• 1772

Sanal Pos Kullan Ödemelerini Tek Bir Noktada Topla

Sanal pos kullanarak ödemelerinizi sadece bir noktada toplayabilirsiniz. Havale, banka ile telefon görüşmesi, kim ne zaman ne kadar hangi sistemden ödeme yapmış, işlem raporları hazırlama gibi bütün sorunlardan kurtulabilirsiniz. Nasıl mı ? Hemen sizlere sanal pos kullanarak bütün tahsilatlarınızı tek bir çatı altında hangi sistemle toplayabileceğinizi anlatalım. E-TAHSİLAT YAZILIMLARI Eçözüm tahsilat ve ödeme sıkıntıları çeken

Sanal pos kullanarak ödemelerinizi sadece bir noktada toplayabilirsiniz. Havale, banka ile telefon görüşmesi, kim ne zaman ne kadar hangi sistemden ödeme yapmış, işlem raporları hazırlama gibi bütün sorunlardan kurtulabilirsiniz. Nasıl mı ? Hemen sizlere sanal pos kullanarak bütün tahsilatlarınızı tek bir çatı altında hangi sistemle toplayabileceğinizi anlatalım.

E-TAHSİLAT YAZILIMLARI

Eçözüm tahsilat ve ödeme sıkıntıları çeken işletmeler için özel bir yazılım geliştirdi. Bu yazılım sayesinde sanal posunuzun kurulacağı internet siteniz üzerinden bütün tahsilatlarınızı alabilmekte, aynı zamanda ödeme yapabilmektesiniz. Sadece kredi kartı ya da sanal posunuzun özelliğine göre banka kartı ile online para ödemesi alabilmektesiniz. İlk olarak sizden istediğimiz referanslarımızdan bir tanesini incelemeniz. ZOOM İTHALAT

ÖDEMELER NASIL YAPILIYOR

Referansımızı incelediyseniz eğer kullanıcı girişi yapılabilecek bir alan görmüşsünüz demektir sol tarafta. Buradan size ödeme yapacak olan müşterileriniz, bayileriniz, ya da bireyler giriş yapıyorlar. Bu alan üyelikli olarak giriş yapmak isteyenler için. Eğer onların üye olmadan da ödeme yapmalarını istiyorsanız özel bir alan belirliyorsunuz. Bu alana sağ üst kısımda bulunan Online ödeme alanına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Karşınıza üyeliksiz ödeme adında bir alan çıkacak. Bu alana tıklayarak nasıl bir şekilde ödeme alabileceğinizi görebilirsiniz. Bu alanı yönetim panelinden sizler istediğiniz gibi belirleyebiliyorsunuz.

online ödeme sayfası

Ödeme yapacak olan kişi ya da kurum ilk olarak ödeyeceği tutarı ekrana giriyor. Daha sonra yine sizin sunduğunuz tek çekim ya da taksitli seçeneklerden herhangi bir tanesini tercih ediyor. İlgili yerden istediğiniz iletişim bilgilerini giriyor. Ve son yapması gereken şey ise kredi kart bilgilerinin girişini yapmak. Ödemeyi tamamla alanına tıklandığı anda yukarıda yazılan tutar hesabınıza geçiyor.

AVANTAJLARI NELER ?

Bu sistem sayesinde online iade ya da online iptal gerçekleştirebiliyorsunuz. yapmanız gereken tek şey ise size özel geliştirilmiş olan yönetici panelinize girerek sadece bir tuşa asmak. Yapılan bütün işlem raporlarının sonuçlarını ister yazdırabiliyor isterseniz de excel ve diğer formatlarda çıkartabiliyorsunuz.

Ödeme sayfalarınız 128bit SSL şifreleme sistemleri ile korunuyor ve bu sayede ileri derecede güvenli bu teknoloji sayesinde müşteri iletişim ve kart bilgileri korunmuş oluyor. Sadece bilgisayarlardan değil aynı zamanda tablet ve cep telefonlarından da ödeme ve tahsilat yapabiliyorsunuz.

Bu sistem istediğiniz taktirde muhasebe programlarınız ile de entegre edilebiliyor. Taksitli, dövizli, tek çekim tahsilat yapabiliyorsunuz. Sisteminiz Turkcell’in alt yapısında bulunan kaliteli ve sağlam sunucularda barınıyor. Tasarımınız da da dilediğiniz zaman değişiklik yapabiliyorsunuz.

SİSTEMİ NASIL İNCELEYEBİLİRSİNİZ ?

Bu sistemi ücretsiz bir şekilde inceleyebilmek için demo talebinde bulunmanız yeterli. Demo talebinde bulunabilmek için buraya tıklayınız.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.