• 1735

Sanal Pos Kullanılarak E bayilik

Firma, şirket, kurumlar için geliştirilen bayi tahsilat sistemi ile elektronik bayilikte yeni teknolojileri keşfetmek oldukça önemlidir. Genel olarak şirketler ve firmalar bayilerinden tahsilat yapabilmek için klasik yöntemlere yönelmişlerdir. Ancak klasik yöntemlerin yanına bir yenisi daha eklenmiş durumda. E Bayilik Sisteminin Kullanılması Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. ‘nin geliştirmiş olduğu online tahsilat sistemleri ile firma ve şirketler hiç

Firma, şirket, kurumlar için geliştirilen bayi tahsilat sistemi ile elektronik bayilikte yeni teknolojileri keşfetmek oldukça önemlidir. Genel olarak şirketler ve firmalar bayilerinden tahsilat yapabilmek için klasik yöntemlere yönelmişlerdir. Ancak klasik yöntemlerin yanına bir yenisi daha eklenmiş durumda.

e bayilik sistemi

E Bayilik Sisteminin Kullanılması

Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. ‘nin geliştirmiş olduğu online tahsilat sistemleri ile firma ve şirketler hiç bir sorun yaşamadan tahsilatlarını yapabilmekteler. Kredi kartları ve sanal pos kullanılarak yapılan tahsilatlarda bütün işlem raporları tutulmakta ve bayilerin daha sağlıklı ödeme yapmaları sağlanmaktadır. İlgili firma ya da şirket ödeme raporlarını, yapılan ödemeleri, ödeme iptal veya iadelelerini online olarak gerçekleştirebilmektedir. Bu sistem bir internet sitesi üzerinden çalışmaktadır. Firma ve şirketlere özel, tahsilat yapabilecekleri bir web sitesi açılır. Bu siteye özel olarak bir tasarım uygulanır. Sahip olunan sanal poslar siteye entegre edilir. Bu işlem sırasında uluslar arası güvenlik standartlarına uygun olarak 128 bit SSL ve diğer güvenlik önlemleri kullanılmaktadır. Bayi firmanın sahip olduğu siteye girer. Ardından ödeme sayfasına tıklar. Ödeme miktarı ve diğer ödeme bilgilerini yazarak online kredi kartı ile ödemesini tamamlar. Bu işlemi yapabilmesi için sitenize üye olması ya da olmaması önemli değildir. Eğer siz sadece üyelikli ödeme tanımlarsanız bayinizin sitenize üye olması gerekmektedir. Eğer üyeliksiz ödeme tanımlaması da yaparsınız her iki tercihi de seçebilir.

Örnek E Bayilik Siteleri

E-tahsilat Yönetim Paneli

Yukarıdaki örnek e bayilik sitelerinden nasıl bir e-tahsilat sitesine sahip olacağınızı görebilirsiniz. Sitenizin aynı zamanda bir de yönetim kısmı bulunmaktadır. Bu yönetim kısmına bir tek siz ulaşabilirsiniz. Ancak dilerseniz yeni yöneticiler de belirleyebilirsiniz. yönetim panelinden kim ne kadar ne zaman ödeme yapmış öğrenebilirsiniz. Periyodik olarak istediğiniz ödemenin işlem raporlarını çıkartabilirsiniz. Eğer muhasebe ve finans kısmında sorunlar yaşıyorsanız e-tahsilat programı ile muhasebe programlarınızı da entegre edebilirsiniz.

E-tahsilat kredi kartı ile online ödeme sistemleri hakkında daha detaylı bilgiler alabilmek için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz telefon üzerinden bilgi alabilir dilerseniz de demo talebi göndererek bu sistemi inceleyebilirsiniz. 

Merkez: Ortaklar Cd. Bahçeler Sk. 20/5 Mecidiyeköy İstanbul

Tel: 0212 256 60 00

Demo talebi için tıklayınız.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.