• 3029

Siteye sanal pos kurulumu

Sanal pos internette kredi kartlarından ödeme almanızı sağlayan sistemlerdir. Günlük hayatta mağazalardan kredi kartı ile ödeme alınacağı zaman, fiziksel poslardan kartların geçirilmesi ya da okutulması gerekmektedir. Ancak sanal poslar onlien olarak internette kredi kart numaraları girilerek ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Daha önce alışveriş sitelerinden kredi kartı ile ürün satın aldıysanız, ödeme yaparken kullandığınız alan sanal posun

Sanal pos internette kredi kartlarından ödeme almanızı sağlayan sistemlerdir. Günlük hayatta mağazalardan kredi kartı ile ödeme alınacağı zaman, fiziksel poslardan kartların geçirilmesi ya da okutulması gerekmektedir. Ancak sanal poslar onlien olarak internette kredi kart numaraları girilerek ödeme yapılmasını sağlamaktadır.

Daha önce alışveriş sitelerinden kredi kartı ile ürün satın aldıysanız, ödeme yaparken kullandığınız alan sanal posun kullanıldığı ödeme sayfasıdır. Bu sayfaların kurulumunun yapılabilmesi için özel yazılımlara ihtiyaç vardır. Firmalar, işletmeler sanal pos alabilmek için bankalara başvuruda bulunurlar. Başvurular kabul edildikten sonra bankalar sizler için özel bir kullanıcı kaydı oluşturmaktadır. Oluşturulan bu kullanıcı kaydı aracılığı ile size özel verilen kodları sitenize entegre ederek online kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Sanal pos kurulumu yapmak

Sanal pos kurulumunun yapılabilmesi için profesyonel bir desteğe ihtiyacınız bulunmaktadır. Eğer yazılım konusunda bilgi birikiminiz yeterli değil ise, kurulum yaparken bazı sıkıntılar ile karşı karşıya kalabilir ve sanal posunuzu riske atabilirsiniz. E-tahsilat sanal pos kurulumu yaparken sıkıntı yaşayanlar için özel hizmetler sunmaktadır. Dilerseniz sizin için açılan tahsilat sitesine dilerseniz de sahip olduğunuz e-ticaret sitesine online ödeme sistemlerinin kurulumu yapılmaktadır. Profesyonel yazılımcılar eşliğinde gerçekleştirilen bu işlemlerde sorunsuz 3D sanal pos kurulumu yapılabilmektedir.

banka logoları

E-tahsilat sistemleri

E-tahsilat sistemleri online ödeme alabileceğiniz bir internet sitesidir. Bu siteler sayesinde sisteminize dilediğiniz kadar sanal pos tanımı yapabimektesinizdir. Dilerseniz e-ticaret sitelerinizde bulunan ürünler için ödeme alırken etahsilat sistemlerini direk olarak kullanabilirsiniz. Kullanıcılarınıza ister üye olmalarını sağlayarak isterseniz de üyeliksiz bir şekilde kredi kartları ile ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Sanal pos kurulum sitelerinin özellikleri

Sanal pos kurulumu yapabilmek ve online kredi kartlarından ödeme yapabilmek için kullanılmakta olan e-tahsilat sistemleri ile tek çekim ya da taksitli çekimler yaparak ödeme alabilirsiniz. Taksitli çekimlerde komisyon oranlarını yönetim sayfanız aracılığı ile ayarlayabilirsiniz. Evet e-tahsilat sitenizin yanında bir de sitenizi yönetecek bir yönetim paneline sahip olursunuz.

Yönetim paneli aracılığı ile neler yapılabilir

Sanal posunuzu kullanarak ödeme yaptırmak istediğiniz bütün kullanıcıların yapmış oldukları ödemelerini tarihlerine, isimlere ve diğer filtreleme özelliklerine göre sıralayabilirsiniz. Hangi banka sanal posuna hangi süreler içerisinde ne kadar ödeme yapılmış öğrenebilirsiniz. Satılan bütün ürünler, bayilerden alınan bütün tahsilatlar hakkında grafiksel ve istatistiksel raporlar çıkartabilirsiniz. Yanlış bir ödeme yapıldığında ya da herhangi bir hata ile karşılaşıldığında, yönetim panelinizde bulunan özel alanı kullanarak ödeme iptali ya da iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Sınırsız sayıda sanal pos kurulumu yapabilirsiniz. Aidat ve benzeri ödemeler toplamak zorunda olan bir firma iseniz periyodik ödeme özelliğini aktive edebilirsiniz. Bütün bu özelliklerin yanı sıra

Kullanıcılar nasıl ödeme yapmaktadır

Kullanıcılar sitenize üye olarak ya da üye olmadan ödeme sayfanıza giriş yaparlar. Girilen sayfada ödeme miktarını, sizlerin istemiş olduğu bilgileri ve aynı zamanda kredi kart bilgilerini yazarak ödemelerini tamamlarlar. Ödemeler yapıldığı anda sanal pos hesabınıza ilgili ödeme geçer ve aynı anda hem sizlerin hem de ödeme yapan kullanıcının mail adresine ödeme ile ilgili bilgilendirme mesajları gitmektedir. Aynı zamanda ilgili ödemenin faturası da ödeme yapan kullanıcıya iletilir.

E-tahsilat sistemlerini test edin

Bu sistemler hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için 0 212 256 60 00’ı arayabilir ya da sistemi daha yakından tanıyabilmek için online demo talebinde bulunabilirsiniz. Demo talebinde bulunabilmek için aşağıda bulunan butona tıklayabilirsiniz. Demo talebi ücretsiz olup sizlerin bu sistemi daha yakından tanıyabilmeniz için geliştirilmiştir.

online-tahsilat-demo

İlginizi Çekebilecek Konular

E-tahsilat Sistemi Online Sanal Pos Kurulumu

En Çok Tercih Edilen Ödeme Sistemleri

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.