• 1815

Sanal pos ödeme sistemleri

E-tahsilat, Türkiye'de aktif olarak çalışmakta olan bütün banka sanal poslarının aktif olarak çalıştırılabildiği, ileri teknoloji güvenlik önlemleri ile donatılmış profesyonel bir ödeme sistemidir. Sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde online kredi kartı tahsilatı yapmak isteyen 1000'in üzerinde firma tarafından hali hazırda kullanılmaktadır. E-ticaret sitelerine entegre edilebildiği gibi bayisi olan firmalar ve aynı zamanda KOBİ'ler için özel olarak geliştirilebilen bir yapıya sahiptir. 

E-tahsilat, Türkiye’de aktif olarak çalışmakta olan bütün banka sanal poslarının aktif olarak çalıştırılabildiği, ileri teknoloji güvenlik önlemleri ile donatılmış profesyonel bir ödeme sistemidir. Sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde online kredi kartı tahsilatı yapmak isteyen 1000’in üzerinde firma tarafından hali hazırda kullanılmaktadır. E-ticaret sitelerine entegre edilebildiği gibi bayisi olan firmalar ve aynı zamanda KOBİ’ler için özel olarak geliştirilebilen bir yapıya sahiptir. 

E-tahsilat sistemleri bir ödeme sayfası bir de ödeme sayfasının online olarak yönetilebildiği admin panelinden oluşmaktadır. Admn paneli sayesinde site üzerinde istenilen değişiklikler yapılabilmektedir. Müşterilere sunulmakta olan taksit, tek çekim, komisyonlu ve dövizli tahsilat seçenekleri online olarak değiştirilebilmektedir. Yanlış yapılan herhangi bir ödemenin iptal ve iadesi anlık olarak gerçekleştirilebilmektedir. Yapılan bütün işlemlerin raporları istenilen formatta çıkarılabildiğ gibi farklı ödeme setleri tanımlanabilmektedir.

E-tahsilat Sanal Pos Ödeme Sistemlerinin Öne Çıkan Özellikleri

E-tahsiat sistemleri kurumsal işletmelerin, bayi müşterilerinden online kredi kartı tahsilatı yapmasını sağlayan sistemlerdir. Kullanımı oldukça kolaydır. Türkiye’nin önde gelen yazılım uzmanları tarafından geliştirilmiştir. Ar-Ge çalışmaları İstanbul Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde gerçekleştirilmektedir. E-tahsilat sistemlerinin firma ve işletmelerin istekleri doğrultusunda geliştirilen ve en çok kullanılmakta olan öne çıkan özellikleri ise;

sanal-pos-odeme-sistemleri

HPM TAHSİLAT

E-tahsilat yazılımlarının özel olarak geliştirilen HPM tahsilat özelliği sayesinde elektronik ticaret siteleri için profesyonel tasarımlarda arayüzler oluşturulabilir ve kurumsal – bireysel müşterilerden istenilen özellikler doğrultusunda kredi kartı tahsilatı yapılabilir.

MUHASEBE PROGRAMLARI İLE ENTEGRASYON

E-tahsilat sistemleri ERP sistemleri ile entegre bir şekilde çalışabilmektedir. Kredi kartı çekimleri ödeme yapan müşterilerin cari hesaplarına online olarak eklenebilmekte, ve yine müşteriler ödeme sayfalarında cari ekstrelerini görüntüleye bilmektedir.

TEKRARLI TAHSİLAT

E-tahsilat sistemlerinin sahip oldukları tekrarlı tahsilat özelliği sayesinde ödeme tahsil edilen kredi kartları kayıt edilebilmekte ve müşteri istekleri doğrultusunda ayarlanarak tekrarlı tahsilat yapılabilmektedir. Aynı zamanda kesilmiş olan faturaların mail order tahsilatı yapılabilir.

İŞLEM RAPORLARI

Yapılan bütün işlemlerin takibi online olarak yapılabilir. İşlem raporları export edilebildiği gibi hangi bankaya ne kadar ödeme yapılmış, hangi kullanıcı ne kadar ödeme yapmış ayrıntı ve detayları ile birlikte takip edilebilmektedir.

CEPTEN TAHSİLAT

Cepten mobil ödeme özelliği sayesinde, müşteriler cep telefonlarını ya da tablet bilgisayarlarını kullanarak ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bununla birlikte yönetim paneli üzerinden müşterilere özel olarak sms ve e-posta gönderimleri toplu ya da tek tek yapılabilmektedir.

E-tahsilat sanal pos ödeme sistemlerinin özellikleri yukarıda anlatılanlar ile kısıtlı değildir. Bu sebeple e-tahsilat sistemlerini online test edebileceğiniz özel demo siteleri geliştirilmiştir. Yan tarafta bulunan detaylı bilgi talebi butonuna tıklayarak sanal pos ödeme sistemlerini online test edebilir ve e-tahsilat uzmanlarımıza aklınıza takılan bütün soruları sorabilirsiniz. Dilerseniz direk olarak 0212 256 60 00’ı arayabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.