Şirket Firma Kobi Apartman Yönetimlerine E-tahsilat Programları

Şirket, kobi, firma ve apartman yöneticileri aylık olarak tahsilat yapmak zorundadırlar. Apartman yöneticileri her ay düzenli olarak ev sahiplerinden aidat toplamaktadır. Aynı şekilde şirket ve firmalar alt bayilerinden tahsilat yapmaktadırlar. Kobiler ise eğer bayileri varsa bayilerinden yoksa müşterilerinden ödeme almaktadırlar.

YÖNETİCİ AİDAT TOPLAMA PROGRAMI

İlk olarak apartman yöneticilerinin nasıl aidat topladıklarından bahsetmek istiyoruz. Apartman yöneticileri düzenli olarak her ay her evden para toplamaktadır. Bunun sebebi yaşanılan sitenin daha sağlıklı ve daha güvenli bir hale gelmesini sağlamaktır. Sitedeki her ev sahibi site yönetiminden sürekli düzen isterler. Ancak aidat ödeme zamanı geldiği zaman nedense ödemelerini geciktirirler ya da yapmazlar. Bunun en büyük sebebi zaman bulamamalarından dolayıdır. Bunun yanında aidatların yatırılamasının başka sebepleri vardır. Yönetici aidatların yatırılması için bir hesap numarası verir. ancak o hesap numarasına yatırılan paranın kimden ne zaman geldiği hep karıştırılmaktadır. 1 aylık aidat toplamak için onlarca gün harcanır.

aidat-toplama-programi

E-tahsilat programı sayesinde bu sıkıntılar ortadan kalkıyor. Aidat toplayacak olan yönetici netahsilat online tahsilat sistemi programını satın oluyor. Hemen kendisine bir internet sitesi açılıyor. Sonra bu siteyi nasıl yöneteceği öğretiliyor. Açılan siteye alınan bir sanal pos entegre ediliyor. Daha sonra ev sahipleri bu siteye giriş yapıyor ve kredi kartları ile online bir şekilde ödemelerini tamamlıyorlar. Onlarca gün sizi uğraştıran o aidat toplama sıkıntısı sadece bir kaç saat içerisinde sona eriyor. Hemde bütün yapılan işlemlerin kaydı tutularak.

ŞİRKET KOBİ FİRMA BAYİ TAHSİLAT SİSTEMİ

Şirket ve firmaların genelde bayileri bulunmaktadır. Bayilerden aylık olarak tahsilat toplamak gerekmektedir. Genel olarak tahsilatlar tahsilatçı göndererek, havale-eft yaptırılarak ya da sıcak para transferi ile yapılmaktadır. Ancak bu şekilde yapılan tahsilatlar hem zaman kaybına hemde fazla iş gücü harcanmasına sebep olmaktadır.

Etahsilat programı ile bayilerinizden kısa bir süre içerisinde online kredi kartları ile tahsilat yapabilirsiniz. Size özgü bir web sitesi açılır. Sitenize sahip olduğunuz sanal poslar entegre edilir. Örnek olarak http://odeme.fakirevaletleri.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz. Dikkat ederseniz sağ üst kısımda bayi giriş kısmı bulunmaktadır. Bayileriniz sitenize üye olur ve ödeme yapacakları zaman sitenize giriş yaparlar. Siteye giriş yaptıklarında sol kısımda bir online ödeme yapmak için tıklayınız tarzında sizin belirleyeceğiniz bir yazı gelir. Bayileriniz bu kısa tıklar ve ödeme sayfasına yönlendirilir. Ardından yapmak istedikleri ödeme miktarını yazarlar, kredi kartı bilgilerini ve açıklamalarını da yazdıktan sonra ödeme yap butonuna tıklayınca ödemelerini tamamlamış olurlar. 

Ödeme yapıldığı anda size özel açılan özel yönetim panelinden kim ne kadar ne zaman ödeme yapmış görebilirsiniz. Ödemeler hakkında detaylı bilgilere ulaşmanın yanı sıra aylık, haftalık ya da günlük olarak ödeme raporlarını çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda eğer muhasebe de sorun yaşıyorsanız bu programı muhasebe programınızla da entegre edebilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.