• 1602

Sizlere Özel Sanal Pos Çözümleri

Sanal pos internetten kredi kartı ile online alışveriş ve tahsilat yapılmasını sağlayan sistemlere verilen isimdir. genel olarak e-tahsilat ve e-ticaret sitelerinde kullanılmaktadır. Her ikisinde de kullanım amacı tahsilat yapmaktır. Bu makalemizde sizlere sanal posların nasıl alınacağı ve firmalara özel sanal pos çözümleri hakkında bilgiler vereceğiz. Sanal pos nasıl alınır Sanal pos alabilmek için ilk şart

Sanal pos internetten kredi kartı ile online alışveriş ve tahsilat yapılmasını sağlayan sistemlere verilen isimdir. genel olarak e-tahsilat ve e-ticaret sitelerinde kullanılmaktadır. Her ikisinde de kullanım amacı tahsilat yapmaktır. Bu makalemizde sizlere sanal posların nasıl alınacağı ve firmalara özel sanal pos çözümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Sanal pos nasıl alınır

Sanal pos alabilmek için ilk şart şirket sahibi olmanızdır. Eğer şirket sahibi iseniz ve ürün satışı ya da tahsilat yapabileceğiniz bir siteniz var ise sanal pos başvurusunda bulunabilirsiniz. Sanal pos başvurusu temel olarak bankalara yapılmaktadır. Bankalara başvuru yapabilmeniz için ise sitenizde bulunması gereken bazı özellikler vardır. Üyelik sözleşmeleri, siteye eklenmiş ürün, ödeme sayfalarında SSL şifreleme sistemleri bulunuyor ise herhangi bir banka şubesine giderek sanal pos başvurusunda bulunabilirsiniz.

payu sanal pos

Sanal pos çözümleri

Bankalara başvuru yapıldığında sanal pos başvuru cevabınız bankaların belirlemiş olduğu süreye göre verilmektedir. Eğer bankalardan sanal pos almak istemiyorsanız ya da bankaların dışında sanal poslarını kullanabileceğiniz sistemleri araştırıyorsanız, Türkiye’de en çok kullanılmakta olan Paypal, Paynet, İpara, Payu gibi online ödeme alabileceğiniz sistemleri kullanabilirsiniz.

Bu sistemleri kullanabilmeniz içinde şirketiniz olması şart koşulmuştur. Yaptığınız başvuruların ardından bu firmaların sanal poslarını belirlemiş oldukları komisyon oranları ya da özellikleri ile kullanabilme şansını bulunmaktadır. Türkiye’de şu anda en çok kullanılan ve e-tahsilat ile e-ticaret firmalarına sanal pos çözümleri sunan firmalar arasında başı çekmektedirler.

Sanal pos çözümleri hakkında detaylı bilgi

Sizlere özel sanal pos çözümleri sunan ve internette kredi kartlarından online ödeme almanızı sağlayan sistemleri sitelerinize sorunsuz bir şekilde entegrasyonunu sağlayan sistemlere ulaşmak istiyorsanız E-ticaret Sanal Pos Çözümleri konu başlıklı makaleyi okuyabilirsiniz. Konu başlığı üzerine tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.