SMS ile Tek Tıkla Kredi Kartı Tahsilatı

E-tahsilat sistemlerinin sunduğu zengin özelliklerden bir tanesi de sms ile tahsilat yapılabilmesidir. Sistem üzerinden işletmeler müşterilerine SMS ile ödeme linki göndererek tek tıkla cepten kredi kartı tahsilatı yapabilme imkanı sunabilirler. 

Müşterilerinden uzaktan ödeme almak durumunda olan işletme ve kurumlar, E-tahsilat SMS modülünü kullanarak tahsilat sürelerini kolaylaştırmaktadırlar. 3D Secure özelliğiyle güvenli bir altyapı ile sağlanan uygulama 1 günde kullanıma açılabilmektedir.

TL’nin yanı sıra USD ve EURO tahsilatı da yapılabilen SMS tahsilat modülü aynı zamanda çok dilli çalışabilmektedir. Bu sayede otel, tatil, rent a car, rezervasyon ve benzeri alanlarda faaliyet gösteren işletmeler hizmet anlaşması yaptıkları müşterilerinden kolaylıkla tahsilat yapabilmektedirler.

sms ile tahsilat

Sms ile tahsilat sayesinde muhasebe de yaşanan aşırı iş gücü ve zaman kaybı ortadan kalkar. Müşterileriniz daha rahat ve hızlı bir şekilde ödemelerini gerçekleştirebilmekte, tekrarlı ödeme aldığınız müşterileriniz ise sadece 1 kez sisteme giriş yaparak ödemelerini gerçekleştirebilmektedirler.

SMS ile Tahsilat Nasıl Yapılır ?

SMS ile online tahsilat nasıl yapılır detaylı bilgi sahibi olabilmek ve aynı zamanda e-tahsilat uzmanlarının sizlerle iletişime geçebilmesi için ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz.

SMS ile Tahsilat PDF Açıklamalı

SMS tahsilatı nasıl yapılır detaylı bir şekilde öğrenebilmek için PDF dosyasını inceleyebilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.