Sanal Pos Entegrasyonu, Banka Posu Kurulumları
  • 1888

Sanal Pos Entegrasyonu, Banka Posu Kurulumları

Sanal pos internette online olarak kredi kartlarından ödeme alabilmek için geliştirilmiş olan sistemlere verilen isimdir. Kısaca VPOS olarak tanımlanmaktadır. Günlük hayatta yapılan alışverişlerde fiziksel poslar kullanılır. Sanal poslar ise fiziksel posların görevini internet üzerinden herhangi bir fiziksel temas gerçekleştirilmeden yapılmasını sağlayan yazılımlar bütünüdür. 

Bankalara sanal pos başvurusu yapılarak işletmeler internette kullanacakları sanal poslarını alabilmektedirler. Ancak sanal posun kullanılabilmesi için özel bir yazılıma ihtiyaç bulunmaktadır. Bu yazılım e-tahsilat online ödeme sistemleridir. Bununla birlikte kullanmakta olduğunuz alışveriş ya da ödeme sistemlerine profesyonel yazılımcılar tarafından sanal pos entegrasyonu yani banka pos kurulumu sağlanabilmektedir.

banka logoları

SANAL POS KURULUMU NASIL YAPILIR

Sanal pos kurulumu yapabilmeniz için ilk gerekli şart sanal posunu kullanmak istediğiniz bankaya VPOS başvurusu yapmaktır. Sanal pos kullanabilmeniz için ise online satış yapabileceğiniz (e-ticaret sitesi) ya da onlien ödeme alabileceğiniz (e-tahsilat) sistemlerinizin kurulu olması ve bu sistemlerin ödeme sayfalarının 128bit SSL şifreleme sistemleri ile korunması gerekir. Aksi taktirde bankalar sanal pos başvurunuzu eksiklikleriniz sebebi ile geri çevirmektedir.

Sanal pos başvurusu bankanız tarafından kabul edildikten sonra kullanmakta olduğunuz sisteme entegre edilmesi gerekmektedir. Sanal pos entegrasyonu yapabilmeniz için ise kullandığınız yazılımın özel bir alana ihtiyacı vardır. Bu alanlar sanal pos yazılım uzmanları tarafından geliştirilmektedir.

SANAL POS ENTEGRASYONU YAPAN FİRMALAR

Sanal pos entegrasyonu yapmak isterseniz  ya da sanal pos kurulumlarında yaşamış olduğunuz sıkıntılar mevcut ise 0 212 256 60 00’ı arayarak uzman ekiplerden özel hizmetler alabilirsiniz. Unutmamalısınız ki kurulumu yanlış ve güvensiz bir şekilde yapılan sanal poslar kabul edilemez hatalar ile karşılaşmanıza sebep olmaktadır. İlgili numarayı arayarak sanal pos entegrasyon hizmeti almak istiyorum demeniz yeterlidir.

SANAL POS KULLANILAN SİSTEMLER

Sanal poslar online ödeme ve elektronik ticaret sitelerinde kullanılmaktadır. Türkiye’de ilk ve en çok kullanılan online ödem sistemi e-tahsilat siteleridir. Bu siteler sayesinde hem müşterilerinizden, hem bayilerinizden ve onların müşterilerinden, kendi kurumsal ödeme sayfanız üzerinden ödeme alabilirsiniz. Elektronik ticaret siteleri ise internette satış yapılabilmesi için kurulmakta olan online alışveriş siteleri olarak bilinmektedir. Müşterilerinizi siteniz üzerinden kredi kartı ile satış yapabilmeniz için sanal pos entegrasyonuna sahip olan özel bir alana ihtiyacınız bulunmaktadır. Şu anda sorunsuz banka pos kurulumu yapılan e-ticaret paketleri eçözüm tarafından geliştirilen profesyonel uzman yazılım ekipleri ile oluşturulan Neticaret paketleridir.

SANAL POS KURULUMU HAZIR ÖDEME VE E-TİCARET SİSTEMLERİ

E-tahsilat sistemleri ve Neticeret e-ticaret paketleri kullanan herkes özel olarak tasarlanmış alanlar sayesinde bütün bankaların sanal poslarını kolay ve rahat bir şekilde sitelerine kurulumunu sağlayabilmektedirler. Son derece ileri teknolojik güvenlik önlemlerinin alındığı sunucular ve ödeme sayfaları sayesinde sıfır hata ile ödemeler gerçekleştirilmektedir.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.