Sanal Pos Entegrasyonu
  • 2740

Sanal Pos Entegrasyonu

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi, Türkiye’de bulunan 21 bankanın sanal pos entegrasyonunu hazır olarak sunmaktadır. Firmalar Netahsilat sistemine tüm sanal poslarını entegre edip tahsilatlarını online olarak gerçekleştirebilir, tüm sanal poslarını tek ekrandan yönetebilirler.   Sanal Pos Nedir?  Sanal pos bir diğer adı ile VPOS (Virtual Point of Sale), internette kredi kartlarından ödeme alabilmek için geliştirilmiş bir

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi, Türkiye’de bulunan 21 bankanın sanal pos entegrasyonunu hazır olarak sunmaktadır. Firmalar Netahsilat sistemine tüm sanal poslarını entegre edip tahsilatlarını online olarak gerçekleştirebilir, tüm sanal poslarını tek ekrandan yönetebilirler.

 

sanal pos entegrasyonu

Sanal Pos Nedir? 

Sanal pos bir diğer adı ile VPOS (Virtual Point of Sale), internette kredi kartlarından ödeme alabilmek için geliştirilmiş bir yazılım sistemidir. Firmalar internet üzerinden kredi kartı ile satış ya da tahsilat yapabilmeleri için sanal pos sahibi olmaları gerekmektedir. Bankalara başvuru yapılarak alınır ve online olarak kredi kartı tahsilatı yapılmasını sağlar. Yapılan ödemeler direk olarak işletme sahibinin hesabına aktarılır.

Sanal Pos Alabilmek için Neler Gereklidir

1. Şahıs, limited ve anonim şirket sahipleri sanal pos başvurusu yapabilirler.

2. Şirketinize ait online ödeme alabildiğiniz bir internet sitesi veya e-tahsilat sisteminiz olması gerekir.

3. E-ticaret veya e-tahsilat yapınızın SSL Sertifikası olması gereklidir.

4. Sahip olunan internet sitesinin ödeme sayfasında kredi kartı ile ödeme seçeneği olmalıdır.

6. Garanti, iletişim ve adres bilgileri, iptal & iade koşulları, gizlilik taahhüdü, güvenlik politikası ve ürün ya da hizmet teslimine dair bütün detaylı bilgilerin internet sitenizde açılacak olan sayfalarda yer alması gerekir.

Sanal Pos Entegrasyonu

Netahsilat e-tahsilat sistemleri Türkiye‘de sanal pos hizmeti sunan bütün bankaların sanal pos entegrasyonunu hazır olarak sunmaktadır. İşletmeler Netahsilat sistemini müşteri ara yüzleri, yönetim paneli ve sanal pos entegrasyonlarıyla birlikte bütünleşik olarak kullanabilirler.

Sanal poslarınız entegre edildikten sonra Netahsilat online tahsilat sistemi üzerinden tahsilatlarınızı gerçekleştirebilir, tahsilat detaylarınızı inceleyebilirsiniz. Tek ekran üzerinden kolayca tüm sanal poslarınızı izleyebilir ve online olarak iptal veya iade yapabilirsiniz. Uzaktaki müşterilerinize sistem üzerinden sms veya email ile ödeme linki gönderebilirsiniz ve ödemelerini kolayca yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Talebi

Netahsilat sistemi ve sanal pos entegrasyonu hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir ( 0212 256 60 00 ) veya demo talep formu doldurabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.