• 1354

Reklam Firmaları İçin Online Tahsilat Sitesi

Reklam firmaları genel olarak şirket ve reklam vermek isteyen kurumların tanıtımını yapan firmalardır. Tanıtım yapılabilmesi için belirlenmiş olan ücretlerde tahsilatların yapılması gerekir. Reklam verecek olan kurum, kuruluş ya da şirket reklam firmasına ödemeyi gerçekleştirir. Ödemeyi alan reklam firması ise ilgili tanıtımı internette, sokaklarda bilboardlarda ya da çeşitli mecralarda yapar. Burada hiç bir sıkıntı mevcut değildir.

Reklam firmaları genel olarak şirket ve reklam vermek isteyen kurumların tanıtımını yapan firmalardır. Tanıtım yapılabilmesi için belirlenmiş olan ücretlerde tahsilatların yapılması gerekir. Reklam verecek olan kurum, kuruluş ya da şirket reklam firmasına ödemeyi gerçekleştirir. Ödemeyi alan reklam firması ise ilgili tanıtımı internette, sokaklarda bilboardlarda ya da çeşitli mecralarda yapar. Burada hiç bir sıkıntı mevcut değildir. Ancak reklam veren sayısı arttıkça tahsilatlarda sıkıntılar yaşanmaktadır.

Online tahsilat sitesi

Reklam verenlerinizden daha kolay ve rahat bir şekilde ödeme alabilmeniz için kullanabileceğiniz en uygun program online tahsilat sitesidir. Bu site sayesinde sadece kredi kartı ve banka kartları ile birlikte tek bir site üzerinden müşterilerinizin ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz. İsterseniz taksitli ve komisyonlu isterseniz de tek çekim ödeme olanaklarını onlara sağlayabilirsiniz.

online tahsilat programı

Kurulum nasıl gerçekleştirilir

İlk olarak bu sistemi kullanabilmeniz için bir şirket sahibi olmanız gerekmektedir. Çünkü herhangi bir bankadan sanal pos başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Sanal pos internette online ödeme almanızı sağlayacaktır. Bu konu açıklığa kavuşturduktan sonra tek yapmanız gereken şey ise şirketinize ya da firmanız uygun tahsilat paketini seçmenizdir. Hemen üst kısımda yer alan menüler arasından ürünlerimiz sekmesine tıklayarak size uygun olan paketi seçmeniz yeterli olacaktır. Paket seçimi yapıldıktan sonra e-tahsilat.com.tr tarafından özel yönetim panelinize sahip olacağınız e-tahsilat siteniz kurulur. Örnek olarak referanslarımız sayfasında bulunan siteleri inceleyebilirsiniz.

Ödemeler nasıl alınır

Online tahsilat sitesi ile ödeme almak oldukça güvenli, kolay ve rahattır. Ödeme yapmak isteyen müşterileriniz ödeme sayfasına giriş yapar. Ardından tek yapmaları gereken şey ödeme miktarlarını ve kredi kart bilgilerini girerek ödeme yap butonuna tıklamalarıdır. Saniyeler içerisinde yapılan ödeme sanal pos almış olduğunuz banka hesabınıza geçer. Ödeme sayfasında dilerseniz ödeme yapan müşterilerinizden istediğiniz bilgilerin alınmasını da gerçekleştirebilirsiniz.

Avantajları nelerdir

Öncelikle e-tahsilat siteleri uluslar arası güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Müşterilerinizin ve sizlerin sitede bulunan bilgileriniz güvenlik altındadır. Ödeme sayfalarında özel şifreleme sistemleri bulunmakta ve sitenize gelecek olan tehdit ve saldırılar için uluslar arası geçerliliği olan sistemlerin entegrasyonu sitenize sağlanmaktadır.

E-tahsilat siteniz sayesinde taksitli, komisyonlu ya da dövizli tahsilatlar yapabilirsiniz. Size yapılan ödemelerde herhangi bir yanlışlık yaşandığı taktirde online bir şekilde ödeme iptali ya da ödeme iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz müşterileriniz üye olarak dilerseniz de üye olmalarına gerek kalmadan ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Sistemi inceleyebilmek için

E-tahsilat sitelerini daha yakından incelemek, yönetim panelinin kontrolünü sağlamak ve nasıl bir e-tahsilat sistemine sahip olabileceğinizi görebilmek için hemen alt kısımda bulunan demo talebi butonuna tıklayarak ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz.

demo talep resimleri

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.