• 1617

Sanal Posumu İnternet Sitemde Kullanmak İstiyorum

Sanal posunuz var ancak online kredi kartı çekimlerini bankanın vermiş olduğu adresten çekiyorsanız, müşterilerinizin kredi kart bilgilerini tek tek almak zorunda iseniz, kim ne kadar işlem yapmış takip edemiyorsanız eğer, Netahsilat e-tahsilat sistemleri ile birlikte yönetim panelli profesyonel bir sanal pos yazılım altyapısına sahip olabilirsiniz. Türkiye'de aktif olarak çalışmakta olan bütün bankaların sanal poslarını sorunsuz bir şekilde entegre edebileceğiniz bu online tahsilat sistemi sayesinde, aşırı iş gücü, zaman kaybı ve yaşanan hataların önüne geçebilirsiniz.

Sanal posunuz var ancak online kredi kartı çekimlerini bankanın vermiş olduğu adresten çekiyorsanız, müşterilerinizin kredi kart bilgilerini tek tek almak zorunda iseniz, kim ne kadar işlem yapmış takip edemiyorsanız eğer, Netahsilat e-tahsilat sistemleri ile birlikte yönetim panelli profesyonel bir sanal pos yazılım altyapısına sahip olabilirsiniz. Türkiye’de aktif olarak çalışmakta olan bütün bankaların sanal poslarını sorunsuz bir şekilde entegre edebileceğiniz bu online tahsilat sistemi sayesinde, aşırı iş gücü, zaman kaybı ve yaşanan hataların önüne geçebilirsiniz.

Netahsilat e-tahsilat sistemi 1000’in üzerinde firma tarafından kullanılmakta olan, uluslar arası güvenlik önlemleri ile donatılmış ve anahtar teslim bir şekilde sizlere sunulan ödeme sistemidir. Kendi siteniz üzerinde (www.sitenizinadi.com) ya da alt alan adınızda (odeme.sitenizinizadi.com) kurulabilen e-tahsilat sistemleri ile bir çok ayrıcalığa da sahip olabilirsiniz. Şimdi dilerseniz bu makalemizde sanal posumu internet sitemde kullanmak istiyorum diyenler için Netahsilat KOBİ 2 paketinin özelliklerini tek tek sayalım.

etahsilat

Netahsilat Kobi 2 Özellikleri

✔ Kredi Kartı Tek Çekim ve Taksitli Tahsilat Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal poslarını onlien tahsilat sitenize entegre edebilirsiniz. Bu sayede kredi kartlarından tek çekim ve taksitli tahsilat yapabilirsiniz

✔ Ödeme Kalemi Tanımlayabilme Ödeme yapmak isteyen kullanıcılar dilerlerse tutar girerek dilerlerse de sizlerin belirlemiş olduğu ödeme kalemini seçerek sizlere ödeme yapabilirler.

✔ Üyelikli ve Üyeliksiz Tahsilat Müşterileriniz online tahsilat sisteminize girerek isterlerse üye olarak isterlerse de üye olmadan kredi kartları ile ödeme yapabilirler.

✔ 3D Secure 3D Secure ödeme sistemi tahsilat sisteminize tanımlanabilir. Bu sistem sayesinde ödeme yapacak olan müşterileriniz cep telefonlarına gelen onay numarası olmadan ödemelerini tamamlayamazlar. Bu sayede müşterileriniz dışında kimse onların kartlarını kullanarak ödeme yapamaz.

✔ Online İptal/İade Yapılan ödemeler online olarak iptal/iade edilebilir. Müşteriniz yanlış bir ödeme yaptığı taktirde, yönetim panelinizde bulunan alan sayesinde tek bir tuş ile ödeme iptali ve iadesi yapma şansınız bulunmaktadır.

sanal-pos-yazilim-altyapisi

✔ İşlem Raporları Yapılan bütün ödemeleri yönetim paneliniz üzerinden takip edebilir, işlem raporlarını inceleyebilir, raporları çıkartabilir ve istediğiniz parametreyi kullanarak daha önce yapılmış olan istediğiniz ödemeye anında ulaşabilirsiniz.

✔ Kullanıcı Yetkilendirme Sizin dışınızda 5 kullanıcıya kadar yetkilendirme yapabilirsiniz. Bu sayede ortağınız, muhasebe müdürünüz, finans departmanınız ya da dilediğiniz kişilerde vermiş olduğunuz yetkiler dahilinde yönetim panelini kullanabilmektedir.

✔ Netahsilat Tarafından Verilen Hizmetler Ücretsiz kurulum yapılır. Ödeme sayfanız ileri teknolojigüvenlik önlemleri ile donatılmış sunucularda barındırılır. 256Bit SSl şifreleme sistemleri ile ödeme sayfaları güvenlik altına alınır. Ücretsiz olarak sistemi profesyonel bir şekilde kullanabilmeniz için eğitim verilir. Online tahsilat sistemini kullandığınız süre boyunca teknik destek hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin: 0 212 256 60 00

Merkez: Gazeteciler Mh. Kelebek Çıkmazı Sk. 3/5 Esentepe Şişli İstanbul

AR-GE: İTÜ Teknoloji Geliştirme Bölgesi Arı2 B2-2D Maslak İstanbul

ÜCRETSİZ DEMO TALEBİ

Netahsilat e-tahsilat sistemlerini ücretsiz bir şekilde test edebilirsiniz. Sistemin nasıl çalıştığını görebilmek için aşağıda bulunan butona bastıktan sonra sizlerden istenen bilgileri doldurduğunuz taktirde, e-tahsilat uzmanlarımız sizlerle iletişime geçerek aklınıza takılan bütün soruları cevaplayacaklar ve ardından sistemi test etmenizi sağlayacaklardır.

demo-talebi-butonu

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.