• 1369

Sanal Posun Varsa Tahsilat Sistemin Hazır

Online tahsilat sistemi internette sanal poslarınızı kullanarak kredi kartı tahsilatı yapmanızı sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde yapılan bütün işlemlerin raporlarına ulaşılabilir. Ayrıca yönetim paneli sayesinde yapılan her işlemin bilgisine ulaşılabilir. Online iade ve iptal gerçekleştirilebilir ve muhasebe programlarına entegrasyonu sağlanabilir. SANAL POSUNUZ VARSA TAHSİLAT SİSTEMİNİZ HAZIR Bayilerinizden, onların alt bayilerinden, alt bayilerinizin müşterilerinden kredi kartı

Online tahsilat sistemi internette sanal poslarınızı kullanarak kredi kartı tahsilatı yapmanızı sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde yapılan bütün işlemlerin raporlarına ulaşılabilir. Ayrıca yönetim paneli sayesinde yapılan her işlemin bilgisine ulaşılabilir. Online iade ve iptal gerçekleştirilebilir ve muhasebe programlarına entegrasyonu sağlanabilir.

SANAL POSUNUZ VARSA TAHSİLAT SİSTEMİNİZ HAZIR

Bayilerinizden, onların alt bayilerinden, alt bayilerinizin müşterilerinden kredi kartı ile kendi sanal pos hesabınıza tahsilat yapabilirsiniz. Bu sayede hangi bayinizin ne kadar işlem yaptığını görebilirsiniz. Aynı zamanda sanal pos alamayan bayilerinizin de sizin siteniz üzerinden tahsilat yapmalarını sağlayabilirsiniz.

kredi kartı tahsilatı

Sistem rahat ve kısa bir eğitimden sonra kolay bir şekilde kullanılabilmektedir. Taksitli tahsilat yapılabilmekte istenen bayiden ise komisyonlu ödeme alınabilmektedir. Tek yapmanız gereken ödeme seçeneklerini sahip olduğunuz e-tahsilat yönetim panelinden düzenlemek. Her şey manueldir ve yönetim tamamen size aittir.

TAHSİLAT SİSTEMİ NASIL KURULUR

İlk olarak tahsilat sistemini kurmak istediğiniz alan adı seçilir. Eğer daha önceden açılmış bir siteniz var ise bu siteye alt alan adı açılır. Örneğin tahsilat.com ya da odeme.tahsilat.com gibi. E-tahsilat sistemi yönetim paneli ile birlikte bu siteye entegre edilir. Ödeme sayfası, görsel ve şık tasarımlı bir anasayfa ve yönetim panelinin kurulumu yapılır. Özel olarak hazırlanmış olan sanal pos kurulum özelliği sayesinde sanal posunuzun da sistem entegrasyonu sağlanır. Ve artık e-tahsilat siteniz kullanıma hazırdır. Dilerseniz bir referansımız üzerinden bu sistemi kontrol edelim. http://e-payment.iticu.edu.tr/ sitesine giriş yaparak e-tahsilat sitenizin ana sayfasını inceleyebilirsiniz.

TAHSİLAT SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR

Müşterileriniz, bayileriniz, öğrencileriniz, üyeleriniz kısacası size ödeme yapacak kim varsa bu sistemi kullanarak kredi kartı ile ya da banka kartıyla ödemesini gerçekleştirebilir. Hemen sağ üst kısımda bulunan online ödeme alanına tıklayarak ve ardından üyeliksiz ödeme yap butonuna tıklayarak sahip olacağınız ödeme ekranına göz atabilirsiniz. Ödeme yapacak olan kişi ya da kurum ilk olarak yapacağı ödeme miktarını yazar. Ardından ödeme yapaağu sizin sunmuş olduğunuz bankalardan herhangi bir tanesini seçer. Siz burada dilerseniz taksitli ödeme tanımlayabilir dilerseniz de tanımladığınız bu taksit seçeneklerine komisyon oranları ekleyebilirsiniz.

TAHSİLAT SİSTEMİNİN AVANTAJLARI NELERDİR

Bu sistem online kredi kartı tahsilatı yapmanızı sağlar. Cepten tahsilat özelliği sayesinde bütün internete bağlanılabilen cep telefonları ve tablet bilgisayarlardan ödeme alabilirsiniz. Muhasebe programlarına özel olarak tasarlanmış olan entegrasyonu bulunmaktadır. Sistemi kısaca özetlersek sizlerin manuel olarak yapmak zorunda odluğunuz her şeyi bu sistem otomatik olarak gerçekleştirir. İşlem raporlarını kaydeder, online ödeme iptali ya da iadesi gerçekleştirebilirsiniz, ödeme tutarlarını anlık takip edebilirsiniz. Ve daha bir çok özelliği sayesinde iş fazla gücünün yanında zaman kayıplarından da rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Online tahsilat keyfini yaşayabilmek için;

NASIL DENEYEBİLİRSİNİZ ?

E-tahsilat sistemini ücretsiz bir şekilde sadece tanımak için denemek istiyorsanız demo talebinde bulunmanız yeterlidir. Bu alana tıklayarak karşınıza gelen formu sadece bir dakikanızı ayırarak doldurabilir ve mail adresinize demo göndermemizi sağlayabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.