticaret sitesi açabilmek için gereksinimler nelerdir ? E-ticaret sitesinde hangi ödeme sistemleri kullanılmaktadır ? En iyi eticaret yazılımı nasıl olmalıdır ? Hangi e-ticaret paketi tercih edilmelidir ? E-ticaret sitesi

Profesyonel e ticaret sitesi yapımı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu makalemizi detaylı ve dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Makalede sırası ile yer alacak konular; 

  • E-ticaret sitesi açabilmek için gereksinimler nelerdir ?
  • E-ticaret sitesinde hangi ödeme sistemleri kullanılmaktadır ?
  • En iyi eticaret yazılımı nasıl olmalıdır ?
  • Hangi e-ticaret paketi tercih edilmelidir ?
  • E-ticaret sitesi yaparken en çok yapılan hatalar nelerdir ?
  • Ne kadar sürede e-ticaret sitesi açılabilir ?

 

<<<<<<<<<<<<<<<<<<E TİCARET SİTESİ YAPIMI>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

E-ticaret sitesi açabilmek için gereksinimler nelerdir ?

Şirket sahibi olan bütün işletmeler internette online ticaret yapabilmektedirler. Satılan her ürünün vergilerinin verilmesi gerekmektedir. Bu vergilerin verilmesi yani faturalandırma yapılabilmesi için ise şirket olunması gerekmektedir. Şirket statünüz fark etmez. Limited, şahıs ya da anonim şirket sahipleri internetten ticaret yapabilirler.

e-ticaret paketleri

E-ticaret sitesinde hangi ödeme sistemleri kullanılmaktadır ?

E-ticaret sitelerinde en çok kullanılan 3 ödeme sistemi bulunmaktadır. Bunlar kredi kartı, banka ile transfer ve kargoya yapılan ödemelerin kullanılacağı sistemlerdir. Kredi kartı ile ödeme alınabilmesi için bankalardan sanal pos alınması gerekmektedir. Sanal pos başvurusu yapılarak alınan bu sistemlerde başvuru sırasında e-ticaret site bilgileriniz ve şirket bilgilerinizin mevcut olması gerekir. Havale, eft ve kargo ile kapıda yapılan ödemelerin sistemleri e-ticaret paketlerinde hazırdır. Bu sistemleri daha sağlıklı kullanabilmeniz için bankalardan hesap açtırmanız ve herhangi bir kargo ile anlaşma yapmanız yeterli olacaktır.

En iyi eticaret yazılımı nasıl olmalıdır ?

En iyi eticaret yazılımı e-ticaret firmaları tarafından uzun yılların vermiş olduğu tecrübeler ile birlikte geliştirilmiş olan e-ticaret yazılımlarıdır. Bu yazılımlar profesyonel ekiplerin bir araya getirilmesi ile oluşturulmaktadırlar. Yazılım, tasarım, güvenlik, destek ekipleri bir arada mevcut olarak çalışmaktadırlar.

Hangi e-ticaret paketi tercih edilmelidir ?

Şu anda binlerce işletmenin tercih ettiği ve 12 yıldır e-ticaret sektöründe hizmet vermekte olan kurumsal kimliği ile tanınmış olan Neticaret e-ticaret paketleri tercih edilebilir. Referansları, yazılım güvenliği, tam destek ve kaliteli tasarımları ile profesyonel ve bütünleşik çözümler sunan Neticaret ile ideallerdeki e-ticaret siteleri oluşturulabilmektedir.

E-ticaret yaparken en çok yapılan hatalar nelerdir ?

E-ticaret sitesi açmak isteyen işletmelerin yaptıkları en büyük hata ücretsiz e-ticaret sistemlerini tercih etmeleri ve bunun sonucu istenmeyen sorunlarla karşılaşmalarıdır. Ücretsiz e-ticaret siteleri de internette ticaret yapmanızı sağlayabilir ancak sağlıklı iletişim eksikliği, müşteri odaklı yapılamayan çalışmalar sonucu site üzerinden satışlar minimum seviyelere inebilmektedir. Tasarımlar geliştirilememekte, teknik destek alınamamakta ve daha bir çok sorun ile karşı karşıya kalınabilmektedir.

Ne kadar sürede e-ticaret sitesi açılabilir

Neticaret e-ticaret paketleri kullanıldığı taktirde sadece 2 iş günü içerisinde e-ticaret sitesi açılabilmektedir. Sistem bütün özellikleri ile birlikte anahtar teslim bir şekilde müşterilerine teslim edilmektedir. Bu paketlerin içerisinde yüzlerce tema bulunmaktadır ancak idealinizdeki temayı da yaptırabilme ayrıcalığınız bulunmaktadır. Hemen bu sistemleri denemek isterseniz aşağıda bulunan demo talebi butonuna tıklayabilir ve istenen bilgileri doldurabilirsiniz.

online-tahsilat-demo

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.