• 1642

Sanal Pos Nasıl Kurulur

Online kredi kartlarından ödeme almak isteyen firma ya da e-ticaret sitelerini oldukça fazla ilgilendiren bir konudur sanal pos kurulumları. Çünkü siteye gelen kullanıcıların kredi kartları ile ödeme yapabilmeleri için bankalardan alınan sanal posların entegrasyonu yapılması gerekmektedir. Bu makalede sanal pos nasıl kurulur anlatılacak ve kullanılması gereken online ödeme sistemlerinden bahsedilecektir.

Online kredi kartlarından ödeme almak isteyen firma ya da e-ticaret sitelerini oldukça fazla ilgilendiren bir konudur sanal pos kurulumu. Çünkü siteye gelen kullanıcıların kredi kartları ile ödeme yapabilmeleri için bankalardan alınan sanal posların entegrasyonu yapılması gerekmektedir. Bu makalede sanal pos nasıl kurulur anlatılacak ve kullanılması gereken online ödeme sistemlerinden bahsedilecektir.

Sanal Pos Nasıl Kurulur

E-tahsilat online kredi kartı tahsilat sistemleri ile sanal pos kurulumu oldukça kolay ve rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal posları ile entegre bir şekilde çalışan sanal pos kurulum altyapı yazılımıdır. Hem firmalar için özel ödeme sayfaları oluşturulabilmektedir hem de e-ticaret siteleri ile entegre bir şekilde çalışabilmektedir.

Sanal Pos Kurulumu Hatasız Yapılmalıdır

E-ticaret siteniz için ya da firmanız için kullanacağınız online ödeme sitenize kurulacak olan sanal posların sorunsuz ve sıkıntısız bir çalışması oldukça önemlidir. Ödemelerin yapılamaması, ödeme sayfanızın bağlantısının kopması, birden fazla ödeme alınması, ödemelerin online olarak iade ya da iptal edilememesi, üçüncü şahıslar tarafından gelecek olan saldırı ve tehditler hem maddi hem de manevi prosedürlerle karşı karşıya kalmanıza sebep olabilmektedir. Peki böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için ne yapılması gerekir ?

E-tahsilat Online Ödeme Sistemleri

Eçözüm Bilg Teknolojileri sanal pos kurulumlarında yaşanan ciddi sıkıntılar üzerine özel yönetim panellerine sahip sanal pos ödeme altyapısı geliştirmiştir. 2007 yılından itibaren her geçen süre güncellenen ve ileri teknoloji güvenlik önlemleri ile donatılan e-tahsilat sistemleri sayesinde şu anda 1000’in üzerinde firma rahat ve güvenli bir şekilde kredi kartlarından online tahsilat yani online ödeme alabilmektedirler.

sanal pos kurulumu

online tahsilat sistemi netahsilat

 

Ücretsiz Demo Talebi ve Sistemin Test Edilmesi

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi hakkında detaylı bilgi ve paneli ücretsiz test etmek için demo formu doldurunuz. Müşteri temsilcilerimiz kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir.
Demo talep formu için tıklayın.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.