Site Yöneticilerine E-tahsilat Müjdesi

Site yöneticileri genelde aidatlarını banka havalesi ile ya da elden almaktadırlar. Sitede binlerce kişi yaşamakta ve bu kişilerden tahsilat yapmak oldukça zor olmaktadır. 

Sitede yaşayan ev sahipleri ya da kiracılar bankaya giderler havale yaparlar dekontlarını alırlar ve bunu yöneticiye bildirirler. Ancak dekont bilgileri yanlı verilebilir ya da dekont kaybolabilir. Bunun yanı sıra aidat tahsilatı yapılacağı gün binlerce ödeme alınmaktadır. Bütün bu ödemeleri kontrol etmek oldukça zor olur. 1000 kişiden ödeme alınacaksa, aidat toplamanın zorluğundan dolayı tahsilatların bir çoğu yapılamaz.

Bundan sorumlu olan kişiler ise site yöneticileridir. Ödemelerin tam anlamıyla toplanamaması site içerisindeki işleyişinde aksamasına sebep olmaktadır. Ayrıca apartman yöneticileri ödeme yaptığı halde ödemelerinin yapılmadığını söylemek onları siteden soğutmakta ve başka ev arayışları içerisine bile sokmaktadır. Yani aidat ödemelerini alırken site yöneticileri çok zorlanmaktadırlar. Hatta kimi zaman onlarda yöneticiliği bırakmayı düşünmektedirler. Çünkü 1000 ailenin yaşadığı bir sitede kontrolü sağlamak oldukça zordur. Bu yazıyı okuyan bütün site yöneticilerine bir müjdemiz var.

aidat toplama

SİTE YÖNETİCİLERİNE E-TAHSİLAT MÜJDESİ

Artık teker teker ev sahiplerindne ya da kiracılardan aidat toplamanıza gerek yok. Yapılan ödemelerin kayıtlarını tutmanıza ve tahsilat günlerinde can sıkıntıları yaşamanıza da gerek kalmayacak. E-tahsilat online yazılım sistemleri ile tek bir çatı altında tahsilatlarınızı toplayacaksınız hem siz mutlu olacaksınız hemde ev sahibi yada kiracılar. Nasıl mı? Okumaya devam edin.

E-tahsilat yazılımı ile site yöneticilerine özel bir site açılıyor. Örnek olarak inceleyebileceğiniz bir site: http://tahsilat.papinet.com.tr/

Size açılan bu sitede siz yönetici oluyorsunuz. Gördüğünüz gibi ekran gayet şık görüntülü ve kullanıcıların anlayabileceği bir tarzda. Ev sahipleri yada kiracılar bu siteye yeni kayıt kısmından üye oluyorlar. Neden mi ? Aidatlarını online bir şekilde kredi kartlarından yapabilmek için. Ödeme sayfasına geliyorlar, aidat miktarını yazıyorlar, kredi kartı bilgilerini yazıyorlar ve açıklama kısmına Ad Soyad Daire numarasını yazarak ödeme yapıyorlar. O anda size bir mail geliyor. XXX isimli YYY dairesinin sahibi aidatını ödemiştir diye. Ve yapılan bu ödemeler kayıt altına tutuluyor. Yani 1000 kişiden mesela ayın altısında ödeme alacaksınız. 995 kişi size ödeme yapmış. 5 kişiyi kendiniz bu sistem sayesinde belirleyebiliyor ve işlem raporlarının çıktısını alabiliyorsunuz.

Bu sisteme sahip olabilmeniz için ise bizlerle ve banka ile pos işlemleri için iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Bankadan pos alındıktan sonra sizler için özel bir site açılıyor, banka posunuz bu sisteme entegre ediliyor ve her şey yukarıda anlattığımız gibi hazır hale geliyor.

Ne siz tahsilat alırken zorlanıyorsunuz ne de tahsilat yapacak olan ev sahibi ve kiracılar ödemesini aksatabiliyor, sıkıntı yaşayabiliyor. Kendinizi onların yerine koyun. Hemen hemen hepsi iş güç sahibi. Bankaya gitmek ya da banka hesaplarına girip ödeme yapmak yerine evden oturdukları yerden aidatlarını ödeyebiliyorlar.

Üstelik e-tahsilat sistemi cep telefonlarına da entegre edilmiş durumda. Yani ev sahibi ya da kiracılar internete bağlanabilen telefonlarından sisteme giriş yapıp ödemelerini yapabiliyor. Sizde kahvenizi yudumlarken cep telefonlarınızdan yapılan ödemeleri kontrol edebiliyorsunuz.

0212 256 60 00 numaralı telefonumuzu arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Etahsilat sistemlerini sizlerle de tanıştıralım…

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.