Sanal Pos Entegrasyonu Sistemi
  • 2186

Sanal Pos Entegrasyonu Sistemi

Türkiye’de en çok tercih edilen sanal pos yazılım alt yapısı E-tahsilat internette online kredi kartı tahsilatı yapılabilmesi için geliştirilmiştir. İleri teknoloji güvenlik önlemleri ile koruma altına alınmış bir sistemdir. Türkiye’de bulunan 21 bankanın sanal pos sisteme entegre edilebilmektedir. Banka sanal poslarında yapılacak olan herhangi bir güncelleme ya da değişiklik anında E-tahsilat sistemlerine de uygulanmakta ve

Türkiye’de en çok tercih edilen sanal pos yazılım alt yapısı E-tahsilat internette online kredi kartı tahsilatı yapılabilmesi için geliştirilmiştir. İleri teknoloji güvenlik önlemleri ile koruma altına alınmış bir sistemdir. Türkiye’de bulunan 21 bankanın sanal pos sisteme entegre edilebilmektedir. Banka sanal poslarında yapılacak olan herhangi bir güncelleme ya da değişiklik anında E-tahsilat sistemlerine de uygulanmakta ve sorunsuz bir şekilde sistemin kullanılmaya devam edilmesi sağlanmaktadır.

İnternette ürün ya da hizmet satışı yapıyorsunuz. Ödemelerinizi Havale/EFT, nakit ve benzeri ödeme yöntemleri ile almak yerine en çok tercih edilen ödeme yöntemi kredi kartı ile yapmak istiyorsanız eğer sanal pos kullanmanız gerekmektedir. Bankalara başvuru yapılarak alınan sanal posların entegrasyonun yapılabilmesi için ise özel bir yazılım sistemi kullanılması gerekmektedir. Kullanılan sistem kesintisiz bir şekilde çalışmalı ve bütün güvenlik önlemleri alınmalıdır. Türkiye’de en çok kullanılan sanal pos entegrasyon sistemi E-Tahsilat’tır.

E-Tahsilat Nedir ?

E-tahsilat, internette kredi kartı tahsilatı yapabilmeniz için geliştirilmiş olan, alınan bütün kredi kartı tahsilatlarının anlık olarak takip etmenize sağlayan yönetim paneline sahip olan, istekleriniz doğrultusunda geliştirilerek bir çok fonksiyon ve özelliği ile ön plana çıkan bir yazılım sistemidir. E-tahsilat sistemlerinin özellikleri nelerdir ?

Sanal Pos Entegrasyon Sistemi E-tahsilat’ın Özellikleri

E-tahsilat sadece kredi kartı ile tahsilat yapmanızı sağlayan bir sanal pos yazılım altyapısı değildir. Sahip olduğu fonksiyon ve özellikler sayesinde aşırı iş gücü, zaman kayıpları ve karşılaşılan sorunları ortadan kaldıran bir sistemdir. Şimdi dilerseniz e-tahsilat sistemlerinin sahip olduğu fonksiyon ve özellikleri sizlerle paylaşalım.

➔ E-tahsilat sistemi ile bayi ve müşterilerinizden kredi kartları ile tek çekim tahsilat yapabilirsiniz. Tüm Visa, Master ve Amex kartların geçtiği tek çekim işleminde tek bir bankadan sanal pos almak yeterlidir.

➔ E-tahsilat ile kredi kartlarından taksitli tahsilat ta yapılabilmektedir. Yasal mevzuat çerçevesinde Türkiye ‘de hizmet veren tüm bankaların kredi kartlarına 9 taksitli işlem yapılabilmektedir. +Taksit, taksit erteleme kampanyaları vb. uygulamalar E-tahsilat sisteminde kullanılabilmektedir. Taksitli işlemlerde bankaların uyguladığı komisyonlar dinamik olarak yönetilebilmektedir. Komisyonlar bayi ya da müşteri bazında değiştirilebilmektedir. Taksitli tahsilat için ilgili bankaların sanal poslarından birer adet almak gerekmektedir.

➔ Dövize endeksli ya da direk olarak dövizli tahsilat yapabilirsiniz.

sanal pos entegrasyonu

➔ Size ödeme yapması gereken kullanıcılara direk olarak SMS ya da E-posta gönderimi yapabilir ve SMS ve E-posta içeriğinde bulunan linke tıklamalarını sağlayarak otomatik bir şekilde tahsilat yapılabilmesini sağlayabilirsiniz.

➔ E-tahsilat‘ta bayi ve müşterilere farklı ödeme koşulları sunulabilmektedir. Bir grup müşteriye 9 taksit yapıyor iken başka bir gruba 6 taksit uygulanabilir. Bir gruba banka komisyonları ekleniyor iken başka bir gruba komisyon eklenmeyebilir veya daha az ya da çok komisyon eklenebilir. Bazı müşterilere taksit yapıyor iken bazılarına sadece tek çekim açılabilir. Bu şekilde sınırsız adette ödeme şablonu oluşturularak müşterilere farklı uygulama yapılabilir.

➔ 3D Secure yani müşterinin cep telefonuna gönderilen mesaj ile onay vermesi sonucu alınan güvenli ödeme yöntemi ile tahsilat yapabilirsiniz.

➔ Alınan ödemelerde herhangi bir yanlışlık mı oldu ? E-tahsilat sistemi yönetim panelinde bulunan online iptal/iade butonları ile ilgili ödemeyi anında iptal ya da iade edebilirsiniz.

➔ Ödeme ekranınızı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

➔ Sürekli bir şekilde periyodik ödeme almanız gereken müşterileriniz var ise periyodik (tekrarlı) tahsilat yöntemini kullanabilirsiniz.

➔ Muhasebe cari ve ekstre entegrasyonu sayesinde, alınan bütün ödemelerin kullanmakta olduğunuz ERP programına otomatik bir şekilde aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

➔ E-tahsilat sisteminizi direk olarak ödeme sayfası halinde de kurabilir, dilerseniz de kullanmakta olduğunuz e-ticaret sitenize entegre bir şekilde kendinize özgü ödeme arayüzü ile kullanabilirsiniz.

➔ B2B ve B2C entegrasyonuna yani bayilerden tahsilat, alt bayilerden tahsilat, bayilerin müşterilerinden tahsilat ve bayi ve alt bayilerin sanal posunu kurabilme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

➔ E-tahsilat sisteminin en önemli özelliklerinden birisi ise ileri teknoloji uluslararası güvenlik önlemleri ile donatılmış olmasıdır. Bu sayede sanal pos ödeme

Detaylı Bilgi Talebi

Sanal pos entegrasyon sistemi E-tahsilat hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için 0212 256 60 00‘ı arayabilir ya da ücretsiz demo talebinde bulunarak E-tahsilat uzmanlarımızın sizlerle iletişime geçmesini ve E-tahsilat sistemini detaylı bir şekilde anlatmalarını sağlayabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.